Jump to content
Dogomania

aniah

Members
  • Posts

    958
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by aniah

  1. Już mam kilku chętnych, a co dopiero teraz :P
  2. Maciaszku, nasz Pimpuś kilka dni temu odszedł za TM :(
  3. Dzisiaj Sheba była ze mną o fryzjera :) W samochodzie zachowywała się bardzo spokojnie; właściwie tylko siedziała albo leżała. U fryzjera była niczym aniołek. Poza rozczesywaniem kołtunów i dłuższym łapaniu za łapy, była bardzo spokojna i dawała ze sobą wszystko robić :) Poniżej kilka zdjęć ;) I małe porównanie :)
  4. Sprawy mają się następująco: Misia zostaje w swoim domu i tam będzie leczona. Została podjęta próba leczenia na wrzody, jednak nie przyniosła ona skutków. Biegunki powróciły. Jak na razie wszystko wskazuje na lambię. Jeden test został zrobiony, jednak nic nie wykazał. Pani będzie go powtarzać, ale musimy zacząć zbierać na małą pieniądze. :( Wiem, że ostatnio jest z tym krucho, dlatego boję się, że nam się nie uda. Oby się to nie sprawdziło... Proszę wszystkich bardzo o pomoc! Wydatki będą na pewno, niezależnie od wyniku. Jeśli okaże się, że to nie lambia, to musimy robić badanie krwi, moczu, usg i być może potem jeszcze szersze badania... :( Na dniach wstawię dane do przelewu i wszelkie inne związane z tym rzeczy.
  5. Boję się o mój telefon, ale Maciaszku, proszę o zmianę zdjęcia na poniższe :)
  6. Jestem :) Nie wygląda na 8 lat.
  7. Dziękujemy bardzo za zdjęcia! :) Jak na nich widać, Lara była w piątek u fryzjera :D I jestem z niej bardzo dumna. Przez większość czasu była spokojna. Na początku tylko wpadała w panikę, ale gdy zobaczyła, że człowiek nie chce jej nic zrobić, to stała albo leżała spokojnie i dała się obcinać, myć itp. :) Jedyna co, to nie spodobało jej się suszenie. Wygląda o wiele lepiej, a telefony o nią zaczynają się urywać :D Także trzymajcie kciuki za domek ;) Chociaż przed sterylizacją i tak nie zostanie wydana.
  8. Syriusz z piłką = najszczęśliwszy pies na świecie :D
  9. Zapraszam do Lary i Sheby :) Lara: http://www.dogomania.com/forum/topic/147440-kochana-lara-szuka-nowego-domu/ Sheba: http://www.dogomania.com/forum/topic/147441-sheba-szuka-domu/#
  10. Witam u Sheby :) Sheba to 5-letnia suczka średniej wielkości. Ma ok. 40 cm w kłębie. Do schroniska trafiła bardzo zaniedbana i musiała zostać ostrzyżona. Do ludzi jest bardzo przyjazna, lubi być głaskana. Na inne psy na początku szczeka, ale gdy podchodzi, ładnie się z nimi wita i jest nastawiona pozytywnie. Ładnie chodzi na smyczy, prawie w ogóle nie ciągnie. Potrafi komendę siad. Lubi biegać za piłką. Ma włos, który będzie wymagać regularnej pielęgnacji i strzyżenia. Spokojnie znosi zabiegi pielęgnacyjne. Kontakt: 514324200, [email protected]<script cf-hash='f9e31' type="text/javascript"> /* */</script> Więcej zdjęć: https://picasaweb.google.com/118380588009733343934/Sheba353155Lat40Cm8Kg26052015AniaHyrnik#
