Jump to content
Dogomania

TZmestudio

Members
  • Posts

    5917
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by TZmestudio

  1. Bardzo dziękuję "pozytywnie nakręconym" na pomoc. Jak trochę mestudio odciążycie w kwestii organizacyjnej, to może szybciej dojdzie do zdrowia. A może nawet w końcu zacznie się realnie leczyć. Tak trzymać dziewczyny! TZmestudio
  2. [quote name='Mattilu']banerek zniknal :( a chetnie bym powariowala, zeby nie zwariowac ;) [B]Mestudio, czy Wy kiedykolwiek miewacie wakacje?...[/B][/QUOTE] A co to jest te "wakacje"? W sumie to jak mamy mniej niż 8 psów u siebie to prawie mamy "wakacje". TZmestudio
  3. Jutro po 14:00 się okaże co z nim. Autoryzowany serwis jest za drogi. Zobaczymy co powie konkurencja. (w serwisie pytali się mnie czy nie był na deszczu - ciekawe dlaczego się o to pytali? Może mieli podstawy, tylko ja jeszcze nie wiem??? Hmmmm...?) TZmestudio
  4. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-1aIIN4URAzE/UsNYx5kkKCI/AAAAAAAAXbc/59G3eSkXr94/s800/swieta2.png[/IMG]
  5. [quote name='mtf zalesie']ja tylko sie pytam bo szukalam psa w miare spokojnego do moich kotow i suczki bo moje suki sa niekonfliktowe natomiast pies jest dominant ale wszyscy zostaja na czas pracy sami wiec po tym opisie boje sie,czesto wyjezdzam i dom jest pod opieka innych osob[/QUOTE] W tej chwili z Bianką trzeba będzie pracować. Ona nie nadaje się aby pozostawić ją samą. Być może za jakiś czas, ale teraz to się nie sprawdzi. Być może Jamor swoim wzrokiem i rozumem znajdzie przyczynę takiego zachowania. TZmestudio
  6. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-KMCrZbBAENc/Urqp1M5HzII/AAAAAAAAXVw/Fdaq3Nf9jnk/s800/swietabn.png[/IMG]
  7. Myślami wciąż tu wracam..... Niestety.... TZmestudio
  8. [quote name='cisowianka']Popełnia, popełnia, tylko weny twórczej jej brak, no i rozpoczeła naukę bezpłatną (projekt unijny) kierunek. technik weterynaryjny. A maluje akwarelami bo ma uczulenie na farby olejne.... o .[/QUOTE] A na bazarek nie chce powystawiać?? TZ (po ASP na technika weterynaryjnego.... to dość ciekawa droga rozwoju)
  9. [quote name='cisowianka']Takich domków jest wiele niestety, ciągle borykają się z problemami. Renatka znalazła teraz prace dorywczą (sprzątanie) jest po ASP ale nie jest Dwurnikiem.......[/QUOTE] Ale jakby NieDwurnik Renatka popełniła kiedyś bohomazy do powieszenia na ścianę to dajcie znać. Mamy dużo wolnej przestrzeni..... :-) TZmestudio
  10. Javena - czy pan nosi rozmiar buta 45 ?? TZmestudio
  11. zamówione banerki: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249132"][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-WVPHCmMls8c/Upp_bSwsbwI/AAAAAAAAW-E/iDhX8nDXmpA/s800/Obrazek3.png[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249132"][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-4Pz3eGbLy4s/Upp_bXmBugI/AAAAAAAAW-E/0fhp2qpMvUo/s800/Obrazek3a.png[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249132"][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-zmHonkHEbS8/Upp_by64HcI/AAAAAAAAW-E/7_I8BzANQNw/s800/Obrazek4.png[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249132"][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-GbwvQ3Cggho/Upp_ckUmFsI/AAAAAAAAW-E/KiV8YwVRbeg/s800/Obrazek5.png[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249132"][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-unupwTeBg8Q/Upp_cu6czVI/AAAAAAAAW-E/XDN78fFBupc/s800/Obrazek6.png[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249132"][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-x1s3XwFIYnU/Upp_czQoWWI/AAAAAAAAW-E/BFFNTwdA1gA/s800/Obrazek6a.png[/IMG][/URL] TZmestudio
