Jump to content
Dogomania

Besia11

Members
  • Posts

    5168
  • Joined

Everything posted by Besia11

  1. Zaglądam do Stelci , ;-)
  2. Wiem ,że mało to pocieszające ale jak tylko uda mi się wygrać w bazarku http://www.dogomania.com/forum/topic/142715-zagrajmorska-bitwaczyli-gra-w-statki-do-2209-godz-20-zapraszam/ to te 25% z całości przeznaczę na Henia ,
  3. Jest taka wiadomość na dogo http://www.dogomania.com/forum/topic/142912-sprzedam-vetoryl-30-mg/ można się zastanowić .
  4. Zaglądam do malutkiej .
  5. Dziękuję za zaproszenie , u mnie trochę piesków jest na stałe,dlatego jedynie mogę troszkę wspomóc na obecnym bazarku i będę miała pieska na uwadze .
  6. Zaglądam do słodkiej kruszynki ;)
  7. Zaglądam tu i ja , mam nadzieję , że nie będą długo czekać na dobre domki .
  8. [quote name='mar.gajko']To przepiękny pies. Wiem, już to pisałam. Ale to najprawdziwsza prawda jest.[/QUOTE] Też tak samo myślę ;) gdzie ci ludzie oczy mają?
  9. Świetne zdjęcia , szczęśliwe te Korki , że tak dobrze trafiły .
  10. Też na ten bazarek lecę , a cegiełki mogły by być takie fajniutkie , jak nic bym nie kupiła to coś bym dorzuciła ;)
  11. Odwiedzam Misia,życzę mu żeby ta paskudna choroba się wyciszyła i pozwoliła mu cieszyć się życiem . A teraz zajrzę na nowy bazarek ;)
  12. Zaglądam do Stelci :lol:
  13. Proszę o podanie danych , by wpłacić jednorazowo na Henia nie dużą kwotę .
  14. Zaglądam do Stelci :lol:
  15. Minął dopiero miesiąc od założenia wątku, a pieski znalazły nowe domki, ale się im poszczęściło :loveu:
  16. Zaglądam do pieska ma jednak szczęście ,że został zauważony przez dobre cioteczki, będę starała się coś pomóc .
  17. A jednak , są jeszcze wspaniali ludzie co adoptują starsze pieski powodzenia Mobi .
  18. Zaglądam do Zuzi i zdrówka życzę :lol:
  19. Dzień dobry pieski ,to dobrze że są bezproblemowe może znajdzie się jeszcze nowy domek co je pokocha ;)
  20. Odwiedzam maleńką ,ależ ona wypiękniała :lol:
  21. Dobrze się będą miały Korki ,powodzenia ,a imiona zachowają ?
  22. W słoneczne i gorące po południe zaglądam do Stelci.
  23. Jeszcze się Henio doczeka fajnego domku ,że mu będą zazdrościć:lol:
×
×
  • Create New...