-
Posts
3916 -
Joined
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sue
-
Wczoraj umarł mój Puszek - przedwczoraj osłabł apetyt, rzygnął sobie, ale ogólnie był w formie, wczoraj rano byliśmy u weta i w sumie żadnych więcej objawów poza brakiem apetytu, test na pp ujemny, było wciąż dość ok poza tym że po nakarmieniu znów rzygnął i zrobił brzydką kupę. Około 18 bardzo osłabł... niedługo potem już nie żył. Ogromnie szkoda, taki mądry i kochany kotek, przez 8 dni pobytu prawie nie schodził mi z rąk i kolan.
-
Szukamy domów i wirtualnych opiekunów dla kotów z lecznicy
sue replied to sue's topic in Koty w potrzebie
26.09.2022 - złapany drugi kocurek z Suchowoli W sumie nie będą teraz kastrowane bo jeszcze młodziaki, ale czekają aż szczepienie się utrwali. W planie jeszcze dwa młode i dwie matki. Ale może się uda. Szykuje się domek dla burych siostrzyczek od rudej Gai -
Przed Czarusiem z tej samej posesji udało się zabrać cztery inne zwierzaczki. - kotkę Józefinkę - trafiła do DT u guccio, bardzo bardzo szuka własnego domu - kotkę Tinkę - siedzi w Izbicy, niestety ma brzydkie oczka, kto taką zechce - kotka Śnieżka - był w Izbicy, pojechał do DT do Nowego Targu a tam się w nim zakochali i już siedzi - pieska Cezara - jest pod opieką Plaskatego Azylu Okazało się że przychodzi jeszcze jeden kotek, nie było wiadomo czyj no ale przychodził, sąsiadka raportowała że się przewraca i nie może wejść na drzewo, obok ruchliwa ulica więc też złapaliśmy i pojechał do Izbicy. To kotka, już po kastracji, ma krzywą główkę po masakrycznym zapaleniu ucha co powodowało przewracanie. Ogólnie trzy kotki szukają domów, Cezar również, chociaż tam w Plaskatym go ogłaszają i myślę że dają radę... Ale co zrobić z tymi kotkami? Poza Śnieżkiem, który już ma swoich dużych, te dwie to typowe brzydaczki które trzeba obejrzeć sercem nie oczami. Ładna jest Józefinka, taka ciekawa, ale też nie ma chętnych na nią.
-
Szukamy domów i wirtualnych opiekunów dla kotów z lecznicy
sue replied to sue's topic in Koty w potrzebie
x.09.2022 (do uzup.) wpłata 40 zł z bazarku Od 20.09.2022 jest w lecznicy kocurek szarobiały z Suchowoli, został 20.09 zaszczepiony, czeka na kastrację. Może ktoś opłaci jego pobyt ale na razie wpisuję dla porządku tutaj bo ogarniałam jego przyjęcie i dostarczenie. -
Szukamy domów i wirtualnych opiekunów dla kotów z lecznicy
sue replied to sue's topic in Koty w potrzebie
Dziś jak rozmawiałam z panią doktor jeszcze nie sprawdzała konta, jeśli nie da mi znać do jutra przypomnę. Ale na pewno doszło. 07.09.2022 - wróciła Burcia po kastracji 07.09.2022 - przyjechał do mnie Śnieżek, jutro jedzie do Krakowa i dalej do Nowego Targu do DT, a może nawet DS jak się przyjmie. Śnieżek pozytywnie bardzo wygląda, nie jest już szmatką tylko białym kotem, ma trochę brzucho podobnie jak Skrzypek po przyjeździe. Jest śliczny i miły. Jedyne co przeszkadza to furkanie nosem i niewielki glut, słychać go jak oddycha niestety. -
Szukamy domów i wirtualnych opiekunów dla kotów z lecznicy
sue replied to sue's topic in Koty w potrzebie
Jasne Dziękuję bardzo -
Szukamy domów i wirtualnych opiekunów dla kotów z lecznicy
sue replied to sue's topic in Koty w potrzebie
05.09.2022 - 500 zł wpłata własna od anonimowego Darczyńcy - bardzo dziękujemy -
Szukamy domów i wirtualnych opiekunów dla kotów z lecznicy
sue replied to sue's topic in Koty w potrzebie
30.08.2022 wpłata 100 zł, 50 zł od Figuni i 50 zł od malagos, bardzo dziękujemy -
Szukamy domów i wirtualnych opiekunów dla kotów z lecznicy
sue replied to sue's topic in Koty w potrzebie
^ odn. Niki: kotka nie miała już narządów rozrodczych, ale narkoza nie zmarnowała się, zostały usunięte zęby będące w b. złym stanie. Nika jest starszą kotką, ucho już podleczone ale została jej przekrzywiona główka, nie wiem czy to się może jeszcze poprawić.