-
Posts
5394 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tianku
-
Karo ma dom. Dziękujemy wszystkim za pomoc i wsparcie.
Tianku replied to Poziomka's topic in Już w nowym domu
kciuki zaciśnięte :thumbs: może się doczekamy zdjęcia :) -
Farciarz :)
-
Ewu nie można do Ciebie wysyłać wiadomości... Kontakt do Kamili jest w każdym ogłoszeniu Szydłowiaków 533 323 567 [email protected] nie wiem co z Morisem w ogóle cały wątek szydłowiaków umiera nowa dogomania jest naprawde wkurzająca ja często nie mogę się w ogóle zalogować albo dodać postu masakra :( dużo ludzi chyba stad odeszło bo trzeba dużo cierpliowości :(
-
Dwie siostrzyczki w schronisku od zawsze...Orzechowce
Tianku replied to karolciasz28's topic in Już w nowym domu
z pamiętnika Pixie i Dixie :) 7 sierpnia Dzisiaj zabrano nas z miejsca, w którym spędziłyśmy ok. 8 lat. Nie wiemy dlaczego nas zabrano i na jak długo? Tutaj, gdzie teraz jesteśmy wszystko jest dla nas obce…, obcy ludzie, zapachy i dźwięki. Ludzie coś do nas mówią, coś tłumaczą, coś pokazują, a my nie wiemy o co chodzi. Bardzo się boimy… 7 września W nowym miejscu jesteśmy już miesiąc. Obserwujemy, podglądamy, naśladujemy, uczymy się. Bardzo się staramy. Nie jest nam łatwo odnaleźć się w nowej rzeczywistości, zmienić nawyki i przyzwyczajenia. Zawsze byłyśmy tylko my dwie i nasza samotność. Teraz pojawił się człowiek. Jest nam trudno przyzwyczaić się do jego bliskości i obecności, otworzyć się, zaufać, pokonać nieśmiałość. Potrzebujemy czasu, cierpliwości i pewności, że człowiek już zawsze będzie z nami. 7 października Powoli zaczynamy rozumieć co to znaczy mieć swojego pana. Pan to ktoś, kto się o nas troszczy, karmi, spaceruje z nami, głaszcze i dużo do nas mówi. I choć nie rozumiemy tego co mówi, jego głos sprawia, że czujemy się bezpieczne. 27 października Dzisiaj Pani powiedziała, że już zawsze będziemy razem. Oznacza to chyba, że po wielu latach mamy swój dom. Dom to miejsce, w którym pozostaje się wtedy, gdy jest się zdrowym i chorym, młodym i starym, sprawnym i niedołężnym… Czy miejsce do którego trafiłyśmy będzie dla nas takim prawdziwym, dobrym domem? 7 listopada Pani mówi, że jesteśmy łobuzy i zachowujemy się jak szczeniaki. Pogryzłyśmy legowisko, kopiemy dołki, gryziemy drzewka. Nadrabiamy stracony czas… Bardzo lubimy chodzić na spacery i wtedy jesteśmy bardzo grzeczne. 7 grudnia Często wracamy myślami do schroniska. Pozostało tam wiele psów, które przebywają w nim tak długo jak my, a może jeszcze dłużej… Trzeba wierzyć i mieć nadzieję, że znajdzie się człowiek, który nie będzie zwracał uwagi na rasę, wygląd, wiek psa, człowiek który zechce przygarnąć zwykłego, pospolitego, zapomnianego „kundelka”. „Kundelka” takiego jak my, z wielkim sercem, oddanego i wiernego. Marzymy o tym, aby chociaż jeden z tych zapomnianych psów znalazł przed świętami nowy dom. My czujemy się coraz pewniej i bezpieczniej, z radością patrzymy w przyszłość, bo mamy swojego pana. A tam gdzie jest nasz Pan tam jest Dom… -
tylko nie mogę go odszukać :(
-
trochę optymistycznych wieści :) po 8 chyba latach Pixie i Dixie opuściły schronisko (miały chyba swego czasu watek na dogo?) a Senior Emanuel (adoptowany jakiś czas temu ) przysłał pozdrowienia z Alp :)
-
Fifi złapana i bezpieczna ! Ufffff.... Greys w swoim wymarzonym domku!
