Jump to content
Dogomania

sue

Members
  • Posts

    3916
  • Joined

  • Days Won

    3

Everything posted by sue

  1. Jest na tym łańcuchu z tego co wiem już ze dwa miesiące i nie rodziła w tym czasie, ale nie wiadomo, co wcześniej. Pani która jeździ karmić też dorzuciłaby parę groszy. Jest bardzo przejęta losem suni, ale sama niewiele może, jest emerytką, mieszka w bloku i ma już dwa koty i psa, poza tym choruje. Prosiła o pomoc w różnych miejscach i niestety wszędzie jest to samo - mnóstwo, mnóstwo zwierząt. Mówiłam jej o możliwości umieszczenia suni w hoteliku, ale to już są spore wydatki + trzeba suńkę zaszczepić, odrobaczyć itd. Nie wiem co robić, szkoda mi maleńkiej dlatego obiecałam że będę o niej myśleć, może pojawi się jakieś rozwiązanie. Zrobię jej olx, ale mam mało informacji i tylko takie zdjęcia. Co do tego pana, to na pewno nie pogardziłby i jedzeniem, ale ponoć ogólnie nie chce oddać. Pani która dokarmia jakoś zabrałaby psinę i mówi, że raczej by nie płakał za nią. Zabranie wydaje się do ogarnięcia, choć nigdy do końca nie wiadomo.
  2. Sunia jest nieduża, sięga przed kolano i to sporo... może mieć około 3 lata ale może i mniej. Błąkała się gdzieś po wsi, ktoś prawdopodobnie wywalił. Boi się ludzi, ale jednocześnie pragnie kontaktu, patrzy w oczy... Daje się głaskać ale podkula ogonek pod siebie.
  3. Wrzucę zdjęcia tutaj, może ktoś coś podpowie albo chociaż będą bo je dopiero dostałam. To sunia u wieśniaka, nie jest dla niej niedobry ale nie ogarnia sam siebie i jest biedny, coś pomaga w polu i z tego żyje. Sunia cały czas na łancuchu. Jedna pani z Zamościa jeździ do niej raz w tygodniu z jedzeniem, to musi myć miski wszystkie bo syf, woda zielona, jakieś odpadki. Póki jest ciepło jako tako ale suńka nie przeżyje zimy w takich warunkach. Zerowa profilaktyka, niekastrowana. Boi się, a jak chłop wypije piwo to już w ogóle ucieka. Ma jakieś złe doświadczenia z pijakami chyba. Fajna, taka troche szorstkowłosa. Facet tak średnio chce oddać psinę, bo twierdzi że o nią dba. Można mu zabrać podstępem np. pod pretekstem wizyty u weta...
  4. Na koncie Amberka jest zebrane 160 zł 09.07.2022 - 50 zł Figunia 11.07.2022 - 20 zł Nesiowata 15.07.2022 - 50 zł Poker 22.07.2022 - 40 zł Nadziejka z bazarku Napiszcie proszę kochane gdzie mam zwrócić te pieniążki? Wydaje się, ze Amberek już zagrzeje miejsce w DS i nie trzeba będzie szukać mu hotelu, a jest tyle potrzeb i głupio mi trzymać tę kasę.
  5. 10.08.2022 - 100 zł, Kropka73 (wpłata własna) - zaliczam na poczet spłaty długu ogólnego Dług ogólny z 216 zł -> 116 zł
  6. Na razie nie mamy nowych wieści z DS Amberka/Wafelka, tzn. wszystko jest ogólnie ok.
