Besia11
Members-
Posts
5168 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Besia11
-
Potrzebne DT, DS albo opieka wirtualna dla Aszy i Rudego!!!
Besia11 replied to wanda szostek's topic in Już w nowym domu
Zaglądam i czekam na nowe wieści:) .Posłałam pieniążki na karmę dla piesków w lipcu i wrześniu , mam nadzieję że dochodzą . -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
Besia11 replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Zagłosowałam a jutro roześlę wiadomość wśród znajomych moich znajomych by było ciut więcej głosów :) -
Potrzebne DT, DS albo opieka wirtualna dla Aszy i Rudego!!!
Besia11 replied to wanda szostek's topic in Już w nowym domu
Zaglądam na ten wątek i od razu proszę o podanie nr konta, na które mogę wpłacić kiedyś obiecany grosz na pieski po 20 zł miesięcznie za wrzesień i październik , a później tak jak pisałam, czy będę wstanie to się okaże . serdecznie pozdrawiam. -
Witam, na razie mogę dorzucić jednorazową 20 zł. i będę o małej pamiętać w maju, też coś dorzucę, a potem to już ciężko mi będzie się za deklarować .
-
Wilczur Borys PROSI O WSZELKĄ POMOC W SZUKANIU DOMU
Besia11 replied to wanda szostek's topic in Już w nowym domu
Zaglądam, co u Borysa ? mam nadzieję,że nie jest gorzej, ja moją wpłatę dziś wysłałam, bardzo serdecznie pozdrawiam . -
Wilczur Borys PROSI O WSZELKĄ POMOC W SZUKANIU DOMU
Besia11 replied to wanda szostek's topic in Już w nowym domu
Moja wpłata za listopad poleciała 3.11.ale zapomniałam wpisać nic i przelew był Beata i Piotr B. dziś wysłane zostało następne 20 zł z dopiskiem Besia11 dla Borysa mam nadzieję że teraz będzie dobrze. -
Wilczur Borys PROSI O WSZELKĄ POMOC W SZUKANIU DOMU
Besia11 replied to wanda szostek's topic in Już w nowym domu
Witam, podczytuję czasem pani wątek o Borysie, sama mam dwa duże psy i dwa małe u nich na razie wszystko w porządku dlatego proszę o nr konta i od listopada będę starała się przesyłać 20 zł dopóki będę mogła. -
>>> Kochany Kodi w końcu znalazł cudowny dom!<<<
Besia11 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Miałam zamiar dla Murzynka po 10 zł od lipca do grudnia płacić, ale u niego deklarację są ,to niech Jemu te pieniążki się dostaną, a potem zobaczę bo u mnie różnie bywa z kasą . -
Ewa odeszła ['] dogomaniaczka EVA2406 potrzebuje pomocy !
Besia11 replied to terra's topic in Dogomaniacy, którzy odeszli....
I ja 1 % wysłałam, a teraz poproszę nr konta prześlę skromny grosik w maju i czerwcu,dużo.... zdrówka życzę . . -
Kupię tabliczkę ostrzegawczą ręcznie robioną o treści ,, UWAGA ZŁE PSY" nieaktualne
-
Zaglądam do ślicznej kruszynki :fadein: