Mam na koncie wpłaty od:
Sowy
Nesiowatej
magenki1
Agat21
Gabi79
Ewy Marty
P. Rafała
Znajomych psiarzy od Ewy Marty
Alaskan malamutte
Z całego serca dziękujemy!!!
Wczoraj dostałam pozdrowienia z domu Gracjanka i mnóstwo zdjęć. Kilka wstawię, pokazują do jakiego cudownego domku trafił. Pan Rafał mi napisał, że Gracek to osiedlowy monitoring
6 stycznia minęło 9 miesięcy od adopcji Bakusia i Florki. Tak napisał pan:
"Witajcie. Dziś mija dziewięć miesięcy jak Florka i Baki zagościły w naszym domu. Wczoraj przecieraliśmy szlak na porannym spacerze.
Bardzo dziękujemy
Najprawdopodobniej maluszek pojedzie do Murki 11.01. Jeśli coś się zmieni i będzie mógł pojechać wcześniej to zaraz tutaj napiszę na wątku.
Niestety..piesuś jest w kojcu w schronisku. Nie ma tam pracowników 24 h. Gdyby nie daj Boże zaplątal się, próbował zdjąć Ubranko, odgyzł rzep, zaczepił czy przełożył łapkę to mogłoby być nieszczęście. .