Jump to content
Dogomania

Alaskan malamutte

Members
  • Posts

    19657
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    238

Everything posted by Alaskan malamutte

  1. Kocurek Gracjan był dzisiaj u weta. Waży 2 200g. Ma ok 5-6 mies. Testy ujemne. Nie ma świerzbu ani pchełek. Lekko rozpulchnione jedno oczko. Do obserwacji. Został odrobaczony. Bardzo grzeczny miziasty mruczący. Bez problemu dał sobie pobrać krew. Jutro pojedzie do Murki. Ma farta chłopak. Dziewczyna, która go złapała wraca jutro do Krakowa.
  2. Kolejny kotek zabezpieczony. Od ok 3 tyg błąka się po osiedlu. Jutro wet. W niedzielę pojedzie do Murki.
  3. Byliśmy u weta. To koteczka Shaza. Waży 1 kg ma 8 tygodni. Jest zdrowiutka. Testy ujemne. Odrobaczona. Pchełek nie ma. Jest bardzo grzeczna
  4. Przyroda nie lubi próżni... Jak tylko pojawi się jakaś opcja domku dla zwierzaka to natychmiast na drodze staje kolejny w potrzebie... Znaleziony wczoraj na osiedlu malutki, czarny jak smoła kotek. Darł się ile sił miał w tych malusich płuckach.. wychudzony masakrycznie.. Zabrałam do domu...Nakarmiłam. Dzisiaj wizyta u weta. Mamy miejsce u Murki. Jutro zawiozę osobiście. Maluszek czarnuszek
  5. Z Twojego ogłoszenia zadzwoniła pani ze Świdnicy. Wiek 70 lat i oczywiście nie przyjedzie po psa.
  6. Proszę uprzejmie Kornelka, mała, słodka sunia do adopcji. Katowice Dąbrówka Mała • OLX.pl
  7. Tutaj proszę Łatek - najpiękniejszy mały łaciatek szuka prawdziwego domu Lublin • OLX.pl
  8. Nie wiem Prosiłam osoby, które robiły ogłoszenia Kajowi, aby wrzuciły linki na wątek... Wiem, że Ewa Marta zrobiła na Lublin. Poker na Wrocław. Ja miałam na Warszawę. Terz na weekend przeniosłam na Chełm. Może na Bielsko-Biała? Jeśli możesz, to prosimy o ogłoszenie dla naszej sunieczki Sali na olx Kraków
  9. Bardzo dziękuję Kado za wpłatę dla Kaja W niedzielę wybieramy się w odwiedziny, to będą nowe zdjęcia.
  10. Takie zapytanie o Kikunię vel Kapri : Dzień dobry, piszę do Państwa w sprawie szczeniaka, którego chcemy adoptować. Oczywiście odpisałam, że należy zadzwonić pod podany w ogłoszeniu numer telefonu.
  11. Tak napisał dzisiaj do mnie domek Kalmarka: "Lubię to nasze po wakacyjne zdjęcie, bo widać że jesteśmy rodziną. Choćby prof Bralczykowi to się w głowie nie mieściło to tak właśnie jest " I zdjęcie
  12. Poprawione. Jest spora oglądalność mimo braku wypromowania. Jedno pobranie tel.
×
×
  • Create New...