-
Posts
3916 -
Joined
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sue
-
Czaruś to ten, już ładniej wygląda niż tu na zdjęciu głównym, bo mu się oczko zagoiło. Jedzie do Szafirki Dobrze przekażę
-
Dora ogłasza na Katowice ale totalna cisza i zdechlizna. Ja może zrobię dziś na Bielsko Białą, spróbujemy. Co do wyboru kotka to jest trochę problem. Zasadnicze pytanie: czy to może być dzikusek? Te z działki, które pokazywała Dora, są do oswojenia, one spierniczają od człowieka. W drugim miejscu są trzy dzikuski w ładnych kolorach, jedna koteczka taka w miarę mało bojąca (przybiega do karmienia), może ewentualnie ona ale też na pewno będzie nieśmiałkiem. Mamy dwa oswojone z lecznicy ale jeśli jeden pojedzie drugi zostanie sam, a mamy niby zaklepany tymczas dla dwójki. Jeśli nie może być żaden z tych dzikusków to zwolnimy miejsce, chyba że transport będzie później niż 25, bo mam koteczka fajnego tylko niestety na przymusowej kwarantannie.
-
Dziękuję Jeśli trzeba dołożyć do transportu albo czegoś okołotransportowego podtrzymuję deklarację 50 zł
-
czy Czarus tez sie zmieści?
-
Szukam na FB też, póki co chętnych nie ma. Czytałyście o planowanych badaniach Delmy na wątku lecznicowym? Jest podejrzenie nadczynności tarczycy. Co w sytuacji, gdy kicia okaże się chora? Może to oznaczać konieczność stałego podawania leków. Chociaż wydaje mi się, że to raczej jakiś pierwotniak bo czemu nie.
-
Są różne, na pewno stosowałam Vetomune, Bioimmunex, Immunodol Cat. W kapsułkach z proszkiem albo takie do wyciskania.
-
Szukamy domów i wirtualnych opiekunów dla kotów z lecznicy
sue replied to sue's topic in Koty w potrzebie
Ale super Z takim pomocnikiem nie może się nie udać. -
Szukamy domów i wirtualnych opiekunów dla kotów z lecznicy
sue replied to sue's topic in Koty w potrzebie
Ruda Delma jest już po kastracji, testy przełożone bo jest wskazanie do badań w kierunku nadczynności tarczycy. Będą zrobione w następnym tygodniu. Oby nic poważnego nie wyszło... Kotka oceniona na kilka lat, nie są to jej pierwsze kocięta, je bardzo dużo, nie tyje, sierść w kiepskim stanie. -
Dziękujemy Już jest na koncie wpłata 50 zl.
-
Rzyganie ustąpiło, ale apetyt Skrzypka wołał o pomstę do nieba. Na wizycie okazało się, że jest jeszcze stan zapalny gardła... prawdopodobnie pozostałość po kocim katarze, który trochę został zaleczony w lecznicy, ale znów wylazł. Są też problemy z dziąsłami, z przodu jest ślicznie, ale z tyłu bliżej końca paszczy kamień nazębny i wokół zaczerwienienie. Na razie Skrzypek dostał antybiotyk + steryd oraz wskazanie do podawania preparatu podnoszącego odporność. Może godzinę po powrocie do domu zaczął jeść mokrą karmę... Badania krwi odłożyliśmy na później, bo teraz infekcja i stan zaburzyłyby wyniki. Wtedy też być może pozbędziemy się tego kamienia. Okazało się też, że biedny ma śrut tuż pod skórą w okolicy tyłka, czułam coś takiego jak macałam go z miesiąc temu, ale nie podejrzewałam nawet że to śrut. Jakaś pi...zda strzela do kotów w mojej okolicy bo to już któryś przypadek taki. Ten śrut nic nie robi, gdyby była okazja do narkozy to się wyjmie. Koszt wizyty i leków 65 zł
-
Szukamy domów i wirtualnych opiekunów dla kotów z lecznicy
sue replied to sue's topic in Koty w potrzebie
15.07. jeśli nic się nie odwaliło, mama rodzinki na "D" ma dziś zabieg kastracji i testy. I jeśli nic się nie odwali mama i jedna burasia będą miały DS w Skawinie, rudy trafi tam na DT, a nasza Kasia weźmie na DT kolejne dwie burasie. -
Od nas też prawdopodobnie jechałoby jedno kocię, ale to musiałaby potwierdzić Dora bo ona chyba ustalała z Jaagą. Dołożę do transportu pewną kwotę z naszych środków (wstępnie 50 zl) i będę zapraszać na bazarek transportowy jeśli powstanie
-
W DT może zostać do końca lipca, o ile nic się nie zmieni na dniach.
-
^ Podejrzenie eozynofilowego/plazmocytarnego zapalenia dziąseł, stąd mowa o możliwej alergii i podłożu autoimmunologicznym. Ale pysio Rózi nie wygląda tak tragicznie jak przy ww schorzeniu. Może to początek dopiero albo jakieś powikłanie kociego kataru. Steryd powinien wyciszyć objawy, jeśli to alergia/wspomniane zapalenie po wyciszeniu wszystko wróci
-
Wielkie dzięki. Wyślę numer konta. Amberek na żywo jest naprawdę bardzo fajnym psem, zdjęcia jak na razie nie pokazują w pełni jego uroku.