Elu, zmieniłam imię psa i uaktualniłam treść. Pamiętaj, że zdjęcia nie mogą się powtarzać. Kaj ma sporo zdjęć, nie musisz wstawiać 6 wystarczą 3.
Ja poproszę Natalię, aby znowu mu cyknęła parę fotek
Bardzo dziękuję za wpłaty Anuli, panu Rafałowi (znajomy Ewy Marty) za tak hojne wpłaty dla Albi i Kaja.
Pani Agnieszka, która adoptowała Elcię, również wpłaciła na potrzeby psiaków.
Z całego serca dziękuję wszystkim darczyńcom