-
Posts
2074 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kropi124
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images65.fotosik.pl/847/8c13e4cdf3cd0e75med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images62.fotosik.pl/847/f0bbfe672de609f9med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images62.fotosik.pl/847/6e02abf3eb70a522med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images64.fotosik.pl/847/b6a7bb2691cee639med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images64.fotosik.pl/847/fc3fbd23a60530f9med.jpg[/IMG][/URL]
-
Obiecana większa ilość zdjęć [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images65.fotosik.pl/847/4cfdcea505785413med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images65.fotosik.pl/847/0d10e6f26dd9c841med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images65.fotosik.pl/847/ec66f1c147dc00b6med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images63.fotosik.pl/845/3b4168fc8ec16b2dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images63.fotosik.pl/845/8274cb0104bfd8cbmed.jpg[/IMG][/URL]
-
U psów łapy się dosyc szybko goją ( przynajmniej tak wynika z mojego doświadczenia) Ale nacięcie nie jest aż tak groźne. Moja Kropcia kiedys sobie rozwaliła dosyć mocno łapę to przez mieisąc jej się goiło..
-
Kuwetę opróżniam i sprawdzam bardzo często więc swoją toaletę ma świeżą... Na necie też nie ma konkretnej rady co z tym trzeba byłoby zrobić.... A pranie codziennie Barego kojca też mi się nie uśmiecha:shake:
-
ale dostałaś kwiatulca no no :)
-
Chyba cię zaskoczę ale gryzł grudki z pola :p Funiek wyrósł ale strasznie drapie mnie po rękach no i utrapieniem się stało sikanie na kojec psa. Kupiłam w spreju takie coś żeby nie robił mi niespodzianek na kojec ale coś nie pomaga. Ciężko u nas finansowo i na kastrację musi poczekać. Ale plus jest taki że na dwór nie chce wychodzić i za kotkami nie lata:cool3: A zdjęcia wrzucę kiedy indziej więcej. Te co mam na karcie pamięci to wrzuciłam, ale o wiele fajniejsze i ładniejsze są na moim lapku. Podoba się most gryfiński???:cool3:
-
Przypominamy się : [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images61.fotosik.pl/835/6698d97dc75ee838med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images61.fotosik.pl/835/9dc97063b80ff961med.jpg[/IMG][/URL] Na gryfińskim nabrzeżu. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images63.fotosik.pl/836/32ca1863f5c35359med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images65.fotosik.pl/838/c802719bfaa7960cmed.jpg[/IMG][/URL]
-
Dogo Canario i Amstaff - Hunter i Sanhez zapraszają
kropi124 replied to YxNinaxY's topic in Foto Blogi
Hejhej :) Dawno tutaj nie zaglądałam a wy tu pogaduszki o szczylach :)- 852 replies
-
- dog
- dogo canario
-
(and 8 more)
Tagged with:
-
koda tych zdjęć :( No ale trudno, jeszcze narobicie mnóstwo. Leda wiosne poczuła :lol: dlatego pewnie jest taka rozbrykana.
-
Jak nauczyc posluszenstwa 8 letniego psa ze schroniska?
kropi124 replied to Margo3011's topic in Wychowanie
Szansa jest. Ale trzeba mieć dużo cierpliwości. Ja przygarnęłam psa który ma aktualnie 7 lat ( pod koniec kwietnia 8) i powiem szczerze że po roku czasu nie mogę tylko jednego wyeliminować - ciągnięcia na smyczy. Przez pierwsze dwa tygodnie skupiłam się na tym aby psu pokazać jasno co mu wolno a co nie; nie cackałam się z nim. Po zbudowaniu zaufania i więzi zaczęłam go spuszczać ale nie na samowolkę tylko na zabawę ze mną. Teraz skupiam się bardziej na jego potrzebach i na posłuszeństwie. Pies ze schroniska z mojego punktu widzenia bardzo szybko się uczy i przystosowuje. Pokaż mu jasno co od niego oczekujesz a będzie żyło wam się dobrze. -
Lęk, ale chyba nie separacyjny, który rujnuje życie nam obojgu
kropi124 replied to enog_si_erdna's topic in Wychowanie
Ja też podnoszę bo z chęciom poczytam sobie ten temat który w pewnym stopniu także dotyczy mojego psa. -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
kropi124 replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Normalnie tylko pozazdrościć:oops: -
Ale mialas warkocza;). A co to za kopia Zabulki?
-
Ale tu zdjec psiesa i kociaka.....
-
Staram sie... Dzisiaj bylismy nad woda i moj jakze pomyslowy pies znalazl sobie gabke z materaca na brzegu i zbral ja w dalsze miejce zeby pogryzc na mniejsze kawalki. Czyz nie inteligetny?:D no wiem ze bardzo
-
Właściciele wyżłów weimarskich-proszę o małą podpowiedź
kropi124 replied to Femme Fatale's topic in Wyżeł weimarski
Sprawdz w Imperium Stars z tego ci pamietam zpowiedz szczeniakow byla. -
To sie naczekacie:evil_lol: hahaha....ale tak serio to nie predko dodam zdjecia bo nie man jak dodac zdjec......
-
Dlatego my postanowlismy odwiedzic "starych" kumpli:multi:
-
Sliczne wiosenne zdjecia;D
-
Dawno nas tutaj nie było. Brak czasu i neta robi swoje. :) Z Barym mieliśmy wzloty i upadki, ale wyszliśmy na prostą. Zaczynamy znowu sezon na frisbee i biegi przy rowerze. Szelki znowu spisują się super pod względem chodzenia na smyczy. Kocur też się uspokoił, choć nie powiem że przyswaja nam dużo śmiechu. Zdjęć niestety nie wrzucam z braku czasu, ale może kiedyś jak będę miała chwilę to wrzucę zaległości.
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
kropi124 replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
świetny rekin :) -
Wpadam obejrzeć zdjęcia i powiem że Sagacik nad morzem wygląda super :loveu:
-
Super by było :) Tylko gdzie na taki spacer?
-
Na jednej ze stron poswieconym psom obalano wlasnie mit o gluchocie u psow o bialej siersci. I w cale to nie jest tak. Dalmaty od dawnych czasow mialy problemy z gluchota. A do tego niezgodze sie ze beda sie meczyc w mieszkaniu. Przy odpowiedniej dawce ruchu pod nasza nieobecnosc bedzie spal.
-
Eris z Reptowskiego Lasu - i JUGO, czyli Anteris
kropi124 replied to FredziaFredzia's topic in Galeria
Przecież one nie są łakomczuchami tylko ładnie pozują (z rana) do zdjęcia:eviltong: A ty je tak już obwiniasz o niewychowanie:evil_lol:- 2363 replies
-
- buldog francuski
- eris
-
(and 3 more)
Tagged with: