Jump to content
Dogomania

TZmestudio

Members
  • Posts

    5917
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by TZmestudio

  1. prawie jak hasky - jedno oko inne niż drugie... [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-ccO9ycccoc0/UwZdw0Q_wQI/AAAAAAAAY3Y/QVtN4eNzDCE/s640/003.JPG[/IMG] Albo uprać albo odpchlić.
  2. [quote name='Gusiaczek']Wielkie dzięki,masz przerąbane, bo Twoja deklaracja zapadła mi głęboko w pamięć (długotrwałą) :) na razie kompek działa co mu uczynili- nie wiem, ale nawet gdybym wiedziała, to i tak nadal nic nie wiem :evil_lol:[/QUOTE] Twoja pomoc "naszym" psom mi też zapadła głęboko w pamięci. :ylsuper: A najważniejsze, że komp nadal działa:user: tylko teraz jeszcze lepiej. :evil_lol:
  3. Jak chcę odwiedzić Białasa to zawsze mestudio coś innego wymyśli. Może w końcu w ten weekend się uda. Przynajmniej mam taką nadzieję. Gusiaczek, jakby ten Twój fachmen sobie nie poradził z komputerem to daj znać. Przeinstalować system każdy studencina potrafi, ale wyleczyć to już nieliczni. Osobiście lubię takie wyzwania....
  4. [quote name='inka33'](...) Podałam dziś Owcy to odrobaczenie od Was. Plastereczki paróweczki okazały się skuteczne. :) Czy teraz mam jej grzebać w koopalach...? :hmmmm: Bombula pozdrawia cały fanklub! :buzi:[/QUOTE] Pogrzebać możesz. Podobno niektórzy z tego wróżą przyszłość. Ale nie jest to konieczne. Martw się jak koopa wstanie i gdzieś sobie pójdzie... :-D
  5. [quote name='wiosenka']Moja psica też ma ten problem, ale z racji tego, że straszliwa alergiczka tylko jej mocze. Jeśli pies łasuch, zje nawet rozmoczoną papkę... Co do karm i ich jakości to tak około 250 zł za 15 kg karmę można liczyć na jakość reszta jak dla mnie, z moich wieloletnich obserwacji i doprowadzenia jednego psa do choroby nerek, a suczki do skrajnej alergii cena jest adekwatna do jakości i głównie ma zapewnić zysk firmie lub o zgrozo korporacji...Jeśli psu coś służy( a znam i takie co ładnie wyglądają na chappi to ok, ale nie ma to nic wspólnego z jakością niestety :(.[/QUOTE] To nas nie stać w takim razie na JAKOŚĆ, musimy pozostać przy JAKOŚ. Ale każdy ma wybór.
  6. [quote name='inka33'](...) A co Wy? Czołg...? ;)[/QUOTE] Prawie. Gabaryty tak samo słuszne.... :-)
  7. [quote name='Ziutka']A Fiźki foty są jakieś nowe ? A Fąfel ma jeszcze jakieś ? Może ogłosze z nowymi fotkami, hmm ?[/QUOTE] Fiźkę chcesz ogłosić????
  8. Tak będzie nastrojowo wiosennie: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-bJPsFnh0_lk/UwPBzHKIbRI/AAAAAAAAY1c/XKl2jmPxyCI/s800/Obrazek3.png[/IMG] :-D
  9. Może smycz typu Flexi by trochę mniej rozciągała rękę? A może się sama nauczy troszkę "ogłady"....?
  10. [quote name='Gusiaczek']czy nie przeszkadza zainstalowany Avast, który niczego nie wykrył :([/QUOTE] Avast zazwyczaj nic nie wykrywa. Pobierz ten program gdziekolwiek na pendrive (takie coś przenośne) i potem uruchom ten program w domu z tego pendrive. Powinno pomóc.
  11. [quote name='mestudio']Przecież my mamy dyktafon, a w komórce to nie masz opcji nagrywanie???[/QUOTE] Nie bez powodu się pytam o cyfrowy... Komórka to nie to samo co dyktafon.
  12. [quote name='Mattilu']To Wy ze sobą za pomocą forum rozmawiacie? :crazyeye: Inaczej nie da rady???:diabloti:[/QUOTE] Jestem w pracy i nie zawsze mogę zadzwonić. Poza tym tak szybciej i .... skuteczniej.
  13. Czy ktoś w Warszawy ma do wypożyczenia na dwa dni dyktafon? Najlepiej cyfrowy ale i analogowy chętnie. Czy ktoś ma i chce? :-)
  14. mestudio - wykąp ją koniecznie!! ZANIM wpuścisz ją do domu.
  15. [quote name='Gusiaczek']i dzień dobry ..... niestety mamy nieproszonego gościa na kompie :( nie edytuje już żadnych zdjęć, instaluje jakieś programy, zmienia ustawienia pokonał naszego antywirusa i doopa :shake:[/QUOTE] no to wylecz go: [URL="http://www.freedrweb.com/download+cureit+free/"]szczepionka[/URL]
  16. [quote name='malagos']Z kotami chyba się robi mniejszy problem, teraz doszło nawet do tego, ze Borys leniwie wszedł do kuchni i otarł się całym sobą o zdumioną do granic Vanilkę. Opowiadałam Mazowszance przygodę ranną - jak próbowaliśmy na czas naszego wyjścia do pracy oddać sunię pod opiekę naszej znajomej (osoba też z Warszawy, kupili dom w rynku, teraz została wdową, pies odszedł 6 lat temu, ma czas itp.). w południe jednak telefon, ze sobie z sunią nie radzi, że drapie do drzwi, że porwała wykładzinę, tak chce wyjść, że biedna Bożenka z nią kursuje co pół godziny, ale wtedy sunia szuka wyjścia z posesji... Nie było rady, Tomek zabrał sunię do nas, ja w nerwach w pracy. Wysiedziałam jeszcze godzinę, poszłam do domu - -Tomek kursuje z psem po podwórku.... Ale jak wszyscy w domu, to ok, wreszcie się nawet położyła na chwilkę na fotelu. Od dziś zaczynam rehabilitację w Przasnyszu, na 2 godz. musimy wyjść z domu. Całe szczęście, że przyjechała Aga i jej dwoje przyjaciół, poprosiłam, by nie wychodzili z domu, zostali z psem.[/QUOTE] Może kenel? Pomyślcie....
  17. [quote name='malagos']TŻ mestudio, dziękuję za banner, wszystkie są super![/QUOTE] to jeszcze tylko oddziel je odstępem bo się "zlewają" ze sobą :-) ps dobre zdjęcia to i banerki można wymyślać...
  18. [quote name='mysza 1']Miejmy nadzieję, że tymczas dla Śnieżki wypali, ma być od 24 lutego, oby... Też bardzo mi zapadła w serce. Pokazywałam na FB już ale pewnie nie wszyscy tam zaglądają więc i tutaj wkleję jak spał piękniś ;) po pierwszej kąpieli :) [URL="https://imageshack.com/i/jjgk3yj"][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/703/gk3y.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] może to była pierwsza kąpiel w życiu....
  19. [quote name='Gusiaczek']i znów wielka dooooooopa :([/QUOTE] Lepsza taka niż akcja z zawozem i potem z odwozem
  20. Sam jestem ciekaw jak minął pierwszy dzień....
  21. [quote name='Gusiaczek']Aruniu, nadal nie widzę Twojego banerka u siebie :( jako i nie widzę u ciebie nikogo, kto, nawet bylejakim, wpisem podniesie Twój wątek:shake: przepraszam[/QUOTE] a ja widzę nadal.... może niech inni się wypowiedzą czy widać banerek Zary w Gusiaczkowym podpisie?
  22. mestudio mówiła że potrzebny banerek, ale nigdzie tego nie widzę. Jeśli jednak potrzebny to takie coś mi się zrobiło: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/251001"][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/--_zHuyVEmEk/UwDoxD7txXI/AAAAAAAAYqc/NGreml7VBJA/s800/Obrazek2.png[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/251001"][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-_6D-vTerXsU/UwDoxNfdoZI/AAAAAAAAYqc/c7fukmz0LxQ/s800/Obrazek3.png[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/251001"][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-weMEfwsLP2k/UwDoxWTX_bI/AAAAAAAAYqc/gjDkztRyDOA/s800/Obrazek5.png[/IMG][/URL]
  23. [quote name='inka33']Piątkowy raport :grins: - sioo sioo hura! sioo sioo hura! sioo sioo hura! = dziś było sioo 3 razy- rano, po południu i wieczorem! :klacz: - na popołudniowym spacerku były ostrożne i nieśmiałe powitania z trzema piesami (osobno, nie hurtowo) :multi: - na klatce schodowej po wieczornym spacerze było nieśmiałe i ostrożne obwąchanie (nienachalej) sąsiadki :) - zaczęła protestować przeciwko wpuszczaniu kroli do uszu :/ , a sierść wokół ma koszmarnie tłustą i tłuszczącą wszystko wokół... - coraz lepiej "dogaduje się" z domownikami, reaguje przyjściem na cmoknięcie, terroryzuje brzucholem wywaloym lub paczaniem (o głaskanko). :) Dobranoc. :bye:[/QUOTE] tak czymać , bedzie dobrze
×
×
  • Create New...