Besia11
Members-
Posts
5168 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Besia11
-
Zaglądam do fajnych psiaczków ;)
-
Dzień dobry słodka kruszynko :lol:
-
Już niedługo nasze Korki będą się pakować :lol:
-
Przywitam się z pieskami :lol:
-
Odwiedzam rodzeństwo Korków ,już ktoś ich tu tak pięknie określił ;)bardzo mi się to spodobało;)
-
Zaglądam do słodkiej dziewczynki :lol:
-
Ładna i stateczna dziewczynka,dobry domku przybywaj ;)
-
SONIA - 14 letni ślepaczek - ZA TM :(
Besia11 replied to Doda_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Żegnaj Soniu. -
Pokazujemy psiaczki, oby dobry człowiek je zauważył ;)
-
Czytałam parę razy i powiedziałabym ,że zaniemówiłam z wrażenia, trzymam mocno kciuki do samej adopcji :lol:super wiadomość.;)
-
Zaglądam do piesków ;)
-
Ale z niego mądrale :lol: jest uroczy w tym plecaku,ma szczęście ,że trafiła mu się taka dobra opiekunka i rozumie jego potrzeby ;)mam namyśli krótkie nóżki i wiek pieska .
-
Przywitam się z ślicznym okruszkiem,:lol:
-
Niewidomy 1,5 roczny Alfik w typie Shih-TZ już w DS.Widzi!
Besia11 replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Jestem u słodkiego chłopczyka ,jak można nie szukać takiego przystojniaka ? ludzie czasem są wstrętni pobawią się i wyrzucą . -
Też zaglądam i życzę zdrówka :lol:
-
Przysłowiowe niema za co:lol:,jak trzeba będzie ponowić to proszę daj znać,a co do przyszłych właścicieli piesków to nie zrażajcie się do nich gdy są niezbyt przychylni na wizytę przed i po adopcyjni oni się jej po prostu boją, tak było w moim przypadku ,a wierzcie mi jestem do mojej ostatniej psiny najlepszą pańcią .:lol:
-
Witam ,dotarłam do tego wątku, będę kibicowała psiakom w średnim wieku, jeszcze przednimi ładnych parę lat;),mam nadzieję że znajdą fajne domki które je docenią ,próbować trzeba do skutku powodzenia :lol:
-
Zaglądam do słodkiej dziewczynki ;) teraz musi być coraz lepiej ;)
-
Próbowałam cichutko pod czytywać ,ale uwierzcie mi nie da się. Co do Betkak miałam i troszeczkę mam mieszane uczucie ale sądzę ,że kobitka przetrwa tą nagonkę i udowodni wszystkim, że sprawdzi w opiece nad zwierzętami, podoba mi u niej to że potrafi przyznać się do pewnych braków i chce je naprawić ,jedna dla niej rada niech patrzy na jakość a nie ilość psów ,bo to jedynie może jej zaszkodzić mam namyśli, że nie podoła.Wiem że nie wszystkim moja wypowiedz przypadnie do gustu,ale chciałam wesprzeć trochę dobrym słowem ,by powalczyła o renomę swojego hoteliku.Trzymam mocno kciuki za Korę i Korka ,by znalazł się ten wymarzony domek.Na dogo potrzeba dobrych i sprawdzonych miejsc.
-
U Zuzi same dobre wiadomości :lol: ,wysłałam małe 10zł,z końcem maja też podeślę na pewno,nie deklaruję stałej bo naprawdę nie wiem ile razy będę mogła wysłać te parę groszy .
-
Cioteczki jak tu weszłam pierwszy raz na wątek to płakałam, a teraz jak czytam co wyrabiacie z banerkiem to płaczę ze śmiechu chyba to dobry znak.:lol: Malutka jest taka słodka,b.podobna do mojej ostatnio adoptowanej psinki.
-
Proszę, podeślijcie mi nr konta;)
-
Zajrzałam tu przez przypadek,jak można zgubić pieska w takim stanie ,nie szukać ogłaszać ranny przecież to naprawdę niemożliwe nie rozumiem ludzi co tak postępują i nie mają żadnych wyrzutów , spokojnie sobie żyją jak gdy by nic się nie stało to naprawdę podłe .
-
SONIA - 14 letni ślepaczek - ZA TM :(
Besia11 replied to Doda_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Też tu zajrzałam,przykro, ze jest taka bezbronna. -
Zaglądam ,mogę tylko jednorazowo troszkę wspomóc,och właścicielu może zło co uczyniłeś wróci do ciebie z nawiązką życzę ci b.mocno,