-
Posts
5917 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by TZmestudio
-
Bardzo dziękuję "pozytywnie nakręconym" na pomoc. Jak trochę mestudio odciążycie w kwestii organizacyjnej, to może szybciej dojdzie do zdrowia. A może nawet w końcu zacznie się realnie leczyć. Tak trzymać dziewczyny! TZmestudio
-
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
[quote name='Mattilu']banerek zniknal :( a chetnie bym powariowala, zeby nie zwariowac ;) [B]Mestudio, czy Wy kiedykolwiek miewacie wakacje?...[/B][/QUOTE] A co to jest te "wakacje"? W sumie to jak mamy mniej niż 8 psów u siebie to prawie mamy "wakacje". TZmestudio -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
Jutro po 14:00 się okaże co z nim. Autoryzowany serwis jest za drogi. Zobaczymy co powie konkurencja. (w serwisie pytali się mnie czy nie był na deszczu - ciekawe dlaczego się o to pytali? Może mieli podstawy, tylko ja jeszcze nie wiem??? Hmmmm...?) TZmestudio -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-1aIIN4URAzE/UsNYx5kkKCI/AAAAAAAAXbc/59G3eSkXr94/s800/swieta2.png[/IMG] -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
[quote name='mtf zalesie']ja tylko sie pytam bo szukalam psa w miare spokojnego do moich kotow i suczki bo moje suki sa niekonfliktowe natomiast pies jest dominant ale wszyscy zostaja na czas pracy sami wiec po tym opisie boje sie,czesto wyjezdzam i dom jest pod opieka innych osob[/QUOTE] W tej chwili z Bianką trzeba będzie pracować. Ona nie nadaje się aby pozostawić ją samą. Być może za jakiś czas, ale teraz to się nie sprawdzi. Być może Jamor swoim wzrokiem i rozumem znajdzie przyczynę takiego zachowania. TZmestudio -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-KMCrZbBAENc/Urqp1M5HzII/AAAAAAAAXVw/Fdaq3Nf9jnk/s800/swietabn.png[/IMG] -
[quote name='cisowianka']Popełnia, popełnia, tylko weny twórczej jej brak, no i rozpoczeła naukę bezpłatną (projekt unijny) kierunek. technik weterynaryjny. A maluje akwarelami bo ma uczulenie na farby olejne.... o .[/QUOTE] A na bazarek nie chce powystawiać?? TZ (po ASP na technika weterynaryjnego.... to dość ciekawa droga rozwoju)
-
[quote name='cisowianka']Takich domków jest wiele niestety, ciągle borykają się z problemami. Renatka znalazła teraz prace dorywczą (sprzątanie) jest po ASP ale nie jest Dwurnikiem.......[/QUOTE] Ale jakby NieDwurnik Renatka popełniła kiedyś bohomazy do powieszenia na ścianę to dajcie znać. Mamy dużo wolnej przestrzeni..... :-) TZmestudio
-
Starsi państwo przygarneli GROMADĘ zwierzaków ,wieś Mętków. CD.starego watku
TZmestudio replied to Javena's topic in Akcje
Javena - czy pan nosi rozmiar buta 45 ?? TZmestudio -
zamówione banerki: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249132"][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-WVPHCmMls8c/Upp_bSwsbwI/AAAAAAAAW-E/iDhX8nDXmpA/s800/Obrazek3.png[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249132"][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-4Pz3eGbLy4s/Upp_bXmBugI/AAAAAAAAW-E/0fhp2qpMvUo/s800/Obrazek3a.png[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249132"][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-zmHonkHEbS8/Upp_by64HcI/AAAAAAAAW-E/7_I8BzANQNw/s800/Obrazek4.png[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249132"][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-GbwvQ3Cggho/Upp_ckUmFsI/AAAAAAAAW-E/KiV8YwVRbeg/s800/Obrazek5.png[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249132"][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-unupwTeBg8Q/Upp_cu6czVI/AAAAAAAAW-E/XDN78fFBupc/s800/Obrazek6.png[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249132"][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-x1s3XwFIYnU/Upp_czQoWWI/AAAAAAAAW-E/BFFNTwdA1gA/s800/Obrazek6a.png[/IMG][/URL] TZmestudio
-
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
W nocy odszedł. Cicho. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-FSzYy8hVR6M/UpgwMKuj35I/AAAAAAAAW6k/D3GZMPWiwWw/s400/Obrazek1.png[/IMG] -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
[quote name='cisowianka']Witam już przelałam zebraną kasę z bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248635-Zakończony-Cisowianka-dla-tymczasów-mestudio-do-20-listopada-22-00[/URL] Po zaokrągleniu wyszło 220 zł. ;)[/QUOTE] bardzo, bardzo dziękujemy [IMG]http://www.miastorybnik.pl/p17/userfiles/image/Halina/calus.gif[/IMG] -
AST Fart z przytuliska-już we własnym domku.
