Jump to content
Dogomania

Besia11

Members
  • Posts

    5168
  • Joined

Everything posted by Besia11

  1. Zaglądam do fajnych psiaczków ;)
  2. Dzień dobry słodka kruszynko :lol:
  3. Już niedługo nasze Korki będą się pakować :lol:
  4. Przywitam się z pieskami :lol:
  5. Odwiedzam rodzeństwo Korków ,już ktoś ich tu tak pięknie określił ;)bardzo mi się to spodobało;)
  6. Zaglądam do słodkiej dziewczynki :lol:
  7. Ładna i stateczna dziewczynka,dobry domku przybywaj ;)
  8. Pokazujemy psiaczki, oby dobry człowiek je zauważył ;)
  9. Czytałam parę razy i powiedziałabym ,że zaniemówiłam z wrażenia, trzymam mocno kciuki do samej adopcji :lol:super wiadomość.;)
  10. Zaglądam do piesków ;)
  11. Ale z niego mądrale :lol: jest uroczy w tym plecaku,ma szczęście ,że trafiła mu się taka dobra opiekunka i rozumie jego potrzeby ;)mam namyśli krótkie nóżki i wiek pieska .
  12. Przywitam się z ślicznym okruszkiem,:lol:
  13. Jestem u słodkiego chłopczyka ,jak można nie szukać takiego przystojniaka ? ludzie czasem są wstrętni pobawią się i wyrzucą .
  14. Też zaglądam i życzę zdrówka :lol:
  15. Przysłowiowe niema za co:lol:,jak trzeba będzie ponowić to proszę daj znać,a co do przyszłych właścicieli piesków to nie zrażajcie się do nich gdy są niezbyt przychylni na wizytę przed i po adopcyjni oni się jej po prostu boją, tak było w moim przypadku ,a wierzcie mi jestem do mojej ostatniej psiny najlepszą pańcią .:lol:
  16. Witam ,dotarłam do tego wątku, będę kibicowała psiakom w średnim wieku, jeszcze przednimi ładnych parę lat;),mam nadzieję że znajdą fajne domki które je docenią ,próbować trzeba do skutku powodzenia :lol:
  17. Zaglądam do słodkiej dziewczynki ;) teraz musi być coraz lepiej ;)
  18. Próbowałam cichutko pod czytywać ,ale uwierzcie mi nie da się. Co do Betkak miałam i troszeczkę mam mieszane uczucie ale sądzę ,że kobitka przetrwa tą nagonkę i udowodni wszystkim, że sprawdzi w opiece nad zwierzętami, podoba mi u niej to że potrafi przyznać się do pewnych braków i chce je naprawić ,jedna dla niej rada niech patrzy na jakość a nie ilość psów ,bo to jedynie może jej zaszkodzić mam namyśli, że nie podoła.Wiem że nie wszystkim moja wypowiedz przypadnie do gustu,ale chciałam wesprzeć trochę dobrym słowem ,by powalczyła o renomę swojego hoteliku.Trzymam mocno kciuki za Korę i Korka ,by znalazł się ten wymarzony domek.Na dogo potrzeba dobrych i sprawdzonych miejsc.
  19. U Zuzi same dobre wiadomości :lol: ,wysłałam małe 10zł,z końcem maja też podeślę na pewno,nie deklaruję stałej bo naprawdę nie wiem ile razy będę mogła wysłać te parę groszy .
  20. Cioteczki jak tu weszłam pierwszy raz na wątek to płakałam, a teraz jak czytam co wyrabiacie z banerkiem to płaczę ze śmiechu chyba to dobry znak.:lol: Malutka jest taka słodka,b.podobna do mojej ostatnio adoptowanej psinki.
  21. Proszę, podeślijcie mi nr konta;)
  22. Zajrzałam tu przez przypadek,jak można zgubić pieska w takim stanie ,nie szukać ogłaszać ranny przecież to naprawdę niemożliwe nie rozumiem ludzi co tak postępują i nie mają żadnych wyrzutów , spokojnie sobie żyją jak gdy by nic się nie stało to naprawdę podłe .
  23. Też tu zajrzałam,przykro, ze jest taka bezbronna.
  24. Zaglądam ,mogę tylko jednorazowo troszkę wspomóc,och właścicielu może zło co uczyniłeś wróci do ciebie z nawiązką życzę ci b.mocno,
×
×
  • Create New...