Jump to content
Dogomania

Tianku

Members
  • Posts

    5394
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tianku

  1. asiuniab tu jest wątek Szydłowiaków Majk jest z Punktu [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/182189-Szyd%C5%82owiec-fizyczna-sytuacja-krytyczna-PILNEog%C5%82oszenia-DT-sterylki-koszty-paliwa[/url] ten Szydłowiec to niekończąca się opowieść :-( zresztą zajrzyj na wątek
  2. oj oj to nie dobrze :shake: kto pomoże z fachową poradą bo ja się nie znam :niewiem: ciocie przybywajcie :shake:
  3. Super ale szybka akcja :multi:
  4. a to dobrze czy źle :roll:
  5. oj oj tfu tfu nie zapeszamy :kciuki:
  6. no nie wierzę Dropsik dalej przed obiektywem Inka chyba zemdleje z wrażenia :evil_lol: Dropsiu tylko wyciąg tą łapkę na górę :razz:
  7. jestem u Majka na razie mogę wspomóc jednorazowo proszę o konto
  8. ciekawe co u piesków czy są jakieś telefony...
  9. ojoj Dropsiulku ale jestem Szczęśliwa że masz uśmiech na Mordeczce :loveu::loveu::loveu:
  10. Karusiu sprawuj się :thumbs:
  11. H&D są the best :p fajnie że będziemy mieć info z pierwszej ręki a zatem witamy Panią Magdę :loveu: ale mają ekipę :p
  12. wrzuciłam prośbę na jeden ze śląskich wątków może ktoś pomoże :shake:
  13. teraz będziemy przy każdym nowy wpisie na wątku drżeć :evil_lol: Ciocie może znacie kogoś doświadczonego z Rybnika lub okolic kto by pomógł Karo problem z Nowym Domem a raczej z wejściem na piętro :shake: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244671-Karo-potrzebuje-wsparcia-na-leki-i-operacj%C4%99-Pom%C3%B3%C5%BC-prosz%C4%99/page109[/url]
  14. popłakałam się o co :oops: pinczerka_i_Gizmo oraz Lili8522 to Wam się należą największe podziękowania bo to dzięki Wam opuścił schronisko :loveu: Dropsiku życzę Ci żeby wszystkie Twoje łatki ciapki i kropeczki były szczęśliwe i pilnuj się Horynki ona się Tobą zaopiekuje :evil_lol: a jakby Ci wyjadała chrupeczki to .... też jej wyjedz :evil_lol:
  15. Hi hi musialam zobaczyc Horynke w kenelku :-)
  16. Dropsik faktycznie sie usmiecha na tym zdjeciu :-) oj juz niedlugo :nerwy:
  17. szczęśliwej podróży bo daleka droga przed nimi :bye:
  18. oj Farciku gdzie ten Twój domek :niewiem:
  19. ciekawe czy Dropiaty coś przeczuwa :evil_lol:
  20. Trzymam kciuki :p
×
×
  • Create New...