Pan wycofał się z adopcji Kaja...bez podania powodów.
Poprosiłam o zdjęcia i aktualny opis. Chciałabym intensywnie ruszyć z ogłoszeniami, on już jest naprawdę gotowy.
P. Paulina mówi, że to super piesek.
Chciałabym z całego serca podziękować Livce, Kado oraz p. Rafałowi za wpłaty dla Kaja