Jump to content
Dogomania

zozola77

Members
  • Posts

    4426
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by zozola77

  1. no prosze jaki sławny Ojejek sie robi ... :loveu:
  2. Karinka śliczna - jeszcze raz gratulacje dla Rodziców zabwany opis akcji porodowej, uśmiałam sie i od razu mi sie przypomniała moja noc kiedy rodziłam też z psem w tle ale nie tak dosłownie i zabawnie jak u Was i moja tez była grzeczna nie tylko w tym pierwszym okresie ale później tez - mało płaczu, szybko przesypiane całe noce i tego życze szcześliwej mamie jest wiecej czasu dla siebie a jeszcze jak sie nie uczy dzicka ciagłego noszenia na rekach to juz wogóle super jest i oby TZ w domu tez sie sprawdził w nowej roli a nie tylko do szyby (okiennej) przyklejony był i w oczach miał błaganie - wypuscie mnie stąd (żarcik)
  3. super modelka :loveu: i fajną ma piłeczkę ...
  4. Warto było czekac - superowe wiadomości i oby dalej wszystko przebiegało tylko w tak dobrym kierunku... Sunia głaski, jesteś bardzo dzielna :klacz:
  5. samo zycie ..a i tak dobrze, ze ma to DT - może ta zmiana miejsca na chwile jej nie służy, moze w taki sposb demonstruje ze jest skołowana tymi przenosinami..tak tylko głosno myśle ...oby było coraz lepiej no to czekamy na zdjęcia
  6. no to kciukamy , zeby to było wreszcie dziś i zeby wszystko sie udało Sunia trzymaