Jump to content
Dogomania

Tianku

Members
  • Posts

    5394
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tianku

  1. czy dotarła moja wpłata z bazarku :hmmmm:
  2. [quote name='PaSja Hera']Karo na Kraków: [URL]http://www.gumtree.pl/cp-psy-i-szczenieta/krakow/karo-mix-wilczarz-terytorialny-oddany-szybko-sie-uczy-adopcja-573284840[/URL][/QUOTE] PaSja Hera a na inne portale tez robiłaś ogłoszenia? co do Fitminu to moim zdaniem trzeba jakiś preparat z większą ilością glukozaminy i chondroityny kto ma czas coś poszukać najlepiej w tym samym sklepie co karma żeby było w jednej przesyłce tak na szybko to np takie coś znalazłam [url]http://www.zooexpress.pl/go/_info/?id=2729[/url] tylko to tabletki a przy wadze Karusia to chyba na miesiąc... ale trzeba mu cos poszukac
  3. uff dobrze że pogłoski nieprawdziwe ;) czekamy na wieści :p
  4. wrzuciłam na tablicę ogłoszenie i drukuje plakaty :-(
  5. czytaliście Matylda uciekła :-(:-(
  6. to już tradycja Twoje ranne powitania Tinki :evil_lol: i przyznam się że się zastanawiam czy z pracy w pracy po pracy czy ranny ptaszek z Ciebie :p
  7. najważniejsze żeby to była sprawdzona osoba bo trasa daleka a i pasażer wyjątkowy :p może jakiś bazarek kilometrowy jak kiedyś był już dla Dropsia
  8. witam Tinkę [IMG]http://supergify.pl/images/stories/Kwiatki/kwiatek__2_.gif[/IMG]ja już czuję wiosnę a wczoraj byłam na spacerku w lesie i już tyle kwiatuszków rośnie :multi: i bocianki lecą już do nas może domek przyniosą Tince . . . :p
  9. miałam prosić o nowe zdjęcia Froyda do ogłoszeń bo miał bardzo dużo wejść nawet zapytanie przekierowałam na schronisko i myślałam że trzeba coś zmienić a tu niespodzianka zaglądam na stronę a on w nowym domku :multi: [IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/198/fzbp.jpg[/IMG] powodzenia piesku :p muszę się zabrać za następne ogłoszenia tylko czasu brakuje :shake:
  10. Skubisiu leci do Ciebie kasiorka z mojego bazarku :p
  11. Dzień dobry Bartusiu :p
  12. poleciał przelew z bazarku dla Kseni :p jak wpłynie na konto to proszę o potwierdzenie na bazarku :-) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251024-ROZLICZAM-Ma%C5%82a-ciuchlandia-dla-Skubiego-i-Kseni-do-26-02[/url]
  13. świetny wynik jak na mini bazarek :p
  14. mi się podoba to [IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/4a14e5c949bc.jpg[/IMG] albo z rogami... ale nie wiem czy nie lepiej postawić na naturalność :roll: a do kiedy ten konkurs?
  15. no to rzeczywiście mógłby być kolejny niewypał :shake: oj Farciku gdzie ten Twój jedyny domek...
  16. to kciukamy :kciuki: i uff dobrze że to jednak sunia :p
  17. odwiedzam :p przelałam skromny grosik do skarbonki piesków.
×
×
  • Create New...