  7. Zadłużenie łączne na koniec lipca: 4801 zł w tym: 216 zł dług ogólny, 540 zł Zefirek, 370 zł Skrzypek, 1800 zł rodzinka, 510 zł Tinka, 510 zł Śnieżek, 165 zł Józia, 690 zł Kofik Zamknęliśmy w międzyczasie Rózię, zostało niewiele do spłaty z długu wcześniejszego. Kofik i Józia są już w DT więc w kolejnym rozliczeniu się nie pojawią, podobnie jak 3 kotki z rodzinki. Długi zaległe; dług ogólny, dług Zefirka, Skrzypka oraz ogromny rodzinki. Obecnie w lecznicy przebywa 5 kotów: burasia A, burasia B, Tinka, Śnieżek, Nika.
  8. Zadłużenie łączne na koniec lipca: 4801 zł w tym: 216 zł dług ogólny, 540 zł Zefirek, 370 zł Skrzypek, 1800 zł rodzinka, 510 zł Tinka, 510 zł Śnieżek, 165 zł Józia, 690 zł Kofik Zamknęliśmy w międzyczasie Rózię, zostało niewiele do spłaty z długu wcześniejszego. Kofik i Józia są już w DT więc w kolejnym rozliczeniu się nie pojawią, podobnie jak 3 kotki z rodzinki. Długi zaległe; dług ogólny, dług Zefirka, Skrzypka oraz ogromny rodzinki. Obecnie w lecznicy przebywa 5 kotów: burasia A, burasia B, Tinka, Śnieżek, Nika.
  9. 08.08.2022 zł - wpłata 90 zł z bazarku guccio
  10. 08.08.2022 zł - wpłata 90 zł z bazarku guccio Na dzień 08.08. dług w lecznicy za pobyt Józi wynosi 75 zł
  11. To koteczka jednak, do tego z brzuchem. Nie chcę krakać, ale możliwa ciąża to tutaj najmniejsze zło z prawdopodobnych. Ma apetyt, w miarę ok ale jest jakaś niezbornosć ruchowa na oko o neurologicznym podłożu.
  12. I jeszcze jest Pan Maruda oraz białobury a'la Maleństwo na działce, te w teorii nadają się do adopcji
  13. Koty do adopcji: - Rózia (w DT) - ruda, 1-2 lata? - Bójka (w DT) - bura - <2 lata - Arnika (w DT) - bura - ok. 1 rok - Misio (w DT) - czarny z krawacikiem, 3 miesiące - Skrzypek (w DT) - burobiały, 3-4 lata - Józia (w DT) - szarobiała, 8+ lat - Wandzia (w DT) - czarnoszara w prążki, 1+ - Tinka (w lecznicy) - burobiała, 8+ - Śnieżek (w lecznicy) - biały, 4+ - Leoś (w DT) - rudy, 3 miesiące - Malwinka (w lecznicy) - bura, 3 miesiące - Melania (w lecznicy) - bura, 3 miesiące - Nikuś (w lecznicy) - biały z czarną plamką, 2-3 lata - Kofik (jedzie do DT) - białobury, 7+ - Groszek (w DT) - bury, 3 miesiące - Gabi (w DT) - szylkretka, 3 miesiące - Pędzelek (na działce ) - bury marmurek, 3 miesiące - rudy 1 (na działce) - 3 miesiące - rudy 2 (na działce) - 3 miesiące - burobiała (na działce) - 3 miesiące Ale masakra...
  14. Nie mam ostatnio czasu by policzyć kocie zadłużenie, ale do poniedziałku powinnam znaleźć chwilę żeby usiąść i to zrobić. Jutro jeśli nic się nie sypnie do DT w Skawinie pojedzie Kofik. 05.08.2022 do lecznicy trafił kocurek z posesji po zmarłych, ostatni, kolega Czarusia. Kocurek miał gdzie spać i był dokarmiany, ale podobno zaczął się znienacka przewracać ;o wystraszyłam się bardzo, na szczęście było jeszcze miejsce w lecznicy. Sądząc po głosie kotka na pewno ma stan zapalny gardła i w okolicy, ale skąd to przewracanie się...
  15. Jest na koncie wplata od Nadziejki 105 zł, bardzo dziękuję
×
×
  • Create New...