Jump to content
Dogomania

kropi124

Members
  • Posts

    2074
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kropi124

  1. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images65.fotosik.pl/847/8c13e4cdf3cd0e75med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images62.fotosik.pl/847/f0bbfe672de609f9med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images62.fotosik.pl/847/6e02abf3eb70a522med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images64.fotosik.pl/847/b6a7bb2691cee639med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images64.fotosik.pl/847/fc3fbd23a60530f9med.jpg[/IMG][/URL]
  2. Obiecana większa ilość zdjęć [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images65.fotosik.pl/847/4cfdcea505785413med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images65.fotosik.pl/847/0d10e6f26dd9c841med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images65.fotosik.pl/847/ec66f1c147dc00b6med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images63.fotosik.pl/845/3b4168fc8ec16b2dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images63.fotosik.pl/845/8274cb0104bfd8cbmed.jpg[/IMG][/URL]
  3. U psów łapy się dosyc szybko goją ( przynajmniej tak wynika z mojego doświadczenia) Ale nacięcie nie jest aż tak groźne. Moja Kropcia kiedys sobie rozwaliła dosyć mocno łapę to przez mieisąc jej się goiło..
  4. Kuwetę opróżniam i sprawdzam bardzo często więc swoją toaletę ma świeżą... Na necie też nie ma konkretnej rady co z tym trzeba byłoby zrobić.... A pranie codziennie Barego kojca też mi się nie uśmiecha:shake:
  5. ale dostałaś kwiatulca no no :)
  6. Chyba cię zaskoczę ale gryzł grudki z pola :p Funiek wyrósł ale strasznie drapie mnie po rękach no i utrapieniem się stało sikanie na kojec psa. Kupiłam w spreju takie coś żeby nie robił mi niespodzianek na kojec ale coś nie pomaga. Ciężko u nas finansowo i na kastrację musi poczekać. Ale plus jest taki że na dwór nie chce wychodzić i za kotkami nie lata:cool3: A zdjęcia wrzucę kiedy indziej więcej. Te co mam na karcie pamięci to wrzuciłam, ale o wiele fajniejsze i ładniejsze są na moim lapku. Podoba się most gryfiński???:cool3:
  7. Przypominamy się : [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images61.fotosik.pl/835/6698d97dc75ee838med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images61.fotosik.pl/835/9dc97063b80ff961med.jpg[/IMG][/URL] Na gryfińskim nabrzeżu. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images63.fotosik.pl/836/32ca1863f5c35359med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images65.fotosik.pl/838/c802719bfaa7960cmed.jpg[/IMG][/URL]
  8. Hejhej :) Dawno tutaj nie zaglądałam a wy tu pogaduszki o szczylach :)
  9. koda tych zdjęć :( No ale trudno, jeszcze narobicie mnóstwo. Leda wiosne poczuła :lol: dlatego pewnie jest taka rozbrykana.
  10. Szansa jest. Ale trzeba mieć dużo cierpliwości. Ja przygarnęłam psa który ma aktualnie 7 lat ( pod koniec kwietnia 8) i powiem szczerze że po roku czasu nie mogę tylko jednego wyeliminować - ciągnięcia na smyczy. Przez pierwsze dwa tygodnie skupiłam się na tym aby psu pokazać jasno co mu wolno a co nie; nie cackałam się z nim. Po zbudowaniu zaufania i więzi zaczęłam go spuszczać ale nie na samowolkę tylko na zabawę ze mną. Teraz skupiam się bardziej na jego potrzebach i na posłuszeństwie. Pies ze schroniska z mojego punktu widzenia bardzo szybko się uczy i przystosowuje. Pokaż mu jasno co od niego oczekujesz a będzie żyło wam się dobrze.
  11. Ja też podnoszę bo z chęciom poczytam sobie ten temat który w pewnym stopniu także dotyczy mojego psa.
  12. Normalnie tylko pozazdrościć:oops:
  13. Ale mialas warkocza;). A co to za kopia Zabulki?
  14. Ale tu zdjec psiesa i kociaka.....
  15. Staram sie... Dzisiaj bylismy nad woda i moj jakze pomyslowy pies znalazl sobie gabke z materaca na brzegu i zbral ja w dalsze miejce zeby pogryzc na mniejsze kawalki. Czyz nie inteligetny?:D no wiem ze bardzo
  16. Sprawdz w Imperium Stars z tego ci pamietam zpowiedz szczeniakow byla.
  17. To sie naczekacie:evil_lol: hahaha....ale tak serio to nie predko dodam zdjecia bo nie man jak dodac zdjec......
  18. Dlatego my postanowlismy odwiedzic "starych" kumpli:multi:
  19. Sliczne wiosenne zdjecia;D
  20. Dawno nas tutaj nie było. Brak czasu i neta robi swoje. :) Z Barym mieliśmy wzloty i upadki, ale wyszliśmy na prostą. Zaczynamy znowu sezon na frisbee i biegi przy rowerze. Szelki znowu spisują się super pod względem chodzenia na smyczy. Kocur też się uspokoił, choć nie powiem że przyswaja nam dużo śmiechu. Zdjęć niestety nie wrzucam z braku czasu, ale może kiedyś jak będę miała chwilę to wrzucę zaległości.
  21. Wpadam obejrzeć zdjęcia i powiem że Sagacik nad morzem wygląda super :loveu:
  22. Super by było :) Tylko gdzie na taki spacer?
  23. Na jednej ze stron poswieconym psom obalano wlasnie mit o gluchocie u psow o bialej siersci. I w cale to nie jest tak. Dalmaty od dawnych czasow mialy problemy z gluchota. A do tego niezgodze sie ze beda sie meczyc w mieszkaniu. Przy odpowiedniej dawce ruchu pod nasza nieobecnosc bedzie spal.
  24. Przecież one nie są łakomczuchami tylko ładnie pozują (z rana) do zdjęcia:eviltong: A ty je tak już obwiniasz o niewychowanie:evil_lol:
×
×
  • Create New...