  11. Witam wszystkich u Lary :) Lara to ok. 3-letnia, nieduża sunia. Ma ok. 35 cm w kłębie. Do schroniska trafiła bardzo zaniedbana, przez co musiała zostać ostrzyżona. Na początku jest wycofana, przy próbach zapięcia na smycz ucieka. Ale gdy tylko wyjdzie, jest kochanym i pełnym radości psem. Lubi wchodzić człowiekowi na kolana i tulić się do niego. Na smyczy chodzi ładnie, nie ciągnie. Do psów jest nastawiona przyjaźnie. Potrafi komendy siad i łapa. Lara posiada włos, który będzie wymagać regularnej pielęgnacji i strzyżenia. Sunia spokojnie znosi zabiegi pielęgnacyjne. Kontakt: 514324200, [email protected]<script cf-hash='f9e31' type="text/javascript"> /* */</script> Więcej zdjęć: https://picasaweb.google.com/118380588009733343934/Lara352153Lata35Cm26052015AniaHyrnik?noredirect=1
  12. Niestety pojawił się poważny problem ze zdrowiem Misi :( Cały czas nawracają jej biegunki, pojawiają się wymioty. W odchodach widoczna jest krew. Weterynarz na początku myślał, że od częstych biegunek Misi popękały naczynka. Ale teraz widać, że to nie to. Problem leży gdzieś indziej i potrzeba będzie szeroka diagnostyka. Padła propozycja o podpisaniu umowy na DT i wsparciu finansowym przez Fundację, ale pani wyjeżdża na całe dwa miesiące wakacji na wieś, gdzie do najbliższego weterynarza ma 45 km. W przypadku, gdyby okazało się, że Misia musi mieć codziennie kroplówki, zabiera to mnóstwo czasy i znowu mnóstwo pieniędzy. W takiej sytuacji próbujemy znaleźć transport dla Misi (Warszawa-Katowice), szukamy DT i zbieramy pieniądze na diagnostykę i leczenie.
  13. Z tego co wyczytałam na facebooku, to gdzieś w Katowicach. Myślę, że Patrycja* albo Romina_74 będą w stanie powiedzieć coś więcej ;)
  14. Jestem :) Robić już wizytówkę, czy jeszcze poczekać? ;)
  15. Maciaszku, Kora została adoptowana, można ją ściągnąć ze stron :)
  16. Jasne, czekam na opis w takim razie :)
  17. Jak się klika w Betę (374/15) to jest numer 300/15 :)
  18. Rozumiem, że wizytówkę też zrobić nową? ;)
  19. I jeszcze zdjęcia ze wczoraj ;) I nos :D
  20. Dzisiaj Syriuszek był ze mną na spacerze :) na początku poszliśmy na wybieg, gdzie pobiegał za piłkami i trochę poćwiczyliśmy agility. Niestety na wybieg wbiegł inny pies, który się Syriuszowi bardzo nie spodobał. Ale potem już było dobrze :) zdarzały się pojedyncze wyskoki na Toro, ale szybko się uspokajał. Czasem gdy psy koło niego się kłóciły, tylko stał spokojnie, a gdy jakiś go mijał w korytarzu, ładnie skupiał na mnie uwagę :) A po spacerze poleżeliśmy w cieniu i odpoczęliśmy ;)
  21. Dziś dostałam takiego maila: "Prawie zawsze i wszędzie są razem. Mega zżyte. Kochają kuchnie. To jedyny moment, kiedy są w stanie odejść ode mnie – na kuchenne żebry :). Chodzą za mną krok w krok, śpimy razem, nawet w łazience razem :). Misia zdrowiutka, kupy śliiiczne. Od wczoraj po południu Bubie (dawniej Aleks, teraz – Buba, mój synuś jest Aleksander, zdarza mi wołać do niego „Aleks”, było już kilka nieporozumień – więc stanęło na Bubie :)) wrócił apetyt – Bubcia pożera suche aż miło. Zatem wszystko superowo. Zdarza im się jeszcze czasem wpadka siuśkowo – gówniana – nie wiem, której – ale to z pewnością stres, przejdzie i to. ZATEM MOŻE PANI SPAĆ SPOKOJNIE!!! :) Zapomniałam dodać, że wczoraj wyczesałam na dworze Bubę – TONY PODSZERSTKA wyszły, zrobiła się jeszcze mniejsza. Stała spokojniusieńko. Obe są takie kochane, że można je ZJEŚĆ!!!" Także wszystko już jest super i oby tak dalej! :) I obiecane zdjęcia: A reszta zdjęć tutaj: https://plus.google.com/photos/103468406111091080868/albums/6156580483221785089:D
×
×
  • Create New...