Jump to content
Dogomania

kropi124

Members
  • Posts

    2074
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kropi124

  1. [quote name='Besti']Kazałam jej zrobić dobre pierwsze wrażenie:evil_lol:[/QUOTE] hahah :) Pozory mylą:evil_lol:
  2. [quote name='YxNinaxY'] Agata chyba miała dość[/QUOTE] A dziwisz się jej?? :evil_lol: W taką pogodę się taszczyć aż do Wełtynia:eviltong: Ja bym nie wysiedziała nawet 30 min.
  3. Witamy się ;) Co tutaj tak cicho? Jak sierściuchy?:loveu:
  4. Ależ ty ie dobra dla swojego piesiulka:evil_lol: On taki kochany. A gdzie wy byłyście na tym spacerniaku?:cool3:
  5. Oj tam brudna:eviltong: Mojej znajomej sunia też tak miała, więc może dalmaty już tak mają:roll:
  6. hhahah;) No no dziewczyny ciekawa ta fotorelacja:cool3::crazyeye: Normalnie godzinami to oglądam :P
  7. I tak są piękne:loveu: Widzę że Mika też ma gdzie nie gdzie żółtawo-kremowe znaczenia. Moja Kropka też tak miała;) Tak chociaż można było ją dostrzec na polach:lol:
  8. kropi124

    dubel

    No no rozrywki im nie brakuje:lol: A nie myśleliście o zaprzęgach??
  9. Było by suuper:loveu: Życzę szybkiego powrotu do zdrowia:lol:
  10. Oj choróbsko wiem coś na ten temat ;) Szkoda że tak cicho bo masz super psisko a było by miło pooglądać dalmtka:loveu:
  11. Nic nie mów.... Tak teraz oglądałam dalamty w potrzebie i normalnie zapragnęłam mieć takiego jak najszybciej. One chociaż uwielbiają się wylegiwać pod kołdrą, nie to co Barko. Teraz leżymy pod kołdrą po ja chora a ten ie potrafi uleżeć nawet 20 min w spokoju.
  12. kropi124

    dubel

    Spokojnie;) Wydawało mi się że skoro biegają przy rowerze (czy jakoś tak) to w zaprzęgu będą sobie radzić ;)
  13. kropi124

    dubel

    Oj ten zaprzęg ćwiczyć musi ;) Strasznie się rozbiegają-każda leci inaczej.
  14. O wycie się nie martw ;) Znam malamuty co wyją tylko na ludzi z radości. Musisz ją oswoić z kijem. Na spacerze na pewno jakiegoś znajdziesz. Jeśli ci ufa to będziesz miał łatwiej z przyzwyczajeniem jej że kij = coś dobrego. Na spacerze gdy stoicie wyciągnij jej w delikatny sposób ogonek i nagradzaj jak będzie miała go w górze nawet kilka sekund.
  15. Dobrze by było gdyby była ładna pogoda w lutym (bez mrozów) to byśmy z Barko może wpadli do was na pola:cool3: Tylko ciekawe czy by się dogadali:???::look3:
  16. [quote name='agutka']czy Barko nieco schudł? wygląda na smuklejszego? kup trawkę dla kota, one jedząc kwiaty czyszczą sobie jelita od futerka[/QUOTE] On raz chudnie raz tyje:shake: Raz zjada na spacerze kupy raz nie. Raz jest genialny i suuper grzeczniutki a za kilka dni diabeł wcielony. Co do kotka. Pogryzł mi bardzo dużo już kwiatów.
  17. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images61.fotosik.pl/590/aa2d021caba19893med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images65.fotosik.pl/592/aee5e4b2cc498f77med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images64.fotosik.pl/593/7cd64a1d76c610b8med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images65.fotosik.pl/592/db5029a9266e8239med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images61.fotosik.pl/590/d5b9f05330aa252amed.jpg[/IMG][/URL]
  18. Pogoda daje nam w kość. Ja chora, a pies pełen energii. Po mimo też że choruje to nie zrezygnowałam z dłuższych spacerów. Dziś Baruś dostał głupawki, która by doprowadziła że pies znalazł by się w wodzie. Najgorsze jest to że ja darłam się w niebo głosy z okropnym bólem gardła, tylko po to żeby pies odpuścił sobie kaczki. Jak biorę długą smycz to pies jest super grzeczny, jak mam krótką to ani go złapać ani nic tylko czekać aż się uspokoi z tej swojej głupawki.:mad: No nic. Na szczęście nigdzie nie wpadł, chodź czułam że coś kombinuje gamoń.Ale żeby na lód wchodzić:shake: Wczoraj roznosił po domu włóczkę, która stała się jego punktem zabawy. Kiciuś obgryza okropnie kwiaty- nie wiem co z tym fantem zrobić. Mam zdjęcia:loveu: na których większość to Barko leci (chwila zatrzymana po wpadnięciu we mnie). Albo ja się zrobiłam bardziej wrażliwa na wszystko co te pies robi albo on się zmienia. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images65.fotosik.pl/592/7627d34ec5596f56med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images62.fotosik.pl/593/22b69e8b4a148274med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images61.fotosik.pl/590/8d8de9fddc0764d3med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images65.fotosik.pl/592/544fc0b5123b109dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images61.fotosik.pl/590/f780913af2a84ce5med.jpg[/IMG][/URL]
  19. 5 listopada 2012 odeszła moja miłość. Najcudowniejsze psisko-dla jednych zwykły kundel- które sprawiło że dzięki niej jestem taka a nie inna. Kropcia nie dożyła swoich 12 urodzin, odeszła miesiąc wcześniej. Pamiętam ten dzień kiedy się już żegnałyśmy. Nikt nie chciała mi pomóc, wiedzieli że nic nie możemy zrobić. Patrzyła tymi swoimi mądrymi brązowymi oczami w moje, mówiąc że to już koniec. Byłam z nią do ostatniego bicia jej małego serduszka. Pamiętam jak nie chciałam jej oddać, jak łzy leciały po jej nakrapianej sierści. Nie miała siły. A tak bardzo chciałam ją zatrzymać..... Chciałam żeby odkrywała ze mną jeszcze najpiękniejsze chwile, owe miejsca do leniuchowania. Kropciu mimo że mam już kolejnego psa i który zjawił się u nas już po dwóch miesiącach to wierze w to że to twoja zasługa. Przysłałaś go żebym nie cierpiała. Dziękuje ci za te 12 szalonych lat! Po prostu dziękuje. Ps. Przeczytałam cały wątek płacząc... Nigdy tak jeszcze nie cierpiałam jak po stracie mojego skarba. Psiarz psiarza zrozumie- dlatego tak często jesteśmy wyśmiewani za to że opłakujemy swoich przyjaciół.
  20. Trochę duże już te Bejby:eviltong: Ale i tak piękny;)
  21. [SIZE=5][B]GŁOSUJCIE!! [URL]http://www.poradniklowiecki.pl/component/content/article/84-nowosci/608-konkurs-na-miss-mistera-psow-mysliwskich-2014-etap-iii.html#foto-1[/URL] [/B][/SIZE]
  22. yyyyyy:crazyeye: no i po rosole :(
  23. niewybiegany pies... hymmm... cos mi się to z czymś kojarzy:roll: a no tak:D Przecież też mam takiego psa :P
  24. - 14....ja mam dość :placz:
  25. Wyżeł weimarski Barko ur. 26.04.2006 Maść: srebrzysto- siwa
×
×
  • Create New...