-
Posts
11015 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gluchypies
-
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
gluchypies replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
śliczny ten Klusiowy banerek! :) -
Właśnie zrobiłam przelew dla Magika na kwotę 354 złote z mojego bazarku: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249141-ROZLICZAM%21-Ubrania-i-cegie%C5%82ki-dla-Magika-5-TYSI%C4%98CY-Z%C5%81-D%C5%81UGU-do-25-12-godz-21?p=21605139#post21605139"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249141-ROZLICZAM%21-Ubrania-i-cegie%C5%82ki-dla-Magika-5-TYSI%C4%98CY-Z%C5%81-D%C5%81UGU-do-25-12-godz-21?p=21605139#post21605139[/URL] Bardzo proszę o potwierdzenie na wątku bazarku, gdy dojdzie wpłata :)
-
Przelałam właśnie dla Grafiego 61 złotych z bazarku: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/248988-Rozliczam-dla-maluszka-cz-2-do-9-grudnia-godz-21-dla-olkuszak%C3%B3w"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248988-Rozliczam-dla-maluszka-cz-2-do-9-grudnia-godz-21-dla-olkuszaków[/URL] bardzo proszę o potwierdzenie na wątku, gdy dojdą.
-
AZIR Dziadzio Staruszeczek za TM .........żegnaj.......
gluchypies replied to MALWA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Przelałam właśnie dla Azira 122 złote z bazarku: http://www.dogomania.pl/forum/threads/248988-Rozliczam-dla-maluszka-cz-2-do-9-grudnia-godz-21-dla-olkuszak%C3%B3w bardzo proszę o potwierdzenie na wątku, gdy dojdą. -
[quote name='Anja2201']Tak źle nie jest , wpływają pieniążki od Marudy666 , ilo , mamy_alfika :)[/QUOTE] Anja, to spróbuj to zaktualizować w drugim poście, o ile się da. Bo tam są takie deklaracje wypisane: [B]DEKLARACJE STAŁE ilo – 30 zł paulinken - 10 zł Anja2201- 10 zł (od sierpnia) Maruda666 - 20 zł danavas - 20 zł Razem : 90 zł[/B]
-
[quote name='sharka']czyli stałych deklaracji już nie ma, głównie z bazarków chłopak żyje..[/QUOTE] Na pewno jest stała deklaracja od Maruda666, inne nie wiem, czy sa aktualne. Trzeba mu koniecznie jakieś stałe zdobyć, choćby po 5 zł żeby ktoś się zdecydował, inaczej nie ruszymy z miejsca. Ja robię dziś przelew z mojego bazarku, to troszkę pieniążków będzie na bieżący miesiąc, ale co dalej? :(
-
[quote name='Gosiapk']Dlaczego on ma aż tak duży dług? :o[/QUOTE] Hotelik kosztuje ok 450 zł miesięcznie, a początkowe stałe deklaracje szybko się wykruszyły... :( Szukamy teraz dla niego stałych deklaracji. W adopcji jest o tyle problem, że musi iść razem z przyjaciółką, mało jest ludzi chcących dwa psy od razu adoptować...
-
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
gluchypies replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Co tam u Klusinki? :> -
Czekamy na info, co u psinki....
-
Szczotka - W nowym domu! Poznaje swiat u Roszpunki. Powodzenia mała!!!
gluchypies replied to Maia's topic in Już w nowym domu
JUPIIIII :) :multi: cudownie, że Szczotka-Lara zostaje na zawsze w Twoim domku! :) -
Witam się z rana z maleństwem, oby bezpiecznie przeżył minioną noc.
-
[quote name='ewakrakow']wszystko idzie ok, tylko nam dalej brakuje deklaracji!!! [B]mamy 150zł a hotelik kosztuje 300zł/mc [/B] jak nie uzbieramy kaski to psiak szybko będzie miał długi czy ktoś jeszcze coś mógłby zadeklarować na psiaka teraz nie mam jak zapraszać na wątek, więc jakby ktoś mógł go porozsyłać to byłoby super!!![/QUOTE] dam 5 zł, więcej nie dam rady...
-
Gaja - nigdy niekochana sunia z alergią BRAKUJE DEKLARACJI :(
gluchypies replied to kikou's topic in Już w nowym domu
Cześć Gajusiu! -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
gluchypies replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Klusinko, gdzie Twój domek?? Jutro powinien się znaleźć! :) -
oj tak! Dodałam na jej wydarzeniu na FB te piękne zimowe fotki :)
-
Gaja - nigdy niekochana sunia z alergią BRAKUJE DEKLARACJI :(
gluchypies replied to kikou's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mruczka']Gajuniu, która to już Gwiazdka ( i Nowy Roczek) w DT ?[/QUOTE] Przydałby się domek stały, może właśnie teraz nastanie ten piękny rok? We własnym domku! -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
gluchypies replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Czekam na fotki Kluseczkowe :) -
Cześć Grafisiu :)
-
Zaglądam do Bafika!
-
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
gluchypies replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
zaglądam do Klusi :)