Jump to content
Dogomania

TZmestudio

Members
  • Posts

    5917
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by TZmestudio

  1. [quote name='Ziutka']Kolejna dobra wiadomość :) bardzo sie ciesze ![/QUOTE] Ziutka, jakis nowy banerek byś przytuliła, bo ten już wyprzedany :-) TZmestudio
  2. [quote name='Ellig']Trzymam kciuki za Axelka:)[/QUOTE] [quote name='Marysia O.']Przyłączam się do trzymania:)[/QUOTE] można puścić.... TZmestudio
  3. chłop przeczytał, tylko niech ktoś mi powie: jak mam kosić mokrą trawę?? TZmestudio
  4. Jakby ktoś miał niepotrzebne obroże dla psiaków. Przyjmiemy dowolną ilość. Za każdym razem jak pojawia się u nas nowy łapserdak zakładamy mu nową obrożę bezzwrotnie :-) Jakby ktoś miał, polecamy się. TZmestudio PS smyczy mamy pod dostatkiem :-D
  5. Słyszałem plotki że u Murki zwolniło się miejsce. Spytajcie czy to prawda..... TZmestudio
  6. nie ma chętnych?? Nikt ????:shake: TZmestudio
  7. [quote name='Olusia88'][B]Evita[/B] dziękuję za dobre wieści od małej terrorystki ale normalnie banerek wybrałaś ten co ja więc ja swój musiałam zmienić[/QUOTE] A to dla każdej miałem zrobić inny??:crazyeye::hmmmm: TZmestudio
  8. [quote name='stzw']A oddasz go ? ;-)[/QUOTE] Skoro oddajemy Sańkę (mestudio mówi ze to dobry dom) to jeśli by znalazł się dobry dom dla Jordana to tak. Dużą część DS mamy pod kontrolą i zawsze mówimy, że robimy kontrole poadopcyjne. I je robimy. :-) Ale nie sądzę aby jakiś zaakceptował jego urodę. I zalety (bo przecież wad nie ma, nie?) TZmestudio
  9. Jak wygląda obecnie sytuacja? Nieśmiało pytam... :-) TZmestudio
  10. Ciężko coś wybrać ze zdjęć na banerek, ale może coś się nada: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/247080"][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-jUXc-NTAfcU/UkM4RpigrkI/AAAAAAAAUP4/s3YyOv-nCxs/s800/Obrazek8.png[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/247080"][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-HUlWji4id7g/UkM4R1UMMTI/AAAAAAAAUP4/Aidwu9RlzcU/s800/Obrazek8a.png[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/247080"][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/--65erkwPh7I/UkM4Su1n7cI/AAAAAAAAUP4/diqfC-sWS3M/s800/Obrazek8c.png[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/247080"][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-uhQkBNWIsoQ/UkM4TH31AyI/AAAAAAAAUP4/3ttfm_YH4to/s800/Obrazek8cad.png[/IMG][/URL] TZmestudio PS przyjmuję reklamacje :-)
  11. hetelik u lilki: jaka cena i co wchodzi w tą cenę, gdzie jest ten hotelik i czy ma swój własny wątek? Zdjęcie rzeczywiście by się przydały wklejone na wątku aby łatwiej było podjąć decyzję (o ile nie ma swojego wątku hotelowego) To tak na szybko moje pytania TZmestudio
  12. [quote name='margo001']Otóż Murka może przyjąć Rogera dopiero w przyszłym tygodniu, gdy odjedzie od niej sunia do DS. Pisałam że sprawa hoteliku wyjaśni się w tym tygodniu ;) [/QUOTE] Czy w razie czego u Murki jest wstępnie zaklepane miejsce?? Czyli jak pojedzie sunia to Roger ma szanse tam trafić (oczywiście jak zostanie podjęta taka decyzja)? TZmestudio
  13. mam dla Ciebie taki specjalny::diabloti: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/247336"][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-StK-KEkyobE/UjyetVE-XSI/AAAAAAAAUBA/ps7ssjTwWuU/s800/Obrazek1.png[/IMG][/URL] TZmestudio
  14. [quote name='mestudio']Że niby z jakiego powodu te atrakcje, co z nami nie tak???[/QUOTE] że będzie miło. TZmestudio
