Jump to content
Dogomania

sue

Members
  • Posts

    3916
  • Joined

  • Days Won

    3

Everything posted by sue

  1. Ten opiekun miał go przywieźć na rynek, ale akurat dostał kasę i poszedł sobie pić, pił chyba trzy dni pod rząd... ;/ na pewno nie przychodził 2 razy dziennie bo psy i koty były też dokarmiane przez innych sąsiadów. Ale czemu waży dwa razy tyle na ile wygląda? Żeby tam nic w środku Czarusia nie siedziało A oczka tak, na jedno nie widzi albo widzi bardzo słabo, drugie to zoperowane podobno jest w porządku. Jakoś sobie radził na posesji ale też nie wiadomo na ile faktycznie widział, a na ile po prostu ze znajomości terenu.
  2. Dziękuję za informacje i za zdjęcia Mam papierki z lecznicy, związane z operacją guza na powiece, zrobię zdjęcie tylko jak lepiej wysłać? Mailem chyba żeby nie obcięło jakości? Albo załączę tutaj przez PW. Co do jedzenia to ciężko powiedzieć jakie ma nawyki, dostawał na pewno suchą i mnóstwo surowizny, po posesji walały się korpusy z kurczaka i sucha ale suchej nie ruszały z uwagi na rozmiar jak mówił "opiekun". Ciągle kupował im te korpusy. Jak nie zjadły wszystkiego robił się niezły syf. Czasem też takie batony z marketu, nie wiem jaka nazwa. Biedne psiaki i koty bo koty też to jadaly
  3. Czaruś też tak wysiadywał przy furtce. Ale on chyba bardziej po to, by ktoś z ulicy przyszedł i do niego pogadał, bo wtedy się strasznie cieszył. Ja siedzę bardziej w kotach i tematyka psich emocji nie jest mi aż tak znana, ale pieski rozczulają tą swoją uczuciowością i mądrością...
  4. Dziękuję za wieści Wczoraj było dość ciepło, więc spragnione, no i stres. Fajnie że już dotarły i wszystko odbyło się bez problemów.
  5. Jestem ciekawa jak Czaruś dogada się z pieskami na miejscu. Tutaj oceniony został jako towarzyski i faktycznie miło reagował na obce osoby. Lubi ludzi ale dzisiaj trochę powarkiwał, może był zestresowany.
  6. Ok, dziękuję Przepraszam ale Kasia chyba sprawdza z telefonu i nie podała mi tego, a chciałam wpisać do rozliczenia.
  7. Miło że zaglądasz do Czarusia. To fajny psiak choć taki zwykły. Dziś nie bardzo chciał jechać, uciekał wokół domu, wcześniej nawet na smyczy za bardzo nie chadzał a tu taka jazda... Jak na razie niecierpliwie czekam na wieści jak tam podróż
  8. Wiadomo jak tam podróż mija? Może już dojechały?
  9. Matko świnto jaka psiarnia, ten czarnulek sznaucerowaty cieszył się bardzo i chciał wyłazić, jakiś jeszcze taki rudy wesoły też chciał, koteczka nas pogryzła ale jakoś się udało (pojechała jedna). Pewnie przerażona bardzo piesami ale mam nadzieję że zniesie to dzielnie. Czaruś trochę z problemami bo "opiekun" w ostatniej chwili coś odwalił i nie miał jak dowieźć pieska na rynek. Ale wszystko pojechało dziękujemy Aska7 Ja mam szelki na dużego psa i małą obróżkę oraz dłuuuga smycz mogę jakoś przekazać przy okazji, nieużywane chyba
  10. A ja se złapałam siódme kociątko, śliczna bestia ale się schowała Kić pojawił się kilka dni temu jak akurat u nas lało i burza była, bardzo możliwe że jakiś ludzki ochłap wywalił kotka bo drze mordę ciągle jakby płakało za mamą, malutkie. Próbuje się miziać do moich kotów, ale na mnie fuka i drze mordę. Ogólnie ciągle się drze nawet podczas jedzenia. Wygląda dobrze i zdrowo, apetyt ma bardzo ładny, chyba coś nakupkało w kuwetę ale nie jestem pewna. Czarne z białą krawatką, nie ma fotek bo złapało się już po ciemku a później wlazło w kąt kenela albo łazi i drze mordę. Fajne
  11. Wpłaciłam właśnie 20 zł na podane konto, to malutko ale nie dam rady więcej Proszę potraktować to jako stałą 10 zł za lipiec i sierpień i wpisać ode mnie taką stałą. Możliwe że uda mi się zwiększyć dekl. później ale na chwilę obecną nie mogę.
  12. Można też czekać aż samo ustąpi, na dogomanii co jakiś czas coś się zmienia samoistnie. A skrzynka chyba opróżnia się sama jak jest zapchana na 100%? nie wiem nigdy jej nie czyściłam i jakoś żyję
  13. Hasło można podejrzeć w zapisanych w przeglądarce, jeśli jest zapamiętane - jaką masz? w chrome są w: ustawienia/autouzupełnianie i z listy trzeba wybrać właściwą pozycję, a później kliknąć na oczko, w innych na pamięć nie wiem ale raczej też się to gdzieś mieści
  14. Spojrzałam teraz i tak, kilkanaście i nie ma suwaka, a zapchane 81%. Google Chrome. Ale na telefonie jest ok - może kwestia przeglądarki. Spróbuj wejść z innego czegoś.
  15. Piszą że (co prawda odnośnie glist u dzieci, ale chyba jeden pies) - medonet //chlor na pewno nie wystarcza do zabijania pierwotniaków, ale na glistę powinien dzialać. Jaja giną w temp. 55 stopni "Przygotowanie posiłków dla dziecka także powinno przebiegać w bezpieczny, higieniczny sposób. Wszystkie warzywa i owoce muszą być dokładnie umyte, a mięso serwujemy poddane obróbce termicznej. Często dezynfekujmy sanitariaty w domu. Używajmy do tego produktów na bazie chloru. Starajmy się też pozbywać z domu wszelkich owadów - muchy, muszki i inne robaki mogą być nosicielami pasożytów"
  16. Na koncie zameldowała się stała od Bakusiowej - 20 zł, dziękujemy bardzo
  17. Dziękujemy bardzo Jeśli nic się nie sypnie, Czaruś w tę środę jedzie do hoteliku.
  18. Ale fajnie, każdy ma swoje lokum i oczywiście robią to co koty lubią robić najbardziej (poza jedzeniem)
×
×
  • Create New...