Wiem ,że mało to pocieszające ale jak tylko uda mi się wygrać w bazarku http://www.dogomania.com/forum/topic/142715-zagrajmorska-bitwaczyli-gra-w-statki-do-2209-godz-20-zapraszam/ to te 25% z całości przeznaczę na Henia ,
[quote name='mar.gajko']To przepiękny pies. Wiem, już to pisałam. Ale to najprawdziwsza prawda jest.[/QUOTE]
Też tak samo myślę ;) gdzie ci ludzie oczy mają?