Jump to content
Dogomania

Alaskan malamutte

Members
  • Posts

    19657
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    238

Everything posted by Alaskan malamutte

  1. Mam na koncie wpłaty od: Sowy Nesiowatej magenki1 Agat21 Gabi79 Ewy Marty P. Rafała Znajomych psiarzy od Ewy Marty Alaskan malamutte Z całego serca dziękujemy!!!
  2. Mała Shaza vel Sabrinka pragnie mieć swój komputer (tak napisała pani Ania) Na ostatnim zdjęciu ze starszym braciszkiem Huragankiem
  3. Wczoraj dostałam pozdrowienia z domu Gracjanka i mnóstwo zdjęć. Kilka wstawię, pokazują do jakiego cudownego domku trafił. Pan Rafał mi napisał, że Gracek to osiedlowy monitoring
  4. 6 stycznia minęło 9 miesięcy od adopcji Bakusia i Florki. Tak napisał pan: "Witajcie. Dziś mija dziewięć miesięcy jak Florka i Baki zagościły w naszym domu. Wczoraj przecieraliśmy szlak na porannym spacerze.
  5. Z różnych względów nie chcę tego robić. Poczekamy, pojedzie do Murki, troszkę lepiej go poznamy i dobierzemy domek "szyty na miarę"
  6. U nas odwilż, pewnie jak wszędzie, ale śnieg jest. Spacer zaliczony, wróciliśmy mokrzy... Nieustannie zapraszamy świątecznie
  7. Piękne imiona W środę będę w schronisku to szepnę maluszkowi do uszka, że już bardzo niedługo zamieni zimny boks na ciepły pokój i wygodną kanapę.
  8. Agatko, ja swoje 35zł wpłacę bezpośrednio do Ewy Marty. Ona jest skarbnikiem Tosi. Może tak być?
  9. Bardzo dziękujemy Najprawdopodobniej maluszek pojedzie do Murki 11.01. Jeśli coś się zmieni i będzie mógł pojechać wcześniej to zaraz tutaj napiszę na wątku.
  10. Niestety..piesuś jest w kojcu w schronisku. Nie ma tam pracowników 24 h. Gdyby nie daj Boże zaplątal się, próbował zdjąć Ubranko, odgyzł rzep, zaczepił czy przełożył łapkę to mogłoby być nieszczęście. .
  11. Zaprosimy z Ewą Martą na wątek naszego kolejnego podopiecznego. Maluszek był w kojcu razem z sunią...teraz został sam....
×
×
  • Create New...