Jump to content
Dogomania

gluchypies

Members
  • Posts

    11015
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by gluchypies

  1. śliczny ten Klusiowy banerek! :)
  2. [quote name='ania75']Dziewczynki są jakieś wieści z domu Majki ???[/QUOTE] No właśnie, przydałoby się jakieś info, jak się tam układa Majce i tej drugiej suńce...
  3. [quote name='sharka']brawo, niezły utarg :cool3:[/QUOTE] Niby tak, ale to i tak na niecały miesiąc hoteliku :( A gdzie pozostałe miesiące? :(
  4. Właśnie zrobiłam przelew dla Magika na kwotę 354 złote z mojego bazarku: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249141-ROZLICZAM%21-Ubrania-i-cegie%C5%82ki-dla-Magika-5-TYSI%C4%98CY-Z%C5%81-D%C5%81UGU-do-25-12-godz-21?p=21605139#post21605139"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249141-ROZLICZAM%21-Ubrania-i-cegie%C5%82ki-dla-Magika-5-TYSI%C4%98CY-Z%C5%81-D%C5%81UGU-do-25-12-godz-21?p=21605139#post21605139[/URL] Bardzo proszę o potwierdzenie na wątku bazarku, gdy dojdzie wpłata :)
  5. Przelałam właśnie dla Grafiego 61 złotych z bazarku: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/248988-Rozliczam-dla-maluszka-cz-2-do-9-grudnia-godz-21-dla-olkuszak%C3%B3w"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248988-Rozliczam-dla-maluszka-cz-2-do-9-grudnia-godz-21-dla-olkuszaków[/URL] bardzo proszę o potwierdzenie na wątku, gdy dojdą.
  6. Przelałam właśnie dla Azira 122 złote z bazarku: http://www.dogomania.pl/forum/threads/248988-Rozliczam-dla-maluszka-cz-2-do-9-grudnia-godz-21-dla-olkuszak%C3%B3w bardzo proszę o potwierdzenie na wątku, gdy dojdą.
  7. [quote name='Anja2201']Tak źle nie jest , wpływają pieniążki od Marudy666 , ilo , mamy_alfika :)[/QUOTE] Anja, to spróbuj to zaktualizować w drugim poście, o ile się da. Bo tam są takie deklaracje wypisane: [B]DEKLARACJE STAŁE ilo – 30 zł paulinken - 10 zł Anja2201- 10 zł (od sierpnia) Maruda666 - 20 zł danavas - 20 zł Razem : 90 zł[/B]
  8. [quote name='sharka']ok 500 zł, hotelik musi zostać spłacony, nie można tak opiekunki zostawić, dzielnie się kobiecina sunią zajmowała[/QUOTE] no to też trochę jest.. może jakimiś bazarkami się uzbiera na spłatę.
  9. [quote name='sharka']dopóki nie pomogę spłacić długu po Emce, gdzie byłam deklarowiczką, nie dam rady wziąć kolejnej stałej deklaracji :( ale pomyślę...[/QUOTE] Pomyśl, pomyśl... Nawet parę złotych będzie super :) A ile jest długu po Emce??
  10. [quote name='sharka']czyli stałych deklaracji już nie ma, głównie z bazarków chłopak żyje..[/QUOTE] Na pewno jest stała deklaracja od Maruda666, inne nie wiem, czy sa aktualne. Trzeba mu koniecznie jakieś stałe zdobyć, choćby po 5 zł żeby ktoś się zdecydował, inaczej nie ruszymy z miejsca. Ja robię dziś przelew z mojego bazarku, to troszkę pieniążków będzie na bieżący miesiąc, ale co dalej? :(
  11. [quote name='Gosiapk']Dlaczego on ma aż tak duży dług? :o[/QUOTE] Hotelik kosztuje ok 450 zł miesięcznie, a początkowe stałe deklaracje szybko się wykruszyły... :( Szukamy teraz dla niego stałych deklaracji. W adopcji jest o tyle problem, że musi iść razem z przyjaciółką, mało jest ludzi chcących dwa psy od razu adoptować...
  12. Czekamy na info, co u psinki....
  13. JUPIIIII :) :multi: cudownie, że Szczotka-Lara zostaje na zawsze w Twoim domku! :)
  14. Witam się z rana z maleństwem, oby bezpiecznie przeżył minioną noc.
  15. [quote name='ewakrakow']wszystko idzie ok, tylko nam dalej brakuje deklaracji!!! [B]mamy 150zł a hotelik kosztuje 300zł/mc [/B] jak nie uzbieramy kaski to psiak szybko będzie miał długi czy ktoś jeszcze coś mógłby zadeklarować na psiaka teraz nie mam jak zapraszać na wątek, więc jakby ktoś mógł go porozsyłać to byłoby super!!![/QUOTE] dam 5 zł, więcej nie dam rady...
  16. [quote name='PaSja Hera']Arka Nadziei wygrała konkurs na prowadzenie schroniska :shake::angryy:[/QUOTE] ehhhh, po co robią konkurs w ogóle, jak od razu jest ustawione, kto wygra?! :(
  17. Klusinko, gdzie Twój domek?? Jutro powinien się znaleźć! :)
  18. oj tak! Dodałam na jej wydarzeniu na FB te piękne zimowe fotki :)
  19. [quote name='Mruczka']Gajuniu, która to już Gwiazdka ( i Nowy Roczek) w DT ?[/QUOTE] Przydałby się domek stały, może właśnie teraz nastanie ten piękny rok? We własnym domku!
  20. Czekam na fotki Kluseczkowe :)
  21. Cześć Grafisiu :)
  22. Zaglądam do Bafika!
×
×
  • Create New...