Jump to content
Dogomania

Tianku

Members
  • Posts

    5394
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tianku

  1. Tolu tam w tle jest jeszcze jeden husky?
  2. Teosiu przepraszam że zaśmiecam ale mam do Was pytanie a tu dużo osób zagląda... czy promazin działa tak jak sedalin? w gabinecie wet. babka dała to żeby podać psu na sylwestra ale ja czytam że nie wolno :( wiecie cos na temat tego leku? i co można bezpiecznie podać ? nie wiem jak przeżyjemy sylwestra
  3. Rozmawiałam wczoraj z Ladymonia powiedziała że teoretycznie to ona jest odpowiedzialna za adopcję więc wczoraj zmieniłam telefon na jej (tamtem był chyba Marinki jak mi powiedziała ale jej już tu nie ma:( w razie jakby był telefon to Murko pewnie i tak będzie przekierowanie do Ciebie Dobrze to ruszę po nowym roku mocno z ogłoszeniami jakby ktoś pomógł z tekstem to byłabym wdzięczna a tamtem domek to zapytanie na olx to odpada... weszłam na ogłoszenia tej Pani i jedno z ogłoszeń jest "oddam psa" pewnie tego towarzysza Argo podobno ucieka z podwórka...
  4. Dzień dobry :) też przyszłam z kciukami :)
  5. ja też poproszę nowy numer konta
  6. ponawiam moje zapytanie z kiedyś ( chyba z lipca) do kogo jest telefon w ogłoszeniach? na olx jest zapytanie "Witam, czy psiak mógłby mieszkac na dworze? Szukamy Towarzysza zabaw dla naszego psa:)" zawsze przekierowuję takie osoby do kontaktu telefonicznego tzn do kogo? kto jest "odpowiedzialny" za Argo żyje sobie u Murki jest mu dobrze deklaracje ma może nie trzeba mu szukać domu? a tak w ogóle to poza moim ogłoszeniem na olx ktoś go ogłasza?? P.S. skończyło się 24 wyróżnienie może ktoś coś?
  7. Czy mogę nieśmiało dołączyć do fanów :) Fanty?
  8. no i swietne wiadomosci:) i to pierwsze spotkanie :) oczywiscie ze bedzie dobrze :)
  9. ja jestem stosunkowo od niedawna na jego watku w sumie to przyczlapalam za Toba :) nawet nie znam historii Argo... ale przesledze watek od poczatku szkoda tylko ze po tych rewolucjach na dogo poznikaly stare zdjecia
  10. Ale się dzieje u Zamojszczaków :) superr ;) powodzenia Majeczko
×
×
  • Create New...