Jump to content
Dogomania

sue

Members
  • Posts

    3916
  • Joined

  • Days Won

    3

Everything posted by sue

  1. Śliczne kotki, Bianka ma taką kapryśną minę ale jaka czyściutka, nijak nie widać po niej że tyle czasu spędziła na wolności.
  2. Śnieżkowi domek udał się, ma nawet swoje lusterko żeby podziwiać codziennie jaki robi się piękny
  3. Tak, pisałam odnośnie tej małej dzikuski. Oczywiście dołożę z bazarku też na zabiegi Bianki i Jaśka, to już było w planach. Tylko muszę zacząć kolejny, bo teraz wyszło nam sporo kosztów związanych z inną tymczasowiczką, dług za Felka z działek, karma więc kasa się już rozeszła. Akurat pod koniec miesiąca ruszamy
  4. Mogę pokryć testy z kolejnego bazarku na FB (zaczynam pod koniec miesiąca, bieżący niestety już "wydany"), kastrację pewnie też, ale to będzie robione razem czy może za jakiś czas?
  5. ud. na stronie i wrzucałam na jakieś grupy, ale zbiórka szybko została zamknieta, u nas odzew byl malutki
  6. 12.10.2022 przyjechała do mnie Nika główka faktycznie skrzywiona, ale z kotki jest kulka puchata i do tego bardzo chce się miziać jutro jedzie do domku i będą ją miziać tam ile wlezie, mam nadzieję
  7. Dziękuję bardzo za pomoc Czarusiowi, dziś wpłynęło 250 zł wsparcia dla pieska
  8. Na koncie zameldowało się 250 zł wsparcia od Skarpety im. Talcott, jeszcze raz bardzo dziękuję
  9. Dobrze i oczywiście potwierdzę jak wpłyną. Dziękuję mari23 za zgłoszenie Czarusia
  10. Przesłałam nr konta, czy mam jeszcze coś zrobić? Trzeba wkleić baner w pierwszym poście? Ktoś pisał o tym w innym wątku, ale nie mogę teraz znaleźć
  11. Opłaciłam hotelowanie Czarusia za wrzesień, 450 zł Na koncie pieska mamy obecnie 123 zł.
  12. Mamy dwie wpłaty od darczyńców: 50 zł od p. Eulalii i 100 zł od p. Iwony - kontakt przez stronę na FB. Dziękujemy bardzo Wpisałam je na konto Czarusia.
  13. Mam na koncie wpłatę od elik - 20 zł - stała za październik oraz 50 zł od p. Joanny z FB (za wrzesień). Bardzo dziękuję
  14. Dziękuję, przyda się na pewno ogłoszenie na inne miasto. Ja mam na Warszawę. Można więc np. Kraków lub jeszcze coś innego.
  15. To dobrze bo kandydatow na podopiecznych nie brakuje o ta baba na przyklad nie wie jeszcze gdzie sie podzieje, na krotki okres ma DT ale rozrabia bardzo bo jest sama, przydałby sie kumpel
  16. 01.10.2022 pojechały dwie bure od Gai 01.10.2022 zabrane dwa kocurki z Suchowoli, ds opłacił pobyt
×
×
  • Create New...