Jump to content
Dogomania

Alaskan malamutte

Members
  • Posts

    19657
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    238

Everything posted by Alaskan malamutte

  1. Kika u mnie Kapri na Katowice Kapri, 4 miesięczna sunia do adopcji! Katowice Dąbrówka Mała • OLX.pl
  2. Czekam na akceptację. Sunia u mnie ma na imię Kapri
  3. Widzę że olx ma na Wrocław i Bielsko. Swoje zrobię na Katowice. Czytałam, ze miała, ale spróbujemy jeszcze raz
  4. Nadal nie wiem na jakie miasto i czy ogłoszenie jest potrzebne....
  5. Wieczorem zrobię malutkiej ogłoszenie. Na jakie miasto?
  6. Taki wpis na profilu pana na fb: "Witajcie. Dziś mija sześć miesięcy jak w domu zagościły na stałe Florka i Baki. Z tej okazji dostały super karmę i nowe miski takie specjalne, bo jedzą wszystko bardzo szybko. Zdążyliśmy się już dość dobrze poznać i wypracować zasady jakie obowiązują w ich nowym miejscu. Pamiętamy wciąż o Czortce. Jest super pozdrawiamy wszystkich i zachęcamy do adopcji zwierzaków."
  7. Tak napisał pan na swoim profilu na fb: "Witajcie. Dziś mija sześć miesięcy jak w domu zagościły na stałe Florka i Baki. Z tej okazji dostały super karmę i nowe miski takie specjalne, bo jedzą wszystko bardzo szybko. Zdążyliśmy się już dość dobrze poznać i wypracować zasady jakie obowiązują w ich nowym miejscu. Pamiętamy wciąż o Czortce. Jest super pozdrawiamy wszystkich i zachęcamy do adopcji zwierzaków."
  8. Pani z Milanówka wycofała się z adopcji. Mąż nie wyraził zgody. Czekamy dalej. Tymczasem bardzo dziękuję Anuli i Nesiowatej za wpłaty dla Kaja Nesiowata, mam też wpłatę dla Zewa. Rozumiem, że to pomyłka i mam odesłać Aska7?
  9. Bardzo dziękuję p. Rafałowi (znajomemu Ewy Marty) za wpłatę 100zł dla Kaja. Dopisałam jeszcze 300zł z bazarku na fb, który robimy wspólnie z moją znajomą i tym sposobem Kaj uzbierał na opłatę hotelowania. Zadzwoniła pani z Milanówka z chęcią adopcji malucha. co z tego wyniknie? Nie wiem...Państwo przyjadą na zapoznanie i wtedy zapadnie decyzja.
  10. Moje na Łódź Zew, w typie owczarka niemieckiego długowłosego do adopcji.. Łódź Polesie • OLX.pl
  11. O Kaja był JEDEN telefon. Pan chciał pieska aby "latał" po podwórku... Już nie mam pojęcia na jakie miasto go ogłaszać Moje i Ewy Marty ogłoszenie jest systematycznie promowane.. Proszę osoby, które robiły ogłoszenia Kajowi aby aktualizowały zdjęcia i wrzuciły swoje linki. Zwrócę pieniążki za promowanie!!!
  12. Tak napisała pani Jola: "Czekamy na dużą wodę , ma być u nas w piątek , jesteśmy dobrej myśli. Zwierzaczki czują się dobrze , mamy jeszcze jednego kotka bardzo podobnego do Nelci dziękujemy za troskę , po piątku napiszę jak sytuacja. Jest nadzieja że wały wytrzymają bo ta fala ma 100 kilometrów i będzie płynąć ok 3 dni a wały będą mocno namoknięte "
  13. Zadzwoniłam dzisiaj do domku Nelci z pytaniem jaka sytuacja u nich czy są bezpieczni. Pani Jola odpisała że na razie spokojnie. Są pełni nadziei że wały wytrzymają. Nelcia ma się dobrze i kociusie też.
  14. Taka niespodzianka dzisiaj Info od Pana Krzysztofa: "Witam. Natka dobrze się czuje, niestety jeszcze nie jest do końca ufna ale jest znacznie lepiej niż na początku."
×
×
  • Create New...