Jump to content
Dogomania

TZmestudio

Members
  • Posts

    5917
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by TZmestudio

  1. [quote name='zozola77']mnie tez trudno uwierzyc w te 6 lat..choc pozory czasem mylą ;)[/QUOTE] eeeeeetam jekieś przekłamania na linii. I tyle. On na 6 lat nijak nie wygląda....
  2. [quote name='Ziutka']Przelałam zmojego bazarku 741,40 pln - potwierdz Ewa na wątku ogłoszeniowym jak dojdą. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250389[/URL][/QUOTE] Jeszcze raz baaaardzo dziękujemy!
  3. No jakoś nie dowierzam..... :diabloti: Więc na wszelki wypadek....:evil_lol:
  4. czarne? Proszę bardzo: [IMG]http://i53.tinypic.com/316b6t1.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/12213s5.jpg[/IMG]
  5. To jest Balbina w nowym domku co jechała w zeszłym tygodniu do Płocka.
  6. Fotka na "dobranoc"..... [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-V4hJgwS_l6s/UyYVxzR1N2I/AAAAAAAAZuw/6g9XYZ2XGnc/s320/2014-03-16_16.39.17.jpg[/IMG]
  7. [quote name='Lida']Inka, umawiaj fryzjera dla Jagi. Opłacę[/QUOTE] mam kilka propozycji fryzur: [IMG]http://i.wp.pl/a/f/jpeg/21882/fryzury_01.jpeg[/IMG] [IMG]http://i.wp.pl/a/f/jpeg/21882/fryzury_09.jpeg[/IMG] [IMG]http://i.wp.pl/a/f/jpeg/21882/fryzury_11.jpeg[/IMG]
  8. I tak jak mestudio napisała: średnio raz w miesiącu. Jak po sprawdzeniu okazało się że to już pora to czyściliśmy. Generalnie stadnie. Co się nawinęło pod rękę to miało czyszczone. A potem mestudio dostawała cholery jak stadnie trzepały uszami. :-)
  9. Więc tak z uszami: trzeba w gazik (ew. dwa złożone kawałki papierowego ręcznika kuchennego) włożyć palec i wyczyścić to co się da na sucho. Potem wlewamy płyn do czyszczenia uszu (ostatni był firmy Dr Seidla - chyba tak to się nazywało) i pozwalamy aby się wytrząchało z uszu. Potem (po jakiś 10 minutach) wycieramy to co wypadło (można też ręcznikiem kuchennym). Robimy to na dworze jak jest ciepło i bezwietrznie, w innym przypadku niestety w domu. Kontrolnie raz na jakiś czas wsadzamy wacik w ucho i sprawdzamy jakość i zapach ( i smak :-D ). Czarny kolor to powód do niepokoju. Brzydki zapach, słodkawy - również Niczym innym nie robiliśmy.
  10. [quote name='Murka']Dzisiaj nasz psiowóz odjechał na lawecie do warsztatu, ale mam nadzieję, że go szybko zreanimują i po weekendzie będzie już w pełnej gotowości bojowej. Wówczas nie ma problemu z dowiezieniem Tajcia. Mamy jeszcze jeden dom w Lublinie dla suni, więc może uda się to połączyć.[/QUOTE] no to czekamy...
  11. a można link do wątku Kruczka? Z chęcią przeczytam o amnezji na żądanie. U nas na wątku też "bywała".
  12. To może przypomnij na wątku Kruczka wartości: uczciwość, prawda, sumienie, pomoc i podaj link do tego wątku jeśli zdążyła już AnnaA zapomnieć. Ja nie zapomniałem.
  13. [quote name='Nuletta']Witam:) Niedlugo miną 4 lata odkąd adoptowałyśmy z mamą Pani tymczasowiczkę z tego wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/184839-Moja-Pani-odeszła-mnie-rodzina-wyrzuciła-z-domu-MAMY-DOMEK!!!!!!![/URL] Chciałam bardzo podziękować za wszystko i napisać, że Dziunia ma się bardzo dobrze, przez ten czas nie chorowała w ogóle, jest wiecznie wesoła i wydaję mi się, że jest z nami bardzo szczęśliwa:) Dodaję zdjęcia zrobiona przed chwilą specjalnie dla Pani:) Po kliknięciu powinny się powiększyć. Pozdrawiam! [URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=841ecd52be295159"][IMG]http://images62.fotosik.pl/755/841ecd52be295159m.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=77caa7e4cd08319f"][IMG]http://images63.fotosik.pl/753/77caa7e4cd08319fm.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Bardzo dziękujemy za takie newsy. Są one niczym miód na nasze stare serca..... Bardzo dziękujemy i zapraszamy częściej. :-)
  14. Bardzo żałuję, że nie mamy samochodu, bo z chęcią bym podjechał do Warki. W sumie to tylko kawałek. I aż kawałek bez samochodu.... Ara to naprawdę fajny psiak.... Ale bez sporego ogrodu i bez kompana do zabaw nie da rady.... Rozsądek musi kiedyś działać...
  15. [quote name='mestudio']Mamy zbiorczy wątek i tam są wiadomości o wszystkich naszych tymczasach [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/247460-DT-mestudio-wątek-zbiorczy-tymczasów"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247460-DT-mestudio-wątek-zbiorczy-tymczasów[/URL][/QUOTE] oczywiście zapraszamy...
  16. Widzę że mnie tu obgadują, to poczekam i sobie poczytam... :-)
  17. [quote name='Bonsai']O tym samym pomyślałam :)[/QUOTE] Ale że co? Że Inka?? Do fryzjera?? :roflt:
  18. [quote name='malagos']Melduję, ze sunia Vanilka pojechała do domu stałego we Wrocławiu. 4 tygodnie u nas - a zmiany takie, ze aż sama się zdziwiłam, bardzo pozytywnie.[/QUOTE] Nas też zmiany dziwią. Tylko nie każdemu jesteśmy w stanie dać taką szansę... Niestety.
  19. [quote name='Gusiaczek']Udało się odłączyć? Pogoda piękna - mestudio pewnie szaleje w ukochanym ogrodzie :)[/QUOTE] Prawie całą pierwszą połowę dnia... W końcu słońce zobowiązuje :-)
  20. [quote name='inka33'](...) Zaprosimy Cię, jak nam powiesz to, o co Cię pytałam za telefonicznym pośrednictwem Mestudio. :eviltong: W takich komentarzach-wstawkach...? :D[/QUOTE] A jakie było pytanie?
  21. ja tu tylko sprzątam - już to kiedyś pisałem. A mestudio ma rzeczywiście co robić. W niedzielę sam chcę wyłączyć jej telefon bo chwili spokoju nie ma....
  22. [quote name='konfirm13']Zdrowia dla Inki - kolejny raz :)[/QUOTE] Ale jak?? Pijemy? kolejny raz?? A ja nic?
×
×
  • Create New...