-
Posts
5917 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by TZmestudio
-
Na prośbę Mattilu zrobiłem banerki (jeśli ktoś ma inne sugestie to proszę na PW.) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/245104"][IMG]http://goo.gl/cqHIxW[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/245104"][IMG]http://goo.gl/27p6Zd[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/245104"][IMG]http://goo.gl/yNu9dI[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/245104"][IMG]http://goo.gl/HX1sNQ[/IMG][/URL] TZmestudio
-
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
[quote name='Jo37']Maluch jest świetny. Bardziej przypomina pyzę a nie kluska.[/QUOTE] Jo, wyczyść skrzynkę! -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
[quote name='Gusiaczek']Witaj Bando :) a tu wymiękłam: [URL]https://lh3.googleusercontent.com/-b0e-nF0tgQY/UoeKrZZeDjI/AAAAAAAAWn0/bmN2uaemKL4/s640/005.JPG[/URL][/QUOTE] To jest "agresywny" pies. Wątek Sańki daje dużo do myślenia.... po zestawieniu z takimi zdjęciami. TZmestudio -
[quote name='Gusiaczek']No, Szu, lekuchno odetchnęłam - skarpeta pusta nie jest. Siwy sprawia zdjęcia na następny bazarek, który, mam nadzieję, przyniesie nieco grosza i dla ciebie. [B]Dlaczego jeszcze nikt cię nie wypatrzył?[/B] Klawy z ciebie gość przeca ...[/QUOTE] Może dlatego że duży?? Duże psy mają przerąbane. Widać to też po naszych tymczasach... TZmestudio
-
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
W wolnej chwili zapraszamy na bazarek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248513[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/248513"][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-ZDECDtJqrqs/Un-5-8BpxlI/AAAAAAAAADo/eGllONBzJlo/s356/Obrazek1a.jpg[/IMG][/URL] na zdobycie funduszy dla bandy i psów przytuliskowych. TZmestudio -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
[quote name='Gusiaczek']nie Siwy, ale już chyba wszystko działa? ;)[/QUOTE] Jesteś zdolniacha. Wszystko działa. :-) -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
[quote name='asiuniab']..... i obudziłeś towarzystwo;)[/QUOTE] Poczuły respekt jak podszedłem bliżej i same zeszło.... Potem było tak: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-RGgGq-7Dt2k/Un6O4vvXfHI/AAAAAAAAACs/ZFQqjgMTt0M/s640/male_003.jpg[/IMG] -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
Na chwilę musiałem zejść z kanapy skorzystać z toalety, wracam i...... [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-11iYXl8LN60/Un6O4WtGzSI/AAAAAAAAACs/NflR-l9Xe4k/s640/male_002.jpg[/IMG] -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
[quote name='Gusiaczek']sprawdzam sygnatury[/QUOTE] Siwy pomógł? :-D Działa prawie dobrze. Wielki Szu jest niepodlinkowany :razz: TZmestudio -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
[quote name='Gusiaczek']Siwy ino mruczy i głaszcze kretyna po głowie (a sam się gie zna) a tak w ogóle nie wołaj go, bo mnie na mączkę przerobi, a on bazarków robić nie umie :eviltong: Jak mam wstawić zalinkowany banerek? Ponoć klik i wstaw, a ja nie wiem jaaaaaaaaaaaaaaaaak :placz: : "kopiuj", "nie kopiuj", "zapisz", "nie zapisuj" i tak wychodzi: Gusiak weź się odwal![/QUOTE] no dobra, do roboty: 1. otwórz Internet Explorer ( takie duże "e" ) 2. wejdź do dogomani do banerków 3. otwórz sobie nową zakładkę i poszukaj takiej strony aby było widać ten drugi banerek 4. Na banerku który chcesz dodać zrób "kopiuj" 5. kliknij zakładkę z Twoim banerkiem 6. W tym dużym białym polu gdzie masz już jeden banerek ustaw się na końcu ZA BANERKIEM 7. Zrób odstęp 8 Za odstępem zrób wklej i powinno działać. To działa tylko w Internet Explorerze. TZmestudio PS Siwyyyyyyyyyy!! :-D Może pomoże i wspólnie zrobicie :-) -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
[quote name='Gusiaczek']Super:) Teraz zmieściło się to co mam w podpisie - wywaliło Szu. Myślę, że lada chwilę wkleję Chłopaka i Bandę ;)[/QUOTE] Ten jest krótki: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240925"][IMG]http://goo.gl/2j6bYu[/IMG][/URL] Może potrzebujesz pomocy???? Siwyyyyyyyyyyy!!!!!!!!!!!!! :-) TZmestudio -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
[quote name='Gusiaczek']Teraz kilka dni przerwy, bo kręcę bazarek. Docelowo chciałabym Szu i Bandę[/QUOTE] banda jest już skrócona :-) TZmestudio -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
[quote name='Gusiaczek']Usiłowałam wkleić banerek Waszej Bandy, ale ni diabła - "za dużo znaków" :placz: proszę o instrukcję, jak mam to uczynić, by oba banerki mogły być obok siebie[/QUOTE] Które banerki mają być obok siebie?? Banda i co jeszcze? Marcin -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
4[quote name='Ziutka']Mój Ares [*] miał trzy razy babeszjozę i ani razu nie znalazłam u niego kleszcza, nawet uschniętego, tylko małe czerwone miejsca w ktorych te kleszcze były.[/QUOTE] Przykro mi z powodu Aresa. :lookarou: TZmestudio -
Biała sunia z pola - Ara ma swój domek!!!
