Jump to content
Dogomania

kropi124

Members
  • Posts

    2074
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kropi124

  1. uwielbiam puzzle :loveu: Zawsze w dzieciństwie układałam.
  2. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images65.fotosik.pl/578/4a084e7ff2c81e58med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images64.fotosik.pl/578/eb5870e9ba373ae7med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images64.fotosik.pl/578/e7adeb59b13ae559med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images63.fotosik.pl/576/ef2be720596ba12bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images63.fotosik.pl/576/f165cb38a7253756med.jpg[/IMG][/URL]
  3. Dzisiaj rano pogoda nas zaskoczył i..... spadł śnieg:multi::loveu: Wychodze z psem na dwór z samego rana Barko leci przed siebie i nagle.... STOP. Rozgląda się wokoło i szybkim skokiem ruszył w zaspę śniegu. Trochę zmarzliśmy na tym spacerku, ale czego się nie robi dla zabawy :) **** O 15 przyszłam ze szkoły i szybko wyleciałam z psem na łąki. Ciapa wleciał w trzcinowe bagno zapominając lub z braku świadomości o śniegu :roll: Pobawiliśmy się, porobiliśmy zdjęcia- większość z nich się rozmazała. Oto one : [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images64.fotosik.pl/578/4640e25cf1aaadf3med.jpg[/IMG][/URL] To ja czy nie ja? [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images65.fotosik.pl/578/5b67254526dd7375med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images62.fotosik.pl/578/56b6e0dcf911fa7cmed.jpg[/IMG][/URL] Biegneeee gdzieś tam :) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images61.fotosik.pl/576/bcda3a1421aa4d35med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images65.fotosik.pl/578/cc9413d434bb70e6med.jpg[/IMG][/URL]
  4. oj tam mogą być zdęcia w pieluchach dziewczyny się zadowolą:evil_lol: :P
  5. Najpierw zaopatrzyć się musze chociaż w kaganiec, potem czas i kasa..:roll: Ale mówisz że po spacerku dajesz nam coś ciepłego do picia:razz:
  6. Wiesz to nie o to chodzi że się rodzina nie zgadza na psa czy kota. Pies miał być ale nie było wspomniane jaki, a że Barko się "napatoczył" to się go wzięło.Owszem zdania na temat rasy jaka miała być pyły podzielone. Co do kota.To moja mama jest praktycznie cały czas za granicą ( w pracy) i w domu jestem tylko ja i brat. Wzięliśmy kota ponieważ Barko strasznie niszczył, no a drugi pies nie wchodził w rachubę. Ostatnimi dniami to ja nie daje rade ogarnąć mieszkania, szkoły, swoich potrzeb i psa. Bart mi w niczym nie pomaga i to jest konsekwencja tego że mama się nie zgodziła.Teraz dorabiałam sobie kasę na sterylkę. Idzie wiosna więc kot będzie mógł być na dworze. W rodzinie to ja jestem najbardziej wrażliwa i uwierz mi nie jest mi obojętnie czy mam zwierzę czy nie. U mnie na podwórku (zapewne pamiętasz) jest Łatek. Szukamy dla niego naprawdę odpowiedniego domu bo to kochane psisk. Zgłosiło się kilka osób ale niestety zawsze albo nam coś nie grało albo im. Spotkałam dużo już nie miłych osób tutaj na forum i się już tak jakoś zniechęciłam. I przepraszam za te moje gadanie, ale ostatnim czasie jest za bardzo poddenerwowana:(
  7. Oh to piękny i jakże Paniczu szczodrobliwy gest :loveu: Niech ci sługi kości do michy dużo sypną :modla:
  8. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images65.fotosik.pl/569/0464f577cd38a9e8med.jpg[/IMG][/URL]
  9. Dziękuje ci za te jakże mądre rady ale nie przydadzą mi się. Wiesz nie lubie jak zaśmiecasz watek mojego psa ;) A po za tym kota nigdzie nie trzeba ogłaszać po żadnych forach itp. dom by miał od ręki u sąsiadki. Kot nie jest dorosły bo to wciąż mały kociak. A co do tej adopcji to nie zamieżam go nigdzie oddawać po za swój teren ( sąsiedztwo) W lutym kot idzie na sterylke także prawdopodobnie będzie kotem podwórkowym. Naprawdę dzięki za takie wpadanie ale jakoś nie bardzo one tutaj pasują :)
  10. Dacie radę :)
  11. ahhh nie zgadłam :P Zima to ci Żabulec odżył;) I dobrze ma już swoje lata ale to jej nie zwalnia z bycia szczeniaczkiem :loveu: Pamiętam jak moja Kropcia uwielbiała łazić po zaspach. Żaba ma to samo. Nurkuję w śniegu.
  12. Czyżby Żabcia wylizywała bitą śmietanę??:cool3:
  13. [quote name='agutka']kiciuś urósł już sporo:loveu: barko śpi jakbym Ledę widziała ;)[/QUOTE] No sporo mu się urosło i przez to zrobił się bardzo spokojny :) Kurcze teraz mama przyjeżdża i kot znowu musi iśc do Krystiana :( bardzo tego nie lubie a dziwie się mojej mamie że go nie chce jak jej ciągle w domu nie ma ;( Kurcze chyba trzeba znaleźć mu dobry dom..... A tak bym tego nie chciała bo chociaż Brako jest spokonijeszy. [quote name='phase']Aż chce się przytulić do Barko. :loveu:[/QUOTE] A jak chcesz to ci go wyśle i sobie go będziesz tulić ile wlezie. Tylko bym nie liczyła na spokój podczas Twojej nauki:evil_lol:
  14. [quote name='FredziaFredzia'] Uwielbiajcie mnie! [IMG]http://images63.fotosik.pl/564/c6621d32437d1f60gen.jpg[/IMG] [/QUOTE] UWIELBIAMY :loveu:
  15. Dziś sobota więc zabrałam się za wielkie sprzątanie. Naleśniki zrobione pies i kot nakarmieni. Zostało tylko rozpalić w piecu i się grzać. Pogoda u nas paskudna. Miał padać śnieg padał- tylko przez krótka chwilkę nawet się nic z nim zrobić nie dało. Do tego szybkość mojego internetu mnie zabija.Jest taki szybki że nadążyć nie mogę:angryy: Dzisiaj troszku jestem poddenerwowana przez "sąsiada" znowu szczuł swojego psa na mojego tym razem przy ludziach.:shake: Z racji tego że dawno zdjęć Kocika nie było to wam wrzucę;P jedno małe kocie.:loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images62.fotosik.pl/567/d214eceb9707ed52med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images61.fotosik.pl/564/e5a327279a3408d5med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images64.fotosik.pl/567/efd98e4e202ed2f1med.jpg[/IMG][/URL]
  16. jaaa cię ale dużo śnieguu:crazyeye: Suuuper zdjęcia ;)
  17. Hej Dziewczęta :D My wpadamy i się witamy bo nie mamy czasu na pogaduchy ;)
  18. kropi124

