Jump to content
Dogomania

Besia11

Members
  • Posts

    5168
  • Joined

Everything posted by Besia11

  1. Wieczorem zaglądam i cegiełkę za 15 zł proszę
  2. Podrzucę widzę, że nr 13 jest prawidłowo zaznaczony
  3. Witam i cegiełkę za 20 zł posyłam
  4. Przywitam się i poproszę nr 27 - A,,23- B x 2 szt,21, 6,7, 9 i 10 za cw nr 20 A i B po 10 zł, nr 18 i 16 po 12 zł, nr 13 za 10 zł
  5. Dzień dobry cegiełkę za 10 zł proszę
  6. Kominy odebrane, są bardzo ładne , cieplutkie dziękuję, ile mam dopłacić do przesyłki ? bo coś mi się zdaje ,że tym razem za mało wysłałam pieniążków
  7. Komin odebrałam, ślicznie dziękuję Poproszę komin nr 2 i 28.
  8. Paczka z fantami odebrana, bardzo dziękuję i proszę podziękować mężowi bo było co dźwigać.
  9. Wielka paczka odebrana wszystko staranie zapakowane dotarło w całości ,ślicznie dziękuję .
  10. Chciałam dopytać o sam komin taki nie ,,drapiący,, najbardziej milusi , który to ?
×
×
  • Create New...