  15. [quote name='zachary']Rozumiem,że jedna atrakcyjniejsza od drugiej....:eviltong::lol:[/QUOTE] Nie wiem czy nie masz teraz przerąbane..... :2gunfire::snipersm: TZmestudio
  16. [quote name='mestudio']Muszę zorganizować podwózkę do Warszawy :-). Zobaczymy.[/QUOTE] Jakby ktoś był chętny zabrać mestudio z Sańką do Warszawy to śmiało walcie na PW. Atrakcje zapewnione: bezpośredni kontakt z Sańką i mestudio. W duecie. :-D TZmestudio
  17. [quote name='cisowianka']Podrzucę wątek .......[/QUOTE] Też podrzucę. A powiedz mi cisowianka, czy Tuptuś ma ogłoszenia aktualn(i)e? TZmestudio
  18. Istnieje podejrzenie że Jordan jest głuchy(głuchawy). Także do urody dodać należy jeszcze ułomności zdrowotne. Kto weźmie takiego stwora? Szanse moim zdaniem są zerowe..... Sam nie wiem... TZmestudio
  19. Z każdej strony Sańka to pies wyjątkowy. Musieliśmy przeprowadzić poważną rozmowę. Ja najpoważniejszą to sam ze sobą. Należało uznać że jesteśmy po to by pomagać, a nie przywłaszczać. Skoro Sańka ma szansę na spokojny i normalny dom to niech spróbuje. Najwyżej ją siłą odzyskamy. A na razie to decyzja zapadła i trzymajmy kciuki za powodzenie. Rozsądek, ach ten rozsądek...... TZmestudio
  20. [quote name='Gusiaczek']Ogromnie się cieszę, że daję radę wspomagać w szlachetnej, wspaniałej Wasze pracy. To dla mnie ogromna satysfakcja i radość i nie ma co się odwdzięczać - uratowane ogonkowe istnienia są nagrodą dla wszystkich :)[/QUOTE] Czuję unoszący się duch Siwego nad głowami spoglądający jak Gusiaczek pisze i co pisze..... :-D TZmestudio
  21. [quote name='Ziutka']Masz szczęście, że nie napisałeś nic o Fiźce ![/QUOTE] Alarmu podwórkowego się nie oddaje. Chociaż muszę to jeszcze przemyśleć :-) TZmestudio PS banerek byś wymieniła na jakiś bardziej na czasie :-D
  22. [quote name='margo001']Ale ja nigdzie nie pisałam że Rogerro jest mikro, sięga do kolana...[/QUOTE] To nie był przytyk. Tylko chodziło mi o to, że na pierwszym poście wydaje się być mały. Na banerku też. Chciałem pokazać tylko jego właściwą wielkość. Myślę, że jak będzie już wiadome gdzie trafi to łatwiej będzie zbierać pieniądze. Bazarki baaaaardzo wskazane. Ktoś musi być "opiekunem" i należy określić kto jest skarbnikiem. To tak woli przypomnienia. :-D TZmestudio
  23. na tym zdjęciu widać, że on nie jest wcale taki mikro: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-iUoYHfy5DCo/Ufbbt5I98xI/AAAAAAAAT_s/ySMCQ8M4MEw/w755-h566-no/IMG_9436.JPG[/IMG] TZmestudio
  24. [quote name='elik']Bardzo dziękuję, za tak śliczne banerki i że tak prędko. Jeszcze raz przepraszam, że "łapałam" Cię na innym wątku, ale nie mogę wysyłać PW, a nie podałeś adresu e-mail. Ogromne dzięki :Rose::Rose::Rose:[/QUOTE] Niestety nie było wyboru w zdjęciach. Zrobiłem z tego co było. pozdrawiam, TZmestudio
  25. [quote name='mestudio']Sańka to wspaniała suczka. Zleciłam ogłoszenia na 30 portalach, nowy tekst, zdjęcia i nic......normalnie nie wierzę w to. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-zVNdzJnAQGU/UjwhWwXaOQI/AAAAAAAAT1Q/a8EurKuZnx8/s640/z8 002.jpg[/IMG][/QUOTE] Jak dla mnie to może długo szukać domu. Nic mi nie przeszkadza. Za to kilka innych by mogło znaleźć inny dom: Kropka (co rozumu ma tyle co nasze koty, nawet mniej), albo stary dziad (złośliwy zakapior, prowokator co urody ma tyle co i pozytywnych cech charakteru). Ale im domu mestudio nie szuka. TZmestudio
×
×
  • Create New...