Jump to content
Dogomania

Tianku

Members
  • Posts

    5394
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tianku

  1. Kciuki juz zacisniete za jutrzejszy dzien. Jaaga :****** moze wilczakiem jest tylko z wygladu
  2. mój grosik własnie poleciał do Gabi :) trzymam kciuki za jutrzejszy wyjazd
  3. nowe psiaki wyjeżdżają ale niektóre się zasiedziały.. zapraszam na bazarek w części dla zamojskiego Maksia klik
  4. szybki bazarek w połowie dla Argusia link zapraszam
  5. profil Joanna Dżoana Jezierska na fb wejdz bo nie moge skopiowac tu linku tam w komentarzach jest ze bezpieczne ale suki chyba nie odlowili... nie mam czasu czytać calego
  6. czytałam gdzieś żę już zabezpieczone zaraz poszukam gdzie
  7. Też zajrzę do Misiaczka Tobisia :) głaski zostawiam
  8. jakie leki na tarczycę są potrzebne? czy dla psiaków takie jak dla ludzi? przeszukam szafkę powinnam mieć Letrox 50 całe opakowanie
  9. poproszę konto przeleję 20 zł jednorazowo i będę się starała wspierać sunię ale nie mogę zdeklarować konkretnej stałej kwoty :(
  10. jak będzie gotowe ogłoszenie Misi to wyrożnię tylko proszę o info na pw bo mogę zapomnieć... nowy rok się intensywnie zaczął w pracy :(
  11. tak patrzę teraz na stronę fb i ruszył wolontariat i to chyba taki na serio? psiaki pewnie na razie wybrane na spacerach ale dobre i to ... może przynajmniej zdjęcia będą psiaków
  12. Tolu popytaj o tego niebieskookiego będę wysyłać prośby do jakiś północniakowych stron :( tylko tyle mogę :(
  13. Tolu a ten niebieskooki coś o nim może wiesz?
  14. Melduję się u psiaka :) może u Murki jakiś psiak zwolnił miejsce. Przynajmniej blisko i odpada ogromny koszt transportu. Psiak kudłaty więc boks zewnętrzny mu nie będzie straszny na pewno
  15. mam taką dalszą znajomą która ma malinę i jej znajomi też maja jeżdżą na szkolenia zawody itd. jedyne co mogę to prosić ją o pokazanie malucha ... może na fb wrzucą jakieś zdjęcie..
  16. Tolu a jego zdjecia masz moze
  17. Tyle psiego nieszczescia :( I psiaki bardzo w typie konkretnych ras :(
  18. przykro się wchodzi na takie wątki gdzie deklarowiczów już dawno nie ma na dogo :(
  19. Kochani potrzebna wizyta w Wadowicach dla Nugacika z Zamoscia ... Moze znacie kogos z okolicy bo Tola na razie nikogo nie ma a domek sie fajny zapowiada
×
×
  • Create New...