Jump to content
Dogomania

gluchypies

Members
  • Posts

    11015
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by gluchypies

  1. To ja mogę mu zrobić ogłoszenia wieczorem, ale potrzebuję jakieś namiary. I info o nim, czy szczepiony, kastrowany itp :)
  2. Jasne, nie ma problemu. Dawaj znać jak coś już będziesz wiedziała :)
  3. Niedobrze :( Przydaliby się nowi deklarowicze...
  4. [quote name='kinga_kinga7']tak, potrzebuje ! Co prawda ma na tablicy, ja osobiście mu robię, ale zero zainteresowania chłopakiem, a jest taki kochaniutki :([/QUOTE] Oki, zrobię coś nowego :)
  5. I ja zaglądam do Remusia. Czy potrzebuje ogłoszeń??
  6. O jakie dwa słodziaki, oba podobne do mojej Czarki, tylko kolorki nie te ;) Macie ogłoszenia dla nich?
  7. Woooow pięknie! Zdjęcie na oparciu kanapy super!!! :loveu: Udało mu się, ależ jestem szczęśliwa :p
  8. Aha, potrzebuję takie info: w jakim jest wieku, wielkość (mały, ale ile cm może?), czy wykastrowany, szczepiony na wściekliznę? edit: widzę, że dalej jestem chora, bo jak byk jest napisane "2-letni"... :cool3:
  9. [quote name='kinga_kinga7']tak !! Kto pomoże z ogłoszeniami?[/QUOTE] Ja pomogę :) zrobię ogłoszenia dziś wieczorkiem w domu. Śliczny Gordonek, śliczne imię! :loveu: Musi szybko znaleźć dom!
  10. Ale się cieszę z powodu Misi :) Ślicznotce się udało :p Teraz czas na Figo!
  11. Bardzo się cieszę, że u Astera tak dobrze! Oby tak dalej :loveu: Doszła deklaracja stała od moca35 za sierpień, dziękujemy! Jak będziecie już wiedziały, jak podzielić pieniądzę Astera, to dajcie znać. Lepiej niech innym pomogą, a nie leżą na koncie :)
  12. Ale piękny Milo :) Życzę mu dużo, dużo szczęścia w nowym domku! Daj znać, czy wszystko u niego ok!!! :)
  13. [quote name='barb']Czy można prosić o zaglosowanie w sierpniu w KRAKVECIE na FUNDACJĘ Nero ? Fundacja starala się o karmę w lipcu ale się nie udało, teraz robi drugie podejście. Link do Krakvetu w mojej sygnaturce.[/QUOTE] Dzięki za link, zagłosuję :)
  14. I ja zaglądam pytając o zdrówko Stiwiego :)
  15. Oki, jak będziesz mieć coś nowego to zmienię w ogłoszeniu :)
  16. koelko masz może jakieś nowe fotki Suzanki? Zmieniłabym w ogłoszeniu na olx i wyróżniła z nowymi zdjęciami :)
  17. [quote name='szafra']Głuchypies mam pytanie ( bo Ty się znasz ;) ) : Nasz Willy ( który wrócił z adopcji) ma ciągle stany zapalne uszu, pewnie powodem tego są te narośla w uszach jak kalafiory. Nie znasz jakiegoś fajnego weta na Śląsku, który się zajmuje dokładną diagnostyką i podjął by się operacji uszu, jeżeli by była taka potrzeba ? Wydaje mi się, że trzeba to zrobić, bo inaczej ma małe szanse na adopcję ....[/QUOTE] Ojejku nie wiem :( Właśnie ja się nie znam, bo Czara jest głucha... Czyszczę jej uszy i tyle, na szczęście nic jej się tam nie robi (raz miała zapalenie, ale przeszło szybko po antybiotyku). Bardziej się znam na oczach, tzn. znam dobrego weta-okulistę z Krakowa. A od uszu niestety nie :(
  18. Dzień dobry! Podrzucam Witusia delikatnie, leczy wysoko, może go ktoś wypatrzy :) Ps. Dla Witusia 15 zł/ stała.
  19. Ale cudne te zdjęcia!!! :loveu: Piękny ten duet Magiś + Kama, naprawdę dziwne że tyle czasu czekają na domek, w dobrych rękach na pewno szybko by się zaaklimatyzowali w nowym miejscu. Strasznie im życzę domku w tym roku! :)
  20. Dobrze to czekam :) Jak coś, to można słać info na maila: gluchypies małpa gmail com
×
×
  • Create New...