Jump to content
Dogomania

zozola77

Members
  • Posts

    4426
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by zozola77

  1. ale super... no to chlopaka niebawem ciachu ciachu i DOMKU pokazuj się... zgadzam sie z FLY co do probiotyku...można by mu jeszcze troche zamówić
  2. [quote name='Felka z Bagien']No a nie mogą wystawić faktury do paragonu?[/QUOTE] Moga, mogą i nawet powinni jesli poprosisz tylko musisz miec ten [paragon przy sobie bo im go oddajesz wtedy..jak bedziesz odbierac lek to mozesz poprosic o fakture tylko nie zapomnij paragonu a JAwor ślicznosci !!
  3. trzymamy, trzymamy! jak miło sie czyta o suniach...nawet o tym podkopywaniu - zdrowy objaw :evil_lol:
  4. [B]podaj mi prosze konto missieek [/B]z tego ci sie troche orientuję OTOZ będzie potrzebował faktur zeby wypłacic kasę z konta..nie wiem czy np. paragon wystarczy chyba ze jak uzyczaja tylko konto to moze jest inaczej może neich wypowie sie ktos bardziej znający temat
  5. no no... czas leci..najbardziej to widać jak.....dzieci sie zmieniają, dorośleją ;)
  6. hmmm ..troche sie pogubiałm gdzie wpłacać bo na wydarzeniu na FB podane jest konto OTOZ ANIMALS LUBLINIEC a tu nie ma tej info w 1 poscie czyli dogomaniacy na konto missiek?? nie chiałabym aby narobiło sie zamieszania bo potem będzie problem z jasnym rozliczaniem kto gdzie wpłacił?/ [B]missiaa jak to ma byc?? [/B]bo tez bede cos niebawem wpłacać
  7. słuzy jej to "matkowanie" oj słuzy..... dobrze ze nie zrobiliscie zblizenia tych twardych dowodów :eviltong:
  8. w następny poniedziałek? bo chyba nie dzisiaj... i w tej samej klinice?? Ci sami lekarze bedą probowacv 2 raz/? czy cos sie zmieniło?
  9. jestem i ja...super że to tak szybko i ogłoszenia i adopcje..trzymam kciuki zeby wszystkim tym psiakom sie udalo !!!:kciuki:
  10. jak to miło gdy soneczko przyświeca ......fajnie razem wygladają...:lol:
  11. o rany.. niedobrze..czekamy zatem na wyniki Jawora ja tez mysle ze na konto hoteliku mogłoby być, jeśli missieek by tez to pasowało ja sie deklaruje na koniec miesiaca dopiero go cos wspomóc...
  12. FLY - dzięki serdeczne i za zdjecia i za instruktaż..na pewno sie przyda...Till tez mi przysłała inny sposób wiec do wyboru do koloru teraz ;) dzięki temu wątek Amora teraz zasypany jego fotkami, 1. to juz jak dotarlismy na mete 2.początek trasy zaczęty ze mną 3. potem z Till, krótki odpoczynek we wspinaczce pod górkę 4. a to po niuchaniu z moim boksiem - samego momentu nie zdążyłam uchwycic a to ostatnie to jak dotarlismy na półmetek .. Widac jaki Amor zadowolony z całej wycieczki a i Maryśka sie załapała ta owczarka od Till co szuka domu, Till wspominała tu o niej ze nie ma wyraźnego zdjęcia, na ostatnim cos ja nieźle widac
  13. jestem z wątku Amora.. imponujacy psiak i taki biedny.. niebawem jakims groszem wspomoge , będe zagladac i trzymam kciuki
  14. [quote name='MALWA'] Dostałam od Angeliki dwa zdjęcia Amorka i jedno zdjecie rachunku za antybiotyk. Nie umiem wstawiać zdjęcia, a chętnie wkleiłabym te z Amorem, bo są fajne. Widać na nim kuperek Amorka. Dziękuję za wpłaty![/QUOTE] ja jednak też nie umiem wstawiac :angryy: kombinowałam i sie nie udało.. :placz:FLY zaproponowała pomoc - wczoraj fotki do niej wysłałam wieczorem..mam nadzieje ze doszły, bo miałam problem z netem a jeszcze nie sprawdzałam swojej poczty
  15. [quote name='Maia']Ja też raczej rzadko wychodzę ze wszystkimi na raz, bo czasem jest dużo zamieszania jak się np rozszczekają albo każdy chce iść w inną stronę :-)[/QUOTE] myslałam ze Ty tak codziennie a nawet kilka razy dziennie wychodzisz z nimi i az mi sie gorąco robiło na samą myśl, choc pewnie z czasem mozna nabrac wprawy i tak jestes niesamowita z tym wszystkim A jak sie miewa Ojejek?? Wiosna mu sie podoba/?
  16. [quote name='Till']Piękne dzięki, fajny banerek. A ja się zastanawiałam skąd Amor ma takie szelki? :)za to też dziękujemy. Na zawodach byliśmy w "lekkim" amoku i w pełni skupieni na psach, wczoraj rozmawiałyśmy z zozola i doszłyśmy do wniosku, że napewno wiele przeoczyłyśmy, ja zapomniałam aparatu i nawet nie wiem kiedy była robiona większość zdjęć :)[/QUOTE] szelki to ja wiedziałam skąd, nawet sie przygladałm ich zakładaniu he ale bardzo miło że dostał je w prezencie - będzie miał pamiątke po zawodach tak tak..w lekkim szoku bylismy, bo ja chodze wprawdzie z psem po górach ale nie w towarzystwie 50 innych czworonogów..:crazyeye: to zupełnie inne doświadczenie poza tym Amor i misja robienia zdjęć były na pierwszym planie.... ja za to nie wiem kiedy wiekszosc zawodników nas mijala jak mysmy szli do góry a oni juz wracali..no normalnie nie zakodowałam tego :huh:
  17. hmmm trzeba to w takim razie przemyslec co z tymi badaniami..ROBIC CZY NIE jeśli jak dotąd nie ma ataków to może te nowe leki dobrze działają i to wystarczy a kasa jej sie przyda..widze ze Lizka na minusie :(
  18. pazurki - najnowszy krzyk mody wśród psowatych ząbki - godne prawdziwego wampira a z kotem miłosc od pierwszego wejrzenia Specia jestes super !
  19. tak liczylam , ze Ty cioteczko wstawisz tu jakieś fotki Amorka..jak juz sie domyjesz z tego błota :diabloti: swoje zdjecia zgrałam ..tylko ze hmm jakos wstawic nie umiem..poinstruuje mnie ktos?..na priv moze byc...:niewiem:
  20. ja też przyłanczam sie do powyższych podziękowań :Rose: ....za wszystko pewnie gdyby nie zawody to nie miałabym okazji poznać Amorka osobiście :) i zdobyc kolejnego doświadczenia
×
×
  • Create New...