Jump to content
Dogomania

gluchypies

Members
  • Posts

    11015
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by gluchypies

  1. [quote name='mdk8'][COLOR=#000000]kochani jak możecie podpiszcie bardzo proszę [/COLOR][URL]http://petycja.wwf.pl/podpisz/[/URL][/QUOTE] Podpisane :)
  2. Ja też nie wiem, czemu jeszcze nikt nie pyta o Ritę... A telefony były zabrane z olx, myślałam że ktoś będzie dzwonić. Śliczna i jest i kochana! A Jacuś też super chłopak :) Kleo nie znam...
  3. Poproś... Strasznie bym chciała, żeby Suzanka zamieszkała gdzieś niedaleko mnie...
  4. Aha i jeszcze wrzucę tutaj: [SIZE=5][COLOR=#b22222][B] ZAGŁOSUJCIE NA FUNDACJĘ BERNARDYN [/B][/COLOR][/SIZE] w konkursie krakvet [SIZE=4][B] bezpośredni link do głosowania - [URL]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=17670[/URL][/B][/SIZE] pozycja nr 1 - BERNARDYN
  5. [quote name='Bonsai']To poczytaj trochę o Dogs Trust na blogu Marty: dogstrustblog.wordpress.com[/QUOTE] Dziękuję! Poczytam z chęcią.
  6. [quote name='Nutusia']Piękny początek wakacji! :) Aaaaa, bo zapomniałam tu Państwu napisać, że młodzi Panowie Sońkowi zrezygnowali w tym roku z wyjazdu na wakacje, bo... BĘDĄ MIELI PSA! :)[/QUOTE] I to się nazywa porządna adopcja! Tak ma być! :) Super :multi:
  7. Rozumiem. Pytam, bo w niedawno w ramach akcji Watchdog analizowałam te ustawy o programie opieki. Dlatego byłam ciekawa, jak wygląda to tutaj, a na 2014 rok nie znalazłam ustawy w internecie. Powinny być umieszczane do wglądu dla zainteresowanych. Straszne, że z 1 strony piszą o obligatoryjnej sterylizacji, a z 2 strony nie dają na to środków... Zaprzeczają sami sobie, ale są kryci, bo w uchwale jest mowa o sterylizacji. Ręce opadają :( Fajnie, że idziecie na wykład! Szkoda, że nie w Krakowie, sama bym chętnie poszła. Napisz coś później, o czym był.
  8. Zaglądam do Mai, mam nadzieję, że u niej nadal wszystko w porządku i dogaduje się z Riną :)
  9. Trzymam kciuki za udaną podróż! :loveu:
  10. [quote name='Alla Chrzanowska']Zaglądam do Kiary...[/QUOTE] Ja także. Co u niej?
  11. Fajnie, to mam nadzieję, że pani oddzwoni! :) A no to wiadomo, że ręce dla Dżerusia muszą być ze złota :multi:
  12. [quote name='happy_animals'][SIZE=3][FONT=georgia]Wczoraj miałam kolejny telefon o Dżerusia. Coś się ruszyło :megagrin: Oby osób pytających było coraz więcej :)[/FONT][/SIZE][/QUOTE] :) Super, będzie wizyta? Cieszę się tak czy siak, że coś rusza :)
  13. [quote name='asiuniab']i to jest ból, my tu wszyscy jesteśmy po to, aby ukrócić bezdomność, a ludzie rozmnażają, bo im się nie chce sterylizować[/QUOTE] Czy w tej gminie nie została podjęta uchwała w sprawie Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi? Chodzi mi o to, czy nie mają zapisanego nic nt. obligatoryjnych sterylizacji/kastracji w przytulisku. W 2013 roku mieli taki zapis w uchwale...
  14. [quote name='ocelot']O super!!!!!!![/QUOTE] Odpisałam, na razie cisza, ale widziałam, że numer został wzięty :) Zawsze to coś. Niestety, pokończyły się wyróżnienia. Mają je jeszcze tylko Ikar (do 5.07), Marika (5.07), Denis (4.07), Marylka (29.06). ps. A czy kasa z mojego bazarku dotarła do Bernardynów? Bo nie pamiętam, czy potwierdzałaś?
  15. Dzień dobry! [URL="http://s1370.photobucket.com/user/gluchypies/media/weekend_52_zps539a9f9e.gif.html"][IMG]http://i1370.photobucket.com/albums/ag259/gluchypies/weekend_52_zps539a9f9e.gif[/IMG][/URL]
  16. Uffff!!! W takim razie teraz trzeba jeszcze bardziej nagłośnić sprawę i spróbować znaleźć domy/ DT dla tych psiaków, które tam są. Ciekawe, jak sprawę bezdomnych zwierząt gmina załatwi po 2014 roku?
  17. Cudny jest! Pięknie się prezentuje :) Oby zachowanie też było super!
  18. Dostałam zapytanie na olx w sprawie Marylki :)
  19. Tęsknię za Suzanką :( czemu jest tak daleko ode mnie?! :(
  20. Piękna, szczęśliwa :) Cudowne zdjęcia! :loveu:
  21. [SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000]dzień dobry! [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]
  22. Jak miło czytać, że jest może szansa na domek dla Psotki :) Trzymam kciuki!
  23. Ale z niej ślicznota :) Masz jakieś info o niej??
×
×
  • Create New...