Jump to content
Dogomania

zozola77

Members
  • Posts

    4426
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by zozola77

  1. jak juz tak o rozliczeniach piszecie to dobrze że Daszka na plusie jednak , bo jak zerknełam w pierwszy post i zobaczylam saldo na czerwono i jeszcze z " minusem" to sie zmartwiłam, ze taki dług ma aż sobie policzyć musiałam- sorry za czepianie to takie zboczenie zawodowe a Daszka fajniutka :loveu:
  2. aż mnie zmroziło jak przeczytałam o Dalii... jak to tak ... szybko, nagle..??? no nie moge uwierzyć... trzymajcie się ...bardzo mi przykro :glaszcze:
  3. i oby to swiatełko rozbłysło ... jak dobrze pójdzie to moze uda mi sie poznać Amora w niedzielę znowu u mnie sypie śnieg a wczoraj juz tak wiosennie było .. ech
  4. przyszlam z watku Ferdynanda, biedne psiunie dobrze ze trafia do hotelu już czyli beda tam sąsiadkami Amora od Till ktorego jestem deklarowiczem na razie moge tylko zagladac ale cos pomysle o finansach a ta z Olkusza juz jest wyciągnieta czy dopiero bedziecie ja wyciągac??
  5. to juz na 100 % wiosna w powietrzu jak psiaki do swoich ds-ów odlatuja... i różne ptaszki sie tu pokazuja fajnie ze sie udało i oby im sie dobrze wiodło , Tosia grzeczna badź a chłopczyk cudny !!!
  6. fajnie ze Amor bedzie bardziej rozreklamowany u mnie brak slonca, ale ciesze sie ze u Ciebie Malwa chiociaz swieci pomimo smutku przepraszam za offa ale moze ktos z was zagladajacyhc do Amorka wspomoze Lizę z padaczką kupujac serduszko http://www.dogomania.pl/forum/threads/242004-Serduszka-na-ma%C5%82%C4%85-Liz%C4%99-z-padaczk%C4%85-do-14-do-22-00?p=20697786#post20697786
  7. no moze juz siedzą przy tym ciachu..albo .... :hmmmm: hmm o kurka własnie sobie us wiadomiłam ze tez mam jeszcze zamrozony Bozonarodzenowy sernik od tesciowej..pychota... ups..ciekawe czy ebdzie zjadliwy po rozmrozeniu ...hmmm:niewiem:
  8. :multi: co za super wieści !! to teraz moooocne kciuki za Czike i mantra: bedzie dobrze, bedzie dobrze, bedzie dobrze ....
  9. Oj współczuje, to zawsze jest trudne nawet jeśli wiemy że to słuszna decyzja była.. trzymaj sie !!
  10. chyba zasypało wszystkich :crazyeye: Czesc Amorku!
  11. noooo Daszka wraca do formy - fajnie to czytac :) sprzatac po łobuzach juz chyba troszke mniej ;)
  12. czyli dobrze wyczułam, ze Dt stanie sie DS!!!!!!!! bo to mi własnie chodziło po głowie jak napisałas, że ciii HURA i niech im sie obu dobrze wiedzie.... a na zdjecia cierpliwie poczekam
  13. Czika wytrzymaj jeszcze te kilka dni .... musi sie udać !!!
  14. no to ciiiii...od razu mi cos przyszło do głowy ale ciiiii...ciekawe czy się pomyliłam czy nie... no to owocnej i miłej wizyty..czekam na wieści i moze jakies zdjątko ...głaski dla Lei
  15. :sweetCyb:pięknie, piękny, piękni..
  16. zmartwienie macie ale Dalia dzielna jesteś i oby tak dalej.. zdrowiej szybko super ze wreszcie jakies konkretne telefony o Tośkę, bo już myślałam ze znowu będę musiała sie ....:mad: trzymam kciuki zeby sie udało ją w najbliższym czasie wyadoptować, bo sie za bardzo rozpanoszyła w nie do końca swoim domu
  17. no moze faktycznie nie przesadzać, zeby nie miał jakiś sensacji
  18. super!! a jak Ojejek po Świetach...?? mam nadzieję ze nie objadł sie za bardzo ;)
  19. witam poświatecznie - musiałam odkopać neta z metrowej zaspy... osobiście mam już dośc..choc na zdjeciach ładnie sie prezentuje ta biała dama co nas nie chce opuścić na zewnatrz zimno ale ważne że serca gorące ... ;)
  20. to dobrze, mam nadzieję ze przez święta tez było u Lizy spokojnie...
  21. no i witam poświatecznie - udało mi sie neta spod zaspy wykopac ..szok... mam nadzieję ze Amorek w dobrym humorze pomimo tej długaśnej zimy bo ja mam jej już dość ...
  22. extra i oby tak dalej... :multi:
  23. biedna psiunia co sie takiego mogło wydarzyc ze skończyło sie atakiem... faktycznie szok oby Dalia szybko doszła do siebie ...
×
×
  • Create New...