Dzisiaj Kaj zmienił miejscówkę. Pojechał do hotelu dla psów w Rejowcu, który prowadzi p. Paulina.
Pracuje z psami, które są problemowe. Czy Kaj taki jest? Czekamy na ocenę.
Kaj jechał w aucie na tylnym siedzeniu z Lidką. Nowe osoby, stresująca sytuacja niekomfortowa dla psa. Nie odpalił ani razu...
Lidka powiedziała, że Kaj to pies z charakterem
Adopcją Kaja jest bardzo zainteresowana pani Roksana z Warszawy.
Pani jest poinformowana o "wybrykach" Kaja.
Czekamy zatem na informację z nowego miejsca.
Kaj w podróży