  12. W nocy odszedł. Cicho. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-FSzYy8hVR6M/UpgwMKuj35I/AAAAAAAAW6k/D3GZMPWiwWw/s400/Obrazek1.png[/IMG]
  13. [quote name='cisowianka']Witam już przelałam zebraną kasę z bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248635-Zakończony-Cisowianka-dla-tymczasów-mestudio-do-20-listopada-22-00[/URL] Po zaokrągleniu wyszło 220 zł. ;)[/QUOTE] bardzo, bardzo dziękujemy [IMG]http://www.miastorybnik.pl/p17/userfiles/image/Halina/calus.gif[/IMG]
  14. mestudio - tytuł wątku przydałby się uaktualnić. TZ
  15. [quote name='sleepingbyday']tara rara. a potem będa mieć 20 płynów do podłogi i 1 konserwę miesną. pomagac warto racjonalnie.[B] jakie to wczucie się w sytuację da mi wiedze, czego najbardziej brak? [/B] javena, dzięki za konkretną wskazówkę. poprosze o państwa adres na pw, bo nie zapisałam nigdzie ostatnio.[/QUOTE] Napiszę wprost: BIEDA lub jak kto chce "bardzo skromne życie" mając bardzo skromną emyryturę/rentę, mając psy i koty za które wzięło się odpowiedzialność. SBD - nikt ci nie poda na tacy co można wysłać. To są skromni ludzie mający mniej niż mało, którzy bardzo będą wdzięczni za WSZYSTKO, bo sami ich sobie nie kupią.
  16. Nie pytajcie się co jest im potrzebne bo nic nie odpowiedzą. Trzeba wczuć się w ich sytuację i samemu zdecydować. Albo nic nie robić. TZmestudio
  17. [quote name='Nikaragua']A firanki ? ;)[/QUOTE] Na firanki w tym miesiącu już nie starczy. Muszą poczekać. Karnisze udało się naprawić. TZmestudio
  18. Zakupiliśmy nowe buty. Białas siedzi potulnie na werandzie i pewnie dopóki będę w domu będzie aniołkiem. Na razie niech sobie posiedzi. TZmestudio
  19. [quote name='mestudio']Zaraz poszukam karmy dla kociaków i zamówię. Może coś jeszcze? Jakaś sucha dla psiaków?[/QUOTE] Może jakieś prezenty dla Państwa.... Idą wszak święta.... TZmestudio
  20. Banerki dla mamuśki: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/248739"][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-hfB06Up8T9c/UopxSwyYnnI/AAAAAAAAWts/cX_CQoR8jVg/s800/Obrazek2c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/248739"][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-pQFygN0On3c/UopxS-Bs-qI/AAAAAAAAWts/zFhB65HdbnE/s800/Obrazek2d.jpg[/IMG][/URL] Banerki dla szczeniaków: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/248739"][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-LPZLptD3Jg8/Uok2fzpxcJI/AAAAAAAAWs0/xWYG3xtIH-M/s800/Obrazek2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/248739"][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-pDmuydzQPZE/Uok2fxmy5BI/AAAAAAAAWs0/m8QTenbla5Q/s800/Obrazek2a.jpg[/IMG][/URL]
  21. [quote name='malagos']Proszę, zobaczcie moje oba banerki, czy nie za duże, nie przekroczyłam czegoś tam? Obok siebie się nie wgrały,bo za długie...[/QUOTE] nasze się wgrały a są dłuższe. (może trzeba jeden "enter" wykasować pomiędzy banerkami?) TZmestudio
  22. [quote name='Mattilu']A tam! To ja tu podziekuje Ci pieknie za banerki dla malej Nurki :Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose:[/QUOTE] Nie wiem o co chodzi :evil_lol: TZmestudio
  23. [quote name='Mattilu']Teraz Ty, TZmestudio, wyczyść skrzynkę ;-)[/QUOTE] Pusta niczym nowonarodzona :-) TZmestudio
  24. [quote name='Ziutka']I ja sie melduje :)[/QUOTE] sie ma, Ziutka :mad: TZmestudio
  25. Wszystkie banerki są rozmiarowo zgodne z regulaminem - jakby ktoś miał wątpliwości TZmestudio
×
×
  • Create New...