Tianku replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
:( trzymam kciuki -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Tianku replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
oj myślałam że nowe wieści o Dropsiu :( może przed Świętami dostaniemy info ja czekam z nadzieją :) p.s. co do emotikonek to owszem są na pasku tylko pasek jest albo nie ma :/ zależy od przeglądarki z jakiej się korzysta.... nie działa poprawnie nowe dogo niestety... -
cudownie :bigcool:
-
IVA. Wyrwana z psiego nieszczęścia. Prosi o pomoc.
Tianku replied to madziakato's topic in Już w nowym domu
super wieści :) :klacz: -
dzięki :Rose: pasek po prostu się ukrył a nie zauważyłam strzałeczki rozwiń narzędzia :mad:
-
wieści z fb z bazarku udało się zebrać całkiem pokaźna kwotę na kojec chyba wystarczy wiem że montują już jakieś dla psiaków na ostoi (tam gdzie Morisek też ma być) ale czy jego już tez tego nie wiem. karma się kończy z porzednich wpłat z fb ... worek tej drogiej karmy wystarcza mu na ok 3,5 tyg wiec niewesoło i z innej beczki... przymierzam się znowu do zrobienia mini bazarku dla Morisa mam kilka małych fantów może ktoś kupi jakąś cegiełkę... tylko powiedzcie mi jak wstawić zdjęcie na nowym forum? mam w opcji dodaj odpowiedź tylko opcje odpowiedz i więcej opcji odpisywania nie wiem gdzie są paski z emotikonami i wszystkie inne paski narzędzi możecie pomóć?? załamka
-
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Tianku replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
uff aż się bałam zaglądać Dropsiku trzymaj się (ktoś mi powie gdzie są emotikonki? ja nic nie mam przy dodawaniu postu ) -
Sten - agonia emocjonalna - ponowna walka o jego życie.
Tianku replied to wykrywka's topic in Już w nowym domu
-
zaglądam a tu takie wieści :) trzymam kciuki :happy1:
-
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Tianku replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
zaglądam z nadzieją że są nowe wieści.. szkoda :( -
wolontariuszy z Orzechowiec raczej nie ma na dogo stronę mają na fb https://www.facebook.com/pages/Schronisko-Orzechowce/276977242317410
-
Yogi (dawniej "Staruszek") już w cudownym DS. Dziękujemy za wszystko!
Tianku replied to Rubik's topic in Już w nowym domu
jestem z zaproszenia na razie niestety nie mogę pomóc finansowo :( -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Tianku replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
ciekawe co u Dropsia ... -
zaglądam :)
-
U Moriska bez zmian :( telefonów o niego brak na szczęście z jego zdrowiem nie jest gorzej niż było co nie znaczy że jest dobrze:( w Punkcie jest bardzo duże przepełnienie ale Moris wrócił na większy wybieg bo psychicznie zaczął nie wytrzymywać to bardzo aktywny pies z nudów czy z nerwów obgryzł pół swojej budy :( tyle info mam z fb z bazarku nie ma jeszcze wszystkich wpłat więc jeszcze dziewczyny oficjalnie nie podają ile się udało uzbierać na kojec, jak coś będę wiedzieć to zaraz tu napiszę
-
Kama ma faktycznie urwanie głowy ten Szydłowiec to jakieś piekło :"( Dziewczyny rozliczają bazarek dla Morisa który był na fb zbierane było na kojec dużo fantów było każdy odwiedzający coś od siebie dodawał i mam nadzieję że trochę się nazbierało. popytam na fb o wiadomości co i jak z przenosinami Moriska ... i jak jego zdrowie