-
Posts
19657 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
238
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Alaskan malamutte
-
Moje serce rozpadło się na kawałki... Dostałam taką wiadomość : Dobry wieczór. Runo jest już za TM. Ku naszej rozpaczy okazało się, że ma raka, guz był w jamie brzusznej, splątany i zrośniety z jelitami. Nie było szans na operację. Był leczony paliatywnie. Nie było nam dane razem być długo . Każda wspólna chwila była bezcenna. Zabrałam Runa na gruntowne badania. Od tego się zaczęło, miał dobrą opiekę, robiłam wszystko aby nie odczuwał bólu. Najgorszy był dzień gdy musieliśmy podjąć decyzję o uśpieniu. Byliśmy z nim do końca. Runo....takim Cię zapamiętam....Mam nadzieję, że już poznałeś mojego Barusia i Kazanka.. Do zobaczenia piesku...
-
Kochani, Wszystkie psiaki z tego wątku są już w swoich domkach. Z całego serca chciałyśmy z Ewą Martą podziękować osobom wspierającym nasze psiaczki finansowo, duchowo i samą obecnością na wątku. DZIĘKUJEMY!!! Nie ukrywamy, że najtrudniejszą adopcją jest adopcja Kaja. Nadal prosimy o ciepłe myśli i kciuki za niego i za rodzinę. To nie jest agresywny pies. To w ocenie specjalisty bardzo skrzywdzony mały piesek... Jeśli z jakiegoś powodu rodzina zdecyduje się oddać Kaja, wtedy opiekę nad nim przejmie Fundacja Alternatywa dla zwierząt i psiak trafi do tymczasowego domu fundacyjnego. Na tym wątku są również dwa małe kociaki, które błąkaly się po osiedlu..nieprzyjaznym kotom osiedlu... Jeśli ktoś zechce pozostać z kotkami tutaj na wątku i wspierać choćby dobrym słowem, będę niezmiernie wdzięczna.