TZmestudio replied to mestudio's topic in Już w nowym domu
mestudio - tytuł wątku przydałby się uaktualnić. TZ -
Starsi państwo przygarneli GROMADĘ zwierzaków ,wieś Mętków. CD.starego watku
TZmestudio replied to Javena's topic in Akcje
[quote name='sleepingbyday']tara rara. a potem będa mieć 20 płynów do podłogi i 1 konserwę miesną. pomagac warto racjonalnie.[B] jakie to wczucie się w sytuację da mi wiedze, czego najbardziej brak? [/B] javena, dzięki za konkretną wskazówkę. poprosze o państwa adres na pw, bo nie zapisałam nigdzie ostatnio.[/QUOTE] Napiszę wprost: BIEDA lub jak kto chce "bardzo skromne życie" mając bardzo skromną emyryturę/rentę, mając psy i koty za które wzięło się odpowiedzialność. SBD - nikt ci nie poda na tacy co można wysłać. To są skromni ludzie mający mniej niż mało, którzy bardzo będą wdzięczni za WSZYSTKO, bo sami ich sobie nie kupią. -
Starsi państwo przygarneli GROMADĘ zwierzaków ,wieś Mętków. CD.starego watku
TZmestudio replied to Javena's topic in Akcje
Nie pytajcie się co jest im potrzebne bo nic nie odpowiedzą. Trzeba wczuć się w ich sytuację i samemu zdecydować. Albo nic nie robić. TZmestudio -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
[quote name='Nikaragua']A firanki ? ;)[/QUOTE] Na firanki w tym miesiącu już nie starczy. Muszą poczekać. Karnisze udało się naprawić. TZmestudio -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
Zakupiliśmy nowe buty. Białas siedzi potulnie na werandzie i pewnie dopóki będę w domu będzie aniołkiem. Na razie niech sobie posiedzi. TZmestudio -
Starsi państwo przygarneli GROMADĘ zwierzaków ,wieś Mętków. CD.starego watku
TZmestudio replied to Javena's topic in Akcje
[quote name='mestudio']Zaraz poszukam karmy dla kociaków i zamówię. Może coś jeszcze? Jakaś sucha dla psiaków?[/QUOTE] Może jakieś prezenty dla Państwa.... Idą wszak święta.... TZmestudio -
4 szczeniaki spod barakowozu i ich mamaMalwinka już w DS:)
TZmestudio replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Banerki dla mamuśki: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/248739"][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-hfB06Up8T9c/UopxSwyYnnI/AAAAAAAAWts/cX_CQoR8jVg/s800/Obrazek2c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/248739"][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-pQFygN0On3c/UopxS-Bs-qI/AAAAAAAAWts/zFhB65HdbnE/s800/Obrazek2d.jpg[/IMG][/URL] Banerki dla szczeniaków: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/248739"][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-LPZLptD3Jg8/Uok2fzpxcJI/AAAAAAAAWs0/xWYG3xtIH-M/s800/Obrazek2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/248739"][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-pDmuydzQPZE/Uok2fxmy5BI/AAAAAAAAWs0/m8QTenbla5Q/s800/Obrazek2a.jpg[/IMG][/URL] -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
[quote name='Mattilu']A tam! To ja tu podziekuje Ci pieknie za banerki dla malej Nurki :Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose:[/QUOTE] Nie wiem o co chodzi :evil_lol: TZmestudio -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
[quote name='Mattilu']Teraz Ty, TZmestudio, wyczyść skrzynkę ;-)[/QUOTE] Pusta niczym nowonarodzona :-) TZmestudio