Jump to content
Dogomania

kropi124

Members
  • Posts

    2074
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kropi124

  1. Ja pamiętam jak Kropcia lubiła wchodzić do wody, ale tylko żeby brzuszek zamoczyć i wyskakiwać na brzeg. Pamiętam jak przy brzegu latała za kijami a później obskubywała trawę przy brzegu.
  2. [quote name='nichya&nazir']Ooo fajne szelki:lol: skąd? My jeszcze nie mamy guardów.. chyba czas to zmienić:cool3: a nie ciągnie w nich bardziej niż w obroży, nie przekręcają wam się?[/QUOTE] Szelki kupiłam w zoologicznym którego nie lubię, ze względu na wpychanie klientowi wszystkiego. Miał najniższą cenę na szelki(30 zł) ale kaganiec jak oglądałam wręcz próbował mnie ten gościu przekonać że szmaciany będzie najlepszy. Tyle że nie chcem takiego ze względu na to że pies by się zamęczył w upalne dni. A wracając do szelek to obracają się ale dopiero gdy są podczepione pod smycz która jest napięta. Ale pies znacznie mniej ciągnie w szelkach niż w obroży. I nie mam takich już zajechanych rąk. Szelki są większe bo moge je az do metra w klatce zwiększyć. Ogólnie to jak ktoś na wyżła który ciągnie to polecam tego typu szelki. Są na prawdę wygodne:)
  3. BuszDog [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images69.fotosik.pl/75/27ec107cda0170d2med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images68.fotosik.pl/75/2322aa5951dbbd6fmed.jpg[/IMG][/URL] Szeleczki [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images70.fotosik.pl/74/924b0bd915097c30med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images68.fotosik.pl/75/9f3bfa820f74bdb1med.jpg[/IMG][/URL]
  4. Wakacje się pomału kończą. Spacerujemy teraz od 21 do 23 z Mańkiem ( gdzieś w galerii są zdjęcia) w ramach odchudzania malamutka. Trzy psy które się nie bardzo lubią i trzy baby co się bardzo lubią:evil_lol: Barkowemu chciałam zafundowań kaganiec ale się waham bo nie wiem jaki. Niby na ONka powinien być dobry a tu .... Za mały i ledwo co ryj otworzy. Ale za to kupiłam mu nowe, lepsze gurdy. Znacznie lepiej na nim leżą. I FOTECZKI [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images68.fotosik.pl/75/8c500b3d5e3faae7med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images68.fotosik.pl/75/3000ac3b360c31ebmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images68.fotosik.pl/75/bc03a3b224f76392med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images68.fotosik.pl/75/25e4bfc6dd8c7bb5med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images69.fotosik.pl/75/f4f1d493b3a2a11cmed.jpg[/IMG][/URL]
  5. WoooW ale zajbiaszcze zdjęcia :) Tak owczarkowo i Z Frida tą sesje też nieziemska... Że ona taka spokojna.
  6. Hymm... Ja też mam same przyjemne wspomnienia z beaglem. Jedne mieszkają w domu inne z bloku i spacery mają bez smyczy. Faktem jest to że te psy lubią poszczekać, ale nie wydaje mi się żeby to robiły na każdym kroku.
  7. A co powiesz o Manchester terrier.Jest lekki ale nie aż tak mały. "Pełen temperamentu, zawsze skłonny do zabaw, aktywny, lubiący ruch, spacery i wycieczki, również samochodowe. Nie wymaga jednak stałego zajęcia i regularnej aktywności, długość spaceru zależy także od aury, zimą spacery są krótkie. " - opis z hodowli.
  8. Nie wiem czy był tutaj polecany labrador. Jak czytałam wcześniejsze strony to miałby być to pies do mieszkania. Osobiście znam kilka labków (szczególnie czarnych) które zostają te 8 godzin same i mają ruch zapewniony. No a jak wiadomo to labek jest bardzo wszechstronną rasą. Moim zdaniem świetny też by był dobry pod względem sierści.
  9. Pewnie że o słońce :cool3: Bo u mnie z opalaniem baaardzo ciężko... A taki kolor jak ty masz to bym mogła mieć cały czas.
  10. kropi124

    dubel

    Pier#/olisz :evil_lol::eviltong: Po prostu nie mogłam cię wyhaczyć w telwizjonie:diabloti:
  11. kropi124

    dubel

    Ooo widzę że nie tylko ja siedzę rano przed telewizorem :cool3:
  12. [quote name='Ryss']31. [B]Rottweiler [/B]- 68 cm: nie dla pańć w typie Doroty Wellman. Najlepiej się czuje z filigranową pańcią. Ale nie rudą! Nie wiedzieć czemu, ale ten typ tak ma.[/QUOTE] Kurcze muszę zmyć kolor.... Ares nie pasuje do mnie. Nie dobrze.
  13. Ale wy się wgl nie znacie na rasach:evil_lol: No kaukaz i już:evil_lol: Czyżbyś się "zjarała" ??:razz:
  14. kropi124

    dubel

    Widziałam w telewizji bodajże na tvn robili wywiad na ten temat... Ale Ciebie nie widziałam:roll:
  15. Te na łodzi świetne :loveu: wręcz genialne.
  16. [quote name='agutka']może coś mu się pomyliło ;) biała raz mnie także złapała bo miałam ręce od robienia kanapek i myślała że to jedzenie :diabloti: ale nie powiem siniak był :evil_lol:[/QUOTE] ja tego prędzej bym się spodziewała po Aresie (rotek) chociaż to są dwie łagodne bestie:D
  17. Ale macie fajnie. Ja nawet wieczorem na spokojnie wyjść na spacer nie mogę bo są burze. Barko to nie przeszkadza ale ja... No ciężko. Czekam teraz aż chociaż trochę desz będzie mniej padał. Rano za gorąco a wieczorem burza...:(
  18. [quote name='agutka']ale tak z warkiem?[/QUOTE] no właśnie nie... Zrobił to szybko i zaraz puścił i zaczął lizać mi rękę. Dziwne to dla mnie bo mogę mu rękę wsadzić do miski i nic nie zrobi. A tutaj takie coś...
  19. I weź tu miej cierpliwość:) ja ze swoim to mam tak że jednego dnia jest super grzeczny i nawet głosu na niego nie podniose a drugiego wszystko na odwrót. Dzisiaj rano jak wychodziłam z nim dziabnął mnie w rękę. Nic się nie stało ale co mu odbiło to nie wiem. Później zaczął mnie lizać... Może jakiś zapach miałam albo coś przeleciało i nie trafił...
  20. [quote name='agutka']Kropi ty tak nie narzekaj bo z moim to ja powinnam być już łysa:diabloti: Dalmatany były użytkowe a teraz to nie wiem jak to znimi jest ;)[/QUOTE] Dalmaty były wykorzystywane do odganiania złodzieji od powozów konnych, dlatego wiele z nich czuje się dobrze w śród koni ( jak ma z nimi kontakt). Chociaż w Stanach można spotkać je w Straży Pożarnej. Agutko ja nie narzekam na swojego pieseczka tylko próbuje mu coś wpoić do tej główki.
  21. Więcej stresu i nerwu przez kochanego pieska i góra dwa miesiące siwa będę:diabloti:
  22. Brok Brok, ma się od kogo uczyć...
  23. hahah :) ja nie nażekam bo chuda jestem, długie nogi, tylko trzeba kolor oczu i włosów zmienić :evil_lol:i będę zafiksowaną weimaromaniaczką
  24. Dobra. Mów kiedy? oddam tak z 10 cm . Starczy ci???:evil_lol:
×
×
  • Create New...