Jump to content
Dogomania

Besia11

Members
  • Posts

    5168
  • Joined

Everything posted by Besia11

  1. Co jakiś czas zaglądam do piesków , teraz wyglądają rewelacyjnie, oby znalazły nowe domki w których będzie im równie dobrze jak teraz :lol:
  2. Też zostałam zaproszona przez Anulę,mam nadzieję że psiak szybko znajdzie domek, jak sierść odrośnie będzie prześliczny ,kocham takie kudłacze , sama bym go zabrała ale rozsądek mówi nie, bo u mnie na razie limit piesków wyczerpany mogę tylko jednorazowo zasilić troszkę jego konto.
  3. Witam wszystkich tu obecnych, miło mi ,że właśnie moje imię zaproponowane się spodobało,mam nadzieję że będzie szczęśliwe dla Kory i będzie wiodła udane życie wśród kochających przyszłych właścicieli tego samego życzę Korkowi[wesołe jest to imię];)
  4. Mój nick Besia11,już druga osoba przerabia na Basia :lol: przelew zrobiony, powodzenia psinko.
  5. Proszę przesłać na PW nr konta, prześlę obiecane pieniążki ;)
  6. Jestem tu z zaproszenia z końcem miesiąca ok.25 prześle jednorazową wpłatę tylko 15zł,bo u mnie też jest stałych psiaków cztery sztuki ,dwie podobne kluseczki i dwa duże lobek i owczarek ,więc nie mogę brać się za stałe deklaracje jest mi z tego powodu b.przykro:oops:
  7. Dotarłam tu z podpisu cioteczki,chciałam polecić apetizer u mojego psiaka zadziałał podawałam z mlekiem jak tylko zużyłam więcej niż połowa opakowania, to jedzenie zjadała całe,a przedtem wcale lub zostawiała większość pozostałym psiaczkom teraz nie mam tego problemu,może i Bercikowi pomoże trzymam mocno kciuki.
×
×
  • Create New...