[COLOR=#000000]Zapraszam serdecznie po [/COLOR][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/256761-Cegie%C5%82ka-na-nowe-kojce-dla-psiak%C3%B3w-z-Bia%C5%82ej-Podlaskiej-do-29-08-godz-20?p=22369227#post22369227"]CEGIEŁKI[/URL][COLOR=#000000] dla Bialskich psiaków [/COLOR]:smile:
Zapraszam serdecznie po [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/256761-Cegie%C5%82ka-na-nowe-kojce-dla-psiak%C3%B3w-z-Bia%C5%82ej-Podlaskiej-do-29-08-godz-20?p=22369227#post22369227"]CEGIEŁKI[/URL] dla Bialskich psiaków :)
Nie wiem czemu ona bidusia nie ma szczęścia do tych domków :( Taka jest śliczna, pełna energii, młoda i radosna. Powinna szybciutko znaleźć ekstra domek!
[quote name='szafra']Bardzo dziękuję Głuchypies za pomoc :p. Misiek pojechał niedawno do domku do Rybnika. Ma fajną rodzinkę ![/QUOTE]
Ale się cieszę z powodu Miśka! Udało mu się szybciutko :loveu: Jak coś, to mogę innym psiakom zrobić ogłoszenia :)
No właśnie już wczoraj widziałam, że na sierpień są pieniążki. Ale lepiej już mysleć o wrześniu :) Chociaż mam nadzieję, że uda się w końcu z super domkiem! :)
Śliczny ten Misiek, ale biduś że go taka historia spotkała :( Oby szybko wpadł komuś w oko.
Potrzebuje ogłoszeń? To zrobię, tylko poproszę o dane i info o nim i fotki :)
Co słychac u psiaków?
Mam na olx ogłoszenia dla Jacka i Psotki, czy mam je dalej odświeżać/ przedłużać itp? Mogłabym któreś wyróżnić. I dla następnych psiaczków zrobić.
[quote name='Olena84']U nas tak rąbnęło że aż biegaliśmy po mieszkaniu tylko nasza głucha Sonia patrzyła na nas jak na głupich;)[/QUOTE]
Moja też nic sobie z burz nie robi ;)
[quote name='ocelot']Z tymi wyróżnieniami nie do końca jest tak, od 3 miesięcy wszystkie psy fundacyjne mają wyróżniony olx i cisza. Rzeczywiście może warto na gumtree. I na jakim portalu jeszcze?[/QUOTE]
Hmm to rzeczywiście niefajnie :( To spróbuj na gumtree wyróżnić. O innych portalach nie wiem, chyba te dwa są najlepsze.
[quote name='ocelot']Tu również ponawiam pytanie czy ktoś ma kontakt z Lolalolą?[/QUOTE]
Ja nie znam takiej osoby.
edit: w jej profilu jest napisane, ze nie bywa teraz na dogo, ale podala numer telefonu. Moze sprobuj zadzwonic?
Super, że pamiętacie o Magisiu nadal :) Bidoczek nie ma szczęścia, nie wiem, czy uda mu się znaleźć domek...
Czekam na info, jak było na wizycie u Korków i jak bardzo urosły :loveu:
[quote name='pinczerka_i_Gizmo']gluchypies - doszła wpłata od Ciebie, dziękujemy! :)[/QUOTE]
Cieszę się, ze doszło :)
Przy okazji podrzucam ślicznego Figo i jego mamunię :)
Tak, obecnie hotelik dla Suzi na szczęście kosztuje tylko 100 zł.
Wpłaciłam właśnie moją stałą dla Suzi za sierpień z dodatkiem i nadzieją, że w końcu się dziewczynce uda znaleźć wymarzony domek :loveu: