Też zostałam zaproszona przez Anulę,mam nadzieję że psiak szybko znajdzie domek, jak sierść odrośnie będzie prześliczny ,kocham takie kudłacze , sama bym go zabrała ale rozsądek mówi nie, bo u mnie na razie limit piesków wyczerpany mogę tylko jednorazowo zasilić troszkę jego konto.