TZmestudio replied to mestudio's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']Śliczna ta sunia! Naprawdę śliczna![/QUOTE] podesłać? ;-) TZmestudio -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
[quote name='Mazowszanka2']Co byśmy zrobiły bez tych trzeźwo myślących TZ-ów ? [B]Violetka V. jak nic.[/B][/QUOTE] coraz częściej mam właśnie takie skojarzenia.... TZmestudio -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
[quote name='mestudio']Dziś była wyjątkowa noc i bardzo przemiły poranek. W sumie to ja żadnej nocy normalnie nie przesypiam przez zwierzęta, ale są takie szczególne niektóre. Sańka np. miała dziś marsze nocne i trzeba było ją wypuszczać na spacery, Roksi od jakiegoś tygodnia ma nocne ataki wymiotowania po trawie. Absolutnie nie wymiotuje jak inne psy jak się tej trawy naje tylko robi to w nocy. Śpi u mnie w nogach dama i zawsze mnie obudzi no bo przecież nie raczy zejść tylko próbuje zwymiotować tam gdzie leży i trzeba ją zwalać z łóżka migiem. Także każdego dnia mam podłogę do mycia w kilku miejscach, ale dziś to była jakaś masakra jak dotarłam do przedpokoju. W dzień zaś cudna biała sunia wskoczyła na parapet w jadalni za kotem i potłukła doniczkę, rozwalając przy tym piękne, leciwe drzewko grubosza Hobbit (jak ktoś lubi kwiatki to wie ile on czasu potrzebuje żeby osiągnąć sensowne rozmiary). Mam nadzieję, że dużą białą sunię weźmie pod opiekę fundacja bo ja naprawdę mam dziś kiepski humor. Do tego w miejscu skąd zabraliśmy ostatnio 3 suki, pojawiła się w tygodniu kolejna i już się oszczeniła w polu, dziś dostałam sms-a. [B]Jak ja mam normalnie funkcjonować? [/B] [/QUOTE] Wyłączyć komórkę. -
Malagos, widać, że banerek jest tam gdzie powinien. Widać zdolna jesteś baba i nie trza chłopu niczego wyjaśniać. :-D TZmestudio
-
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
lenimy się dziś... [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-22g-lncKAgE/Unad9wdGHHI/AAAAAAAAABo/VNPv1mCRMfE/s640/male003.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-g07QydHGHzQ/Unad7-18OTI/AAAAAAAAABU/Yx557wT6W0s/s640/male004.jpg[/IMG] -
Biała sunia z pola - Ara ma swój domek!!!
TZmestudio replied to mestudio's topic in Już w nowym domu
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/--1zX066lNrk/Unad6WEfs5I/AAAAAAAAABI/6lvG7knPACI/s640/male002.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-22g-lncKAgE/Unad9wdGHHI/AAAAAAAAABo/VNPv1mCRMfE/s640/male003.jpg[/IMG] -
Biała sunia z pola - Ara ma swój domek!!!
TZmestudio replied to mestudio's topic in Już w nowym domu
Suka u nas ma się ok. Na początku startowała do kotów, ale teraz startuje tylko do tych co biegają (Rudy ma znów przerąbane). Z pozostałymi psiakami żyje zgodnie. Ulubione miejsce do leżenia - kanapa. Ale jak ktoś się zbliża aby na nie usiąść - schodzi sama. Wiele zachowań świadczy, że miała swój dom. To jest bardzo rozumny pies. bardzo szybko się uczy. W domu piszczy jak chce wyjść na dwór. Bardzo przywiązana do człowieka ale nie namolna. Potrafi położyć się przy łóżku i tak sobie polegiwać obok człowieka. Trudno mi znaleźć przyczynę bezdomności. TZmestudio -
[quote name='Nutusia']Ha! Zadziałało, TZ mestudio, widzisz? ;)[/QUOTE] Jaki ładny banerek !! :-D Oby dał choć trochę szczęścia. Niestety nie umiem zaklinać jak Ziutka, ale może się uda.
-
[quote name='malagos']Dziękuję Wam za obecność na wątku, dziekuję za fb!! TŻmestudio, serdeczne dzięki za banerek! Wierzę, ze przyniesie Harnemu szczęście.[/QUOTE] Może przyniesie, ale trzeba dać mu szansę. Np. umieszczając w podpisie. :-) TZmestudio
-
Biała sunia z pola - Ara ma swój domek!!!
TZmestudio replied to mestudio's topic in Już w nowym domu
Dysk naprawiony to i pewnie będą zdjęcia. TZmestudio