-
Posts
3916 -
Joined
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sue
-
Szukamy domów i wirtualnych opiekunów dla kotów z lecznicy
sue replied to sue's topic in Koty w potrzebie
30.07.2022 Delma oraz jej bura córeczka pojechały dziś do Skawiny do DS. Pojechał też rudy kocurek i będzie tam tymczasem. Delma zaczęła przybierać na wadze i poczuła się ogólnie lepiej jak przestała karmić. Nie miała robionych badań poza fiv/felv i te wyszły ujemne. -
-
tak
-
Kochane, proszę o informację kiedy szykować kotka do Jaagi i mojego Czarusia, w obu przypadkach jeszcze musimy zahaczyć o weta...
-
-
Amberek będzie nazywał się Wafel ;D
-
Na koncie Amberka jest 160 zł - dajcie proszę znać, czy życzycie sobie by przekazać Wasze wpłaty na innego pieska? Jeśli tak, to na jakiego? Pod naszą opieką został jeszcze Czaruś który czeka na transport do hoteliku u Szafirki, biedulek po operacji oka. Nadziejko - trwa bazarek dla Amberka, proszę zmień jego cel na innego psiaczka
-
Dziękuję bardzo za ogłoszenie i szansę dla Amberka, przepraszam że tak z tym wyszło ale pani odezwała się z ogłoszenia p. Izy na olx i też od razu nie wiedziałam co się dzieje, dowiedziałyśmy się po wizycie. Mam nadzieję, że osoba zainteresowana daniem DT zrozumie naszą decyzję, na pewno jej serce zabije mocniej dla innego pieska w potrzebie
-
Szczęście uśmiechnęło się znienacka do Amberka - wypatrzyła go pani ze Stalowej Woli. Osoba psiolubna, Amberek ma do towarzystwa starszego niedowidzącego pieska i kota. Domek z ogródkiem. Przepraszam, że dopiero teraz piszę, ale też się późno dowiedziałam i raz że nie chciałam zapeszyć, dwa nie wierzyłam jeszcze w to co się dzieje. Wstępnie była mowa o ewentualnym domu tymczasowym gdyby nie dogadali się. Po weryfikacji domu przez panią z DT Amber pojechał na zapoznanie (pani sama po niego przyjechała) i zdecydowano, że zostaje Leciutko powarkiwał przy pierwszym spotkaniu z kolegą i był troszkę zaniepokojony, ale nie naciskano na niego, obwąchał sobie wszystko i już wieczorem ganiał wyluzowany, bo w dzień się nie da przez te upały. Wygląda to dość fajnie. Pani już podesłała pierwsze zdjęcia. Jej zdaniem Amberek wygląda na młodszego psa, będzie umawiać się z weterynarzem na szczepienia, nie wiem jak z odrobaczeniem, później kastrację.
-
Szukamy domów i wirtualnych opiekunów dla kotów z lecznicy
sue replied to sue's topic in Koty w potrzebie
22.07.2022 - 120 zł, Dora1020 wpłata z bazarku na dług ogólny W międzyczasie została dostarczona na kastrację kotka z Suchowoli (częściowo uczestniczyłam w akcji jako koordynator ;d) i opuściła lecznicę, bardzo dzika, wróciła 23.07.2022 w miejsce bytowania po ok. 12 dniach pobytu - zapisuję żeby pamiętać datę W lecznicy cały czas siedza nasze dorosłe kotki Śnieżek, Tinka, Kofik oraz Delma z maluchami (na wylocie). -
Skrzypek prawie skończył antybiotyk, jest chyba lepiej, ale mamy jeszcze zalecenie odrobaczenia się bo a nuż coś zostało - miewa wzdęty brzuszek. Apetyt poprawny, nie tak szalony jak na początku, ale ok.
-
Już jest 50 zł dla Czarusia Dzisiaj wieczorem byłam na spacerze z sunią i widziałyśmy Czarusia, czekał przed bramą swojej posesji, on tak siedzi bo tęskni za ludźmi. Bardzo ładnie wyglądał, szczekał trochę ale machał ogonkiem. Taki staruszek ale pocieszny. Nie mogłam zrobić zdjęcia bo moja strasznie się nakręciła