Jump to content
Dogomania

Tianku

Members
  • Posts

    5394
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tianku

  1. moja koleżanka może narysować takie schematyczne sytuacje do ulotki tylko musiałaby mieć zdjęcia jak to ma wyglądać
  2. https://www.olx.pl/oferta/gucio-skrzywdzone-psie-dziecko-prosi-o-dom-CID103-IDBxnpD.html koniecznie parę nowych zdjęć bo olx wyrzuci na zdublowanych więc żeby miał więcej ogłoszeń to koniecznie nowe zdjęcia.. a gdzie Gucio przebywa?
  3. Odswiezylam ogloszenie Dasz rade zrobic jakies nowe zdjecia to dorobimy wiecej
  4. Udostepnilam na fb Iza ale moze usun na fb ten fragment o tym ze zanim zostana wydane po wsi byle komu... bo jak kolezanka doczyta lub ktos jej powie...
  5. zapraszam na mini bazarek dla Lindy do kupienia sandałki na przyszły sezon :) link:  SANDAŁKI DLA LINDY
  6. dziękuję za zaproszenie stałą niestety nie poratuje :( jednorazowo mogę grosik podesłać
  7. ja tez ogłaszam cały czas Argusia :( nie mam tez pomysłu na tekst nowy Twój bardzo ładny a jaki numer podajesz w ogłoszeniu/ ja Moniki (Ladymonia) ale nie wiem czy ktoś w ogóle dzwoni :( kto właściwie jest decyzyjny w sprawie Argo ktoś wie?
  8. jaka to miejscowość dokładnie? Popytam wśród znajomych czy kogoś nie znają z okolic.. Kurcze szkoda że nikogo z dogo tam nie ma :( myślę że tak jak mówisz Pani Ania może próbować spokojnie za sunią pójść z jakimś jedzeniem jak wchodzi do domu to widać że już jej w miarę ufa psy chyba raczej nie ukrywają tak małych jak koty i nie przenoszą jak ktoś wypatrzy kryjówkę
  9. o rany oby to nic trwałego :( Jaaga jakbyś chciała skorzystać z usług rehabilitanta polecam Maćka Szczygłowskiego przyjmuje w Chorzowie Batorym kiedyś zostałam przez kręgosłup uziemiona na Śląsku to on mnie stawiał na nogi ... pomyśl o sobie koniecznie bo z kręgoslupem nie ma żartów
  10. Kochani przepraszam że nie w temacie ale znacie jakieś niestandardowe wsparcie przy walce z babesziozą? Pies kolegi walczy... :( dostał standard leków ale może ktoś coś innego stosował jakiś zioła czy coś :( źle z nim :(
  11. Sprobujcie z tym Roayalem mar.gajko ma racje a jeszcze jak wyszla z propozycja doplaty do karmy to juz w ogole super i finansowo chyba nie wyjdzie drozej niz teraz a moze akurat to bedzie karma odpowiednia dla Maksia Worek 14 kg chyba jest ten Royal nie jak innne 12 o ile o tej samej myslimy Karma karmie nierowna tez w kwestii dawkowania moze 14 kg wystarczy na miesiac Ja mam dobre doswiadczenia z Royalem i pomimo ze eksperymentuje i szukam tanszej caly czas to i tak wracamy do Royala
  12. Sliczna Roleczka przyszlam na razie tylko z kciukami :(
  13. Odwiedzam Tobisia glaski zostawiam i czekamy na ocieplenie :)
  14. Z tymi dt chodzilo.mi.o to ze moze wrzuca na swoje stronki na fb lub pomoga ewentualnie w weryfikacji domow zebys nie musiala sie tym zajmowac Jesli mozesz to podaj kontakt do siebie porozsylam.je troche po znajomych
  15. https://www.facebook.com/przytuliskopodogonem/?eid=ARDUYHuJDhxXxcAm6CHgHoj9wltOtQv5DzgS18WlC0KkCjM5U-ob_KekfL8UIAP-2mhdrZbyfCM1a_3p https://www.facebook.com/szczurzaferajnaDTWroc/?hc_location=ufi https://www.facebook.com/willaszczurna/?hc_location=ufi https://www.facebook.com/VivaGryzonie/ https://www.facebook.com/SzczurzeAdopcje/ tak na szybki takie szczurkowe stronki znalazłam może wrzuć na szczurze adopcje albo napisz do któregoś dt o pomoc jeszcze w Zabrzu jakiś dt znalałam https://www.facebook.com/SzczurzaChatkaDT/?eid=ARDbQCo-TI1pI3c-H9PSuJX17hsPre34ENOa8bnZts1x8RVYoKq3gS821pQ0i4FMGnPnhOoWfLT5NocF
  16. hi hi :) żeby mu się w główce nie poprzewracało od tego rozpieszczania to się Kaspelkowi trafiło :) :)
  17. OLX Gucia tak na szybko na Lublin https://www.olx.pl/oferta/gucio-skrzywdzone-psie-dziecko-prosi-o-dom-CID103-IDBxnpD.html
  18. może Roxi :) była u Murki od DORA1020
×
×
  • Create New...