-
Posts
11015 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gluchypies
-
Poproś... Strasznie bym chciała, żeby Suzanka zamieszkała gdzieś niedaleko mnie...
-
Szczesliwe zakonczenie! Sonia znalazla wspanialy,kochajacy domek!
gluchypies replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']Piękny początek wakacji! :) Aaaaa, bo zapomniałam tu Państwu napisać, że młodzi Panowie Sońkowi zrezygnowali w tym roku z wyjazdu na wakacje, bo... BĘDĄ MIELI PSA! :)[/QUOTE] I to się nazywa porządna adopcja! Tak ma być! :) Super :multi: -
Rozumiem. Pytam, bo w niedawno w ramach akcji Watchdog analizowałam te ustawy o programie opieki. Dlatego byłam ciekawa, jak wygląda to tutaj, a na 2014 rok nie znalazłam ustawy w internecie. Powinny być umieszczane do wglądu dla zainteresowanych. Straszne, że z 1 strony piszą o obligatoryjnej sterylizacji, a z 2 strony nie dają na to środków... Zaprzeczają sami sobie, ale są kryci, bo w uchwale jest mowa o sterylizacji. Ręce opadają :( Fajnie, że idziecie na wykład! Szkoda, że nie w Krakowie, sama bym chętnie poszła. Napisz coś później, o czym był.
-
Szczesliwe zakonczenie! Sonia znalazla wspanialy,kochajacy domek!
gluchypies replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki za udaną podróż! :loveu: -
Fajnie, to mam nadzieję, że pani oddzwoni! :) A no to wiadomo, że ręce dla Dżerusia muszą być ze złota :multi:
-
Gaja - nigdy niekochana sunia z alergią BRAKUJE DEKLARACJI :(
gluchypies replied to kikou's topic in Już w nowym domu
Dzien dobry, zaglądam do Gai! -
[quote name='happy_animals'][SIZE=3][FONT=georgia]Wczoraj miałam kolejny telefon o Dżerusia. Coś się ruszyło :megagrin: Oby osób pytających było coraz więcej :)[/FONT][/SIZE][/QUOTE] :) Super, będzie wizyta? Cieszę się tak czy siak, że coś rusza :)
-
[quote name='asiuniab']i to jest ból, my tu wszyscy jesteśmy po to, aby ukrócić bezdomność, a ludzie rozmnażają, bo im się nie chce sterylizować[/QUOTE] Czy w tej gminie nie została podjęta uchwała w sprawie Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi? Chodzi mi o to, czy nie mają zapisanego nic nt. obligatoryjnych sterylizacji/kastracji w przytulisku. W 2013 roku mieli taki zapis w uchwale...
-
[quote name='ocelot']O super!!!!!!![/QUOTE] Odpisałam, na razie cisza, ale widziałam, że numer został wzięty :) Zawsze to coś. Niestety, pokończyły się wyróżnienia. Mają je jeszcze tylko Ikar (do 5.07), Marika (5.07), Denis (4.07), Marylka (29.06). ps. A czy kasa z mojego bazarku dotarła do Bernardynów? Bo nie pamiętam, czy potwierdzałaś?
-
Tęsknię za Suzanką :( czemu jest tak daleko ode mnie?! :(
-
Musia z rowu już w cudownym, kochającym domu:)
gluchypies replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Piękna, szczęśliwa :) Cudowne zdjęcia! :loveu: -
Gaja - nigdy niekochana sunia z alergią BRAKUJE DEKLARACJI :(
gluchypies replied to kikou's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000]dzień dobry! [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE] -
Zbiorczy wątek zwierząt pod naszą opieką. Sytuacja bardzo ciężka!
gluchypies replied to Macia's topic in Już w nowym domu
Jak miło czytać, że jest może szansa na domek dla Psotki :) Trzymam kciuki! -
Bytomsko-Jaworznicko- Krakowskie Bezdomniaki Szukają Domów !
gluchypies replied to Majkowska's topic in Już w nowym domu
Ale z niej ślicznota :) Masz jakieś info o niej??