Ale piękny spacer!! Super, niech robią misiaki postępy!! To i domek się znajdzie na pewno cudnowny, wspólny, wymarzony :)
[quote name='zozola77']ja sie przypominam z numerem konta, bo nie dostałam ....
i super, ze by wspólny spacer !!!![/QUOTE]
zozolko, podeślę Ci numer konta Ani zaraz :) Dziękujemy za wsparcie dla Magisia :)