Jump to content
Dogomania

sue

Members
  • Posts

    3916
  • Joined

  • Days Won

    3

Everything posted by sue

  1. Na koncie zameldowała się wpłata od Nesiowatej - 20 zł. Bardzo dziękuję
  2. Na koncie zameldowała się wpłata od Nesiowatej - 20 zł. Bardzo dziękuję.
  3. Chyba jeszcze nie linkowałam tu Czarusia. Jest to szczebrzeski piesek, po zmarłych, posesja ma być za jakiś czas sprzedana więc zwierzaki trzeba było szybko ratować. Jeden pekińczykowaty psiak pojechał do Plaskatego Azylu, Czaruś jednak jest zwykły i nikomu nie wpadł w oko. Mam zaklepane miejsce w hoteliku ale zostaje kwestia finansowa. Proszę o jakąkolwiek pomoc dla pieseczka Na FB ogłaszam go gdzie się da.
  4. Wpisuję jako deklarację stałą 50 zł/mc z naszych bazarków lub innych wpłat z FB. Raz w miesiącu taka kwota jest gwarantowana.
  5. Może ktoś z osób obecnych na FB mógłby udostępniać Tinkę? Na razie takie wstępne ogłoszenie w grupie dla starszych i chorych kotków. Dziękuję Będą inne jak dostanę być może nowe zdjęcia, kotka jest cały czas w trakcie leczenia https://www.facebook.com/groups/1533081236928696/permalink/3197795107123959/
  6. Na koncie zameldowała się wpłata 50 zł od Figuni Dziękujemy
  7. 10.07.2022 wpłata 200 zł z bazarku na FB - dla Rózi 25 zł, żeby ją zamknąć, 175 zł na dług ogólny
  8. 09.07.2022 Józia opuściła lecznicę i pojechała na DT do guccio Liczymy do 08.07
  9. Dziękuję Wciąż mam nadzieję że ktoś go wypatrzy w międzyczasie, to taki ładny i fajny pies... ale jakoś nie ma szczęścia, było kilka telefonów, wszystkie do d...
  10. Będzie jeszcze deklaracjowpłata jednorazowa ale nie wiadomo, od osoby która dokarmiała Czarusia czasami i zgłosiła jego biedę. Jak wpadnie na konto uzupełnię. Podziękowania dla p. Izy
  11. ! Oczywiście że może być! Dobre duszki moje, dziękuję Tak powoli buduje się nadzieja dla Czarusia. Zaraz wszystko pouzupełniam.
  12. 09.07.2022 - Józia przyjechała do guccio i będzie nową tymczasowiczką Dziękuję Mam nadzieję, że babki się dogadają i będzie fajnie. Józia jest w miarę ok, była na antybiotyku, żeby ogarnąć powikłania po kk, trochę jeszcze kicha i ma zapaprane oczka, ale niezbyt mocno. Z trzech kotków z posesji była w najlepszym stanie.
  13. Też jednorazowe, ale to było już jakiś czas temu. Na razie chciałabym, żeby pojechał mimo wszystko, bo coś tam przebąkują o sprzedaży tej posesji, gdzie przebywa Czaruś. Kupujący nie będą zwracać uwagi na psa i po prostu go wypędzą na ulicę. Może to potrwać, ale może też stać się lada dzień. No i dotychczasowy "opiekun" Czarusia wybiera się niedługo za granicę. Może komuś jeszcze wpadnie biedulek w oko i zechce coś na niego zadeklarować. Będę bardzo prosić, może pozapraszam na wątek. No i bazarki, wiadomo. Jest jeszcze Amber, który też ma dwie jednorazowe wpłaty na chwilę obecną. Zawsze coś. Cieszę się z każdej, najdrobniejszej pomocy. Musi się udać.
  14. Aaa no bo 1) hotelik rezerwowałam dla innego pieska, kudłatka znalezionego w Kosobudach, ale okazało się, że ma właściciela (do dupy taki właściciel, no ale...) 2) skoro jest miejsce w hoteliku, to niechby jechał Czaruś, którego właściciel dawno umarł, więc Czaruś siedzi sam na opuszczonej posesji i potrzebuje pomocy
×
×
  • Create New...