[quote name='Macia']Tak, dzwoniła osoba z Poznania o Milkę. Załatwiamy wizytę no i sterylkę suni. Mam nadzieję, że tym razem się uda. Dzięki jeszcze raz za ogłoszenia.
Dzisiaj w końcu jadę do domu i zobaczę nasze potwory. Już dwa tygodnie ich nie widziałam. No i zaczynamy polowanie na dzikie szczeniaki więc będzie wesoło.[/QUOTE]
To świetnie, bardzo się cieszę! Trzymam kciuki za wizytę pa oraz za sterylkę. Daj znać, kiedy sterylka i jak się będzie Milka czuć. No i oczywiście, czekamy na wynik wizyty :)
Fajnie, że odwiedzisz stworki-potworki; liczę na jakąś małą fotorelację :p
A te dzikie szczeniaki gdzie koczują? Ile ich jest?