Jump to content
Dogomania

kropi124

Members
  • Posts

    2074
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kropi124

  1. Wpadamy po długiej nie obecności na forum. I pozwólcie że się wtrącę co do buldożerków :) Są faktycznie urocze i na spacerach często widuje dwóch braci Bilona i Gonzo. Jeden jest przekochany, wesoły i bardzo milusi, drugi dosłownie przeciwieństwo- terytorialny okropnie do każdego innego psa. Nie wiem czy wszystkie tak mają, ale są urocze. Takie pieski co miały spotkanie z płaską ścianą:loveu:
  2. Dal mnie pies ma że tak powiem swoją wartość w rodzinie. Nie jest na równi z żadnym z członków rodziny. Że dziecko ważniejsze od psa tak ale pod względem rodzicielskiej miłości, bo nie można (raczej) kochać zwierzęcia tak jak człowieka.
  3. Ale to to tylko do biegania. Bo jak znajdę chęci to ruszę dupsko i pójdę z psem w daleki spacer. Kiedy zdjęcia dodasz?
  4. Widzę że macie fajne plany :) Ja też takie miałam co do Barka, ale no cóż.....:oops::evil_lol: Najczęściej jest tak że on biega a ja spaceruje. Ale nadrabiam jazdą na rowerze w roku szkolnym.
  5. Je niemiecką karmę Alnutra ( jakoś tak się to pisze). Jak w maju byliśmy u weta to mówił że pies wygląda świetnie i witaminy nie są mu aż tak potrzebne... Nie dyskutowałam z nim, bo nie ogarniam się w tym temacie aż tak. Ale z czesania to on też za dużo nie ma bo sierść u niego słabo wypada a jak wypada to podczas linienia. A tak to nawet nie ma sensu wyciągać szczotki. Myślałam że to może pchły, ale ma obroże która dobrze działa też na kleszcze i nic mi po nim nie skacze.
  6. A nie ma przez to takiej matowej sierści w dotyku? Bo mi sie coś ostatnio zdarza kąpać Barego bardzo często, ze względu właśnie na nie miły dotyk jak go głaszczę.
  7. Majkowska co ile kąpiesz Waldka ? Bo wiadomo że bieganie w błocie, łąkach no i po różnych akwenach niesie za sobą różne zapachy. Pytam tak z ciekawości.
  8. Trzymaj się Xeniu,zdrowiej psinko ;)
  9. I ja z wyżłem przywędrowałam do wyżła :) Przeczytałam wątek i co do jedzenia to pamiętaj żeby nie podawać mu od razu po przyjściu. A wg to czemu wyżeł? Coś z nim planujecie czy jak?
  10. W sumie to się nie boje bo nie jest wypuszczany na samo pas. Jak ze mną idzie to bardzo blisko od wewnętrznej strony chodnika, którego jest z 15 metrów na łąki.A jest bardzo nieufnym kotem więc albo się ukryje w trawie albo leci w stronę domu/ szopki. ;)
  11. Kota???:roll: No oczywiście. On pójdzie za pańcią wszędzie, na spacer z Barkiem, do sklepu a nawet śmieci wyrzucić taki kochany:loveu:
  12. [SIZE=6][/SIZE][SIZE=7][COLOR=#ff0000]Bardzo ale to bardzo prosimy o głosy na zdjęcie w konkursie. [/COLOR][/SIZE] Może ty razem się uda. [SIZE=5][URL]http://konkurs-prozoo.pl/ocen,1022[/URL][/SIZE]
  13. kropi124

    dubel

    Ja z tego co pamiętam my na szkoleniach mieliśmy mocno rozstawione na tyle mocno żeby pies swobodnie przechodził między nimi. Dopiero po tym jak pies sam dawał radę i kojarzył zwężaliśmy.
  14. [IMG]http://i60.tinypic.com/scar13.jpg[/IMG] I taki tam groźny weimarek:loveu:
  15. A ja z porobiłam Kociakowi zdjęcia na podwórku. Bo go tutaj trochę zbrakło. [IMG]http://i61.tinypic.com/6huryo.jpg[/IMG] [IMG]http://i60.tinypic.com/23j65hi.jpg[/IMG] [IMG]http://i61.tinypic.com/o0p3wi.jpg[/IMG] Miauuuuuuu [IMG]http://i58.tinypic.com/wriele.jpg[/IMG] I Barko nad wodą : [IMG]http://i57.tinypic.com/s262kg.jpg[/IMG]
  16. kropi124

    dubel

    [quote name='Yuki_']Jest...! Wreszcie dzwoniła p. Ania w sprawie kotów którymi mam się opiekować, jak oni wyjadą do Norwegii :multi: Wyjeżdżają w piątek, więc w czwartek biorę klucze. ;) [SIZE=1]Będzie kasa, będzie kasa. :diabloti:[/SIZE][/QUOTE] Heh widzę że nie tylko ja dorabiam :cool3: Tyle że u mnie to już niania od 6 miesięcy i opiekunka do zwierząt w sumie na telefon. Ale kasa zawsze jest :)
  17. Niszczy wszystko bardzo szybko. Wcześniej ćwiczyliśmy na plastiku który dość długo wytrzymał.
  18. Heh wyluzowany wilczak:loveu:
  19. Czy ten za 17 zł nadawał by się dla wyżła wielkościowo?
  20. Czy ktoś coś wie lub słyszał na temat dużepsy.pl ??? Jakieś opinie? Jak jest z zamówieniem?
  21. kropi124

    dubel

    Właśnie zaczęłam przeglądać ;);)
  22. kropi124

    dubel

    te co [B]gezowa [/B]poleciła bardzo mi się podobają, zapisałam sobie juz stronkę. Do końca tygodnia jeszcze będę szukać, może wpadnę na jakieś super promocje.
  23. kropi124

    dubel

    Szukam szukam... Chodzi mi o to że w miastowym zoologicznym są drogie i czasami do niczego. A zależy mi na tym że jak były by tanie to kupie więcej i mam z głowy. To samo dotyczy piłek.
  24. kropi124

    dubel

    Zależy mi na frisbee. Ale tak do 20 zł z przesyłką żeby coś znaleźć. Wiem że strasznie jestem oszczędna ale wiem też że Barko droższe zabawki szybko by rozwalił więc nawet nie patrzę na górną półkę.
  25. helooooooooołłłłłłłłłłłłł???????????????? żyjeta?
×
×
  • Create New...