-
Posts
2074 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kropi124
-
Brok- wulkan niekończącej się energii! Jak to wyżeł!
kropi124 replied to Wola istnienia.'s topic in Foto Blogi
Wpadamy po długiej nie obecności na forum. I pozwólcie że się wtrącę co do buldożerków :) Są faktycznie urocze i na spacerach często widuje dwóch braci Bilona i Gonzo. Jeden jest przekochany, wesoły i bardzo milusi, drugi dosłownie przeciwieństwo- terytorialny okropnie do każdego innego psa. Nie wiem czy wszystkie tak mają, ale są urocze. Takie pieski co miały spotkanie z płaską ścianą:loveu: -
Dal mnie pies ma że tak powiem swoją wartość w rodzinie. Nie jest na równi z żadnym z członków rodziny. Że dziecko ważniejsze od psa tak ale pod względem rodzicielskiej miłości, bo nie można (raczej) kochać zwierzęcia tak jak człowieka.
-
Brok- wulkan niekończącej się energii! Jak to wyżeł!
kropi124 replied to Wola istnienia.'s topic in Foto Blogi
Ale to to tylko do biegania. Bo jak znajdę chęci to ruszę dupsko i pójdę z psem w daleki spacer. Kiedy zdjęcia dodasz? -
Brok- wulkan niekończącej się energii! Jak to wyżeł!
kropi124 replied to Wola istnienia.'s topic in Foto Blogi
Widzę że macie fajne plany :) Ja też takie miałam co do Barka, ale no cóż.....:oops::evil_lol: Najczęściej jest tak że on biega a ja spaceruje. Ale nadrabiam jazdą na rowerze w roku szkolnym. -
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
kropi124 replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
Je niemiecką karmę Alnutra ( jakoś tak się to pisze). Jak w maju byliśmy u weta to mówił że pies wygląda świetnie i witaminy nie są mu aż tak potrzebne... Nie dyskutowałam z nim, bo nie ogarniam się w tym temacie aż tak. Ale z czesania to on też za dużo nie ma bo sierść u niego słabo wypada a jak wypada to podczas linienia. A tak to nawet nie ma sensu wyciągać szczotki. Myślałam że to może pchły, ale ma obroże która dobrze działa też na kleszcze i nic mi po nim nie skacze. -
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
kropi124 replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
A nie ma przez to takiej matowej sierści w dotyku? Bo mi sie coś ostatnio zdarza kąpać Barego bardzo często, ze względu właśnie na nie miły dotyk jak go głaszczę. -
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
kropi124 replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
Majkowska co ile kąpiesz Waldka ? Bo wiadomo że bieganie w błocie, łąkach no i po różnych akwenach niesie za sobą różne zapachy. Pytam tak z ciekawości. -
Trzymaj się Xeniu,zdrowiej psinko ;)
-
Brok- wulkan niekończącej się energii! Jak to wyżeł!
kropi124 replied to Wola istnienia.'s topic in Foto Blogi
I ja z wyżłem przywędrowałam do wyżła :) Przeczytałam wątek i co do jedzenia to pamiętaj żeby nie podawać mu od razu po przyjściu. A wg to czemu wyżeł? Coś z nim planujecie czy jak? -
W sumie to się nie boje bo nie jest wypuszczany na samo pas. Jak ze mną idzie to bardzo blisko od wewnętrznej strony chodnika, którego jest z 15 metrów na łąki.A jest bardzo nieufnym kotem więc albo się ukryje w trawie albo leci w stronę domu/ szopki. ;)
-
Kota???:roll: No oczywiście. On pójdzie za pańcią wszędzie, na spacer z Barkiem, do sklepu a nawet śmieci wyrzucić taki kochany:loveu:
-
[SIZE=6][/SIZE][SIZE=7][COLOR=#ff0000]Bardzo ale to bardzo prosimy o głosy na zdjęcie w konkursie. [/COLOR][/SIZE] Może ty razem się uda. [SIZE=5][URL]http://konkurs-prozoo.pl/ocen,1022[/URL][/SIZE]
-
Ja z tego co pamiętam my na szkoleniach mieliśmy mocno rozstawione na tyle mocno żeby pies swobodnie przechodził między nimi. Dopiero po tym jak pies sam dawał radę i kojarzył zwężaliśmy.
-
[IMG]http://i60.tinypic.com/scar13.jpg[/IMG] I taki tam groźny weimarek:loveu:
-
A ja z porobiłam Kociakowi zdjęcia na podwórku. Bo go tutaj trochę zbrakło. [IMG]http://i61.tinypic.com/6huryo.jpg[/IMG] [IMG]http://i60.tinypic.com/23j65hi.jpg[/IMG] [IMG]http://i61.tinypic.com/o0p3wi.jpg[/IMG] Miauuuuuuu [IMG]http://i58.tinypic.com/wriele.jpg[/IMG] I Barko nad wodą : [IMG]http://i57.tinypic.com/s262kg.jpg[/IMG]
-
[quote name='Yuki_']Jest...! Wreszcie dzwoniła p. Ania w sprawie kotów którymi mam się opiekować, jak oni wyjadą do Norwegii :multi: Wyjeżdżają w piątek, więc w czwartek biorę klucze. ;) [SIZE=1]Będzie kasa, będzie kasa. :diabloti:[/SIZE][/QUOTE] Heh widzę że nie tylko ja dorabiam :cool3: Tyle że u mnie to już niania od 6 miesięcy i opiekunka do zwierząt w sumie na telefon. Ale kasa zawsze jest :)
-
Niszczy wszystko bardzo szybko. Wcześniej ćwiczyliśmy na plastiku który dość długo wytrzymał.
-
Heh wyluzowany wilczak:loveu:
-
Czy ten za 17 zł nadawał by się dla wyżła wielkościowo?
-
Czy ktoś coś wie lub słyszał na temat dużepsy.pl ??? Jakieś opinie? Jak jest z zamówieniem?
-
Właśnie zaczęłam przeglądać ;);)
-
te co [B]gezowa [/B]poleciła bardzo mi się podobają, zapisałam sobie juz stronkę. Do końca tygodnia jeszcze będę szukać, może wpadnę na jakieś super promocje.
-
Szukam szukam... Chodzi mi o to że w miastowym zoologicznym są drogie i czasami do niczego. A zależy mi na tym że jak były by tanie to kupie więcej i mam z głowy. To samo dotyczy piłek.
-
Zależy mi na frisbee. Ale tak do 20 zł z przesyłką żeby coś znaleźć. Wiem że strasznie jestem oszczędna ale wiem też że Barko droższe zabawki szybko by rozwalił więc nawet nie patrzę na górną półkę.
-
helooooooooołłłłłłłłłłłłł???????????????? żyjeta?