Jump to content
Dogomania

Besia11

Members
  • Posts

    5168
  • Joined

Everything posted by Besia11

  1. Dzień dobry widzę,że bazarek się kończy to cegiełkę za 20 zł proszę
  2. Dzień dobry cegiełkę za 10 zł proszę
  3. [*] [*] [*]
  4. Zaglądam i czekam na nowe wieści:) .Posłałam pieniążki na karmę dla piesków w lipcu i wrześniu , mam nadzieję że dochodzą .
  5. Zagłosowałam a jutro roześlę wiadomość wśród znajomych moich znajomych by było ciut więcej głosów :)
  6. Zaglądam na ten wątek i od razu proszę o podanie nr konta, na które mogę wpłacić kiedyś obiecany grosz na pieski po 20 zł miesięcznie za wrzesień i październik , a później tak jak pisałam, czy będę wstanie to się okaże . serdecznie pozdrawiam.
  7. Witam, na razie mogę dorzucić jednorazową 20 zł. i będę o małej pamiętać w maju, też coś dorzucę, a potem to już ciężko mi będzie się za deklarować .
  8. Zaglądam, co u Borysa ? mam nadzieję,że nie jest gorzej, ja moją wpłatę dziś wysłałam, bardzo serdecznie pozdrawiam .
  9. Witam, mogę dorzucić jednorazowo 150 zł na dwa pieski do czerwca , ale po 50 zł wpłacać będę w trzech ratach:) w styczniu ,marcu i maju.
  10. Moja wpłata za listopad poleciała 3.11.ale zapomniałam wpisać nic i przelew był Beata i Piotr B. dziś wysłane zostało następne 20 zł z dopiskiem Besia11 dla Borysa mam nadzieję że teraz będzie dobrze.
  11. Witam, podczytuję czasem pani wątek o Borysie, sama mam dwa duże psy i dwa małe u nich na razie wszystko w porządku dlatego proszę o nr konta i od listopada będę starała się przesyłać 20 zł dopóki będę mogła.
  12. zaglądam do dziewczynek i tu takie dobre wieści :) proszę sprawcie czy moja deklaracja dla Tinki dotarła, wysłana była 06.09.017 ,a nie jest naniesiona .
  13. Miałam zamiar dla Murzynka po 10 zł od lipca do grudnia płacić, ale u niego deklarację są ,to niech Jemu te pieniążki się dostaną, a potem zobaczę bo u mnie różnie bywa z kasą .
  14. I ja 1 % wysłałam, a teraz poproszę nr konta prześlę skromny grosik w maju i czerwcu,dużo.... zdrówka życzę . .
  15. I ja poproszę o nr konta jestem z zaproszenia Kingi -kingi7 mogę wpłacić jednorazowo 20 zł , a jak będzie w potrzebie w marcu to proszę przypomnijcie mi o nim :) tylko tyle mogę :(
  16. Dorzucę do utrzymania dyszkę miesięcznie do października 2017 r.a potem zobaczę, u mnie z kasą różnie bywa ,:)
  17. Proszę o dopisanie mnie do stałej, deklaruję 20 zł miesięcznie i przysłanie mi nr konta na które mam je wpłacać :)
  18. Kupię tabliczkę ostrzegawczą ręcznie robioną o treści ,, UWAGA ZŁE PSY" nieaktualne
  19. Też podczytuję ten wątek , żal pieska , może spróbujcie za radą Mysiakowej dopytać o wolne miejsce u Bambino ceny są tam przystępne ,a suczki wczoraj pojechały .
  20. Zaglądam do ślicznej kruszynki :fadein:
×
×
  • Create New...