    Samir i Borys

    Spróbuj przez fotosika ;) tam też ci zmniejszy zdjęcia.
  19. ja do aportu w wodzie używałam ringo z kauczuku- bardzo trwałe i nie zatapialne;)
  20. hej hej dziewczęta :)
  21. kropi124

    Fiesta

    [quote name='dance_macabre']A gdzie ćwiczycie? W jakim klubie.[/QUOTE] Ćwiczyliśmy w GRYPSIE- GRYFIŃSKI KLUB SPORTÓW KYNOLOGICZNYCH Ten psiulek to podobny do Kropci [*]- ale ona nie interesowała się lataniem czy skakaniem ;) Ja rozumiałam że to powili wszystko trzeba robić i wg no ale widziałam że pies mi się nudzi a inne psy były wg nie ogarnięte choć na torze radziły sobie dobrze. No takie zapominanie to mnie by do szału doprowadziło jeszcze kiedy pies jest strachliwy do innych. Bardzo tanio mieliśmy te szkolenia no ale chyba nie z tą grupą byśmy chcieli ćwiczyć:/
  22. [quote name='agutka']on te swoje ringo chyba uwielbia ;)[/QUOTE] Kocha nad życie:) Choć znalazł sobie nowe zajęcie - buszowanie na bagnach. Lata w trzcinach i między krzakami i nie zatrzymuje się ;) [quote name='nichya&nazir']jaki słodziak:loveu:[/QUOTE] A dziękujemy dziękujemy:loveu: [quote name='azalia']Ależ piękny ten Twój Barko,jego zdjęcia mnie rozwalają. Będę tu zaglądać,dopiero dzisiaj znalazłam ten wątek.[/QUOTE] WITAMY! Bo wątek nie jest rozchwytywany i przeglądany, jest raczej cichym i skromnym wąteczkiem gdzie wrzucam zdjęcia mojego psa.
  23. kropi124

    Fiesta

    Ja ze swoim wyżłem byliśmy bardzo w tyle na tych spotkaniach bo on chciał jak najszybciej i jak najkrócej pobiegnąć. I widać było że grupa się denerwuje bo oni nie mogą ruszyć dalej przez nas:oops: On leciał bardzo szybko ale niestety nie dokładnie. Np.grupa już ćwiczyła zakręty i tunel + hopki a my byliśmy dopiero przy trzech hopkach. A Barko choć był po tym zmęczony to i tak ja się źle czułam, no bo ciągle powtarzanie tego samego i nic nowego się nie uczył. No a że grupa była różna wiekowo to znalazła się dziewczynka która choć umiała nauczyć psa tego i owego to nie rozumiała żeby nie puszczać psa. No i nie posłuchała i pies jej wleciał na mojego i doszło do bójki. Nic się na szczęście nie stało, no ale to pogorszyło tylko zachowanie na ćwiczeniach. Bardzo mnie też zniechęciły dojazdy z psem. W październiku jak chodziliśmy to było już ciemno o 18 a ja szłam 5 km do domu i najgorsze że przy tej drodze nie było lamp :( więc strach + zmęczenie bardziej mnie tylko zniechęciło. W sierpniu byliśmy na ognisku właśnie z tego szkolenia i lepiej się z nim czułam jak ćwiczyliśmy w frisbee :)
×
×
  • Create New...