Dusje tylko co jak Wiosna kaze Ksenie zabierac i juz? jej chyba to czy Ksenia tam jest czy nie duzej roznicy nie robi (na brak klientow chyba nie narzeka) czy mamy robic po raz kolejny psu wode z mozgu bo mamy problem z hotelikiem a jaka mamy gwarancje ze w nastepnym bedzie lepiej :( trzeba koniecznie i PILNIE pojechac do hoteliku i sprawdzic Kseni warunki Szukajcie kogos w okolicy doloze do paliwa
wykupiłam pakiecik ogłoszeń na bazarku na 50 portalach cały czas robię na tych najpopularniejszych ale telefonów chyba nie ma choć pobrań np na olx jest dużo :(
Handziu a moglabym kilka fotek fantow wyslac tez do Ciebie na ten bazarek dla Kseni? ja nie moge wkleic zdjec w normalnej wielkosci na dogomanie :-( z jakiego programu korzystasz? z fotosika mi znikaja jak wklejam...
hotel trzeci biegun
3RD-POLE
Sierosławice 18
46-220 Byczyna
woj. opolskie
poprawcie mnie jak źle piszę.
Ladymonia może poproś o nowe zdjęcia Kseni do ogłoszeń ruszę z nową partią widzę że ruszyło z oglądalnością i jest dużo odsłon i pobrań telefonów szkoda że na razie się to nie przekłada na rzeczywiste telefony ale może w końcu zadzwoni TEN telefon
mari23 zobacz czy wpłynęła reszta wpłat z bazarku cegiełkowego bo chciałabym go podsumować.
zagląda tu ktoś? znacie kogoś kto mieszka blisko hoteliku i mógłby pojechać zobaczyć jak Ksenia tam ma?
sprawdziłam pocztę było zapytanie wczoraj wieczorem o Ksenie cyt. "Witam,jestem zainteresowana adopcją.Ile sunia ma laṭ?Proszę o odp.Pozdrawiam tb"
odpisałam z prośbą o kontakt telefoniczny może to ta sama babka a może kto inny ....