Jump to content
Dogomania

Alaskan malamutte

Members
  • Posts

    19657
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    238

Everything posted by Alaskan malamutte

  1. Zapłacone z pieniążków uzyskanych z bazarku Dla Pokrzywdzonych Zwierząt z fb, jaki prowadzę wspólnie ze znajomą Joanna Sawa . Bardzo dziękuję za wpłaty Kado oraz heli.
  2. No i pojechał Gracjanek do swojego domciu Bądź już tylko szczęśliwy kotusiu
  3. Jutro wielki dzień dla kocurka Gracjanka. Proszę o kciuki i ciepłe myśli, aby wszystko odbyło się zgodnie z planem
  4. Gracjanek ma dom Zamieszka w Oświęcimiu z panem Rafałem. Wczoraj wizytę zrobiła pani Magda a ja dzisiaj jeszcze online aby rozwiać wszystkie wątpliwości. Pan Rafał osobiście pojedzie do Murki po Gracjanka. Z tego co wiem to umówili się na czwartek. Zdjęcia i informacje mam obiecane.
  5. Malutka Shaza vel Sabrina na razie poznaje starszego "braciszka" Huraganka przez drzwi. Pani Ania wzorcowo przeprowadza socjalizację z izolacją.
  6. Wizyta dla Gracjanka w sobotę. Proszę o kciuki. A tu szczęśliwa Shaza vel Sabrina
  7. Zadzwonił pan z Oświęcimia zainteresowany adopcją Gracjanka. Czy mamy kogoś do wizyty stamtąd? EDIT: Mam już wizytatora. Jutro umówi się z panem. Był też drugi telefon o Gracjanka z Katowic.
  8. Shaza już w swoim domku w Warszawie Zero stresu. Bawi się, rozrabia, pięknie zjada posiłki. Pani Ania zachwycona malutką
  9. Malutka Shaza I Hipolit (od Toli) w piątek jadą do swoich domków do Warszawy
  10. Chciałam bardzo serdecznie podziękować Jo37 za zrobienie wizyt. Zgłosiły się swą domki, które według mnie były dobre. Jo37 zgodziła się zrobić dwie wizyty i potwierdziła moje przypuszczenia. Oba domki okazały się super. Dzięki temu do drugiego domku pojedzie Hipolit. Zamieszka z kotkiem Yuki. Jeszcze raz bardzo dziękuję
×
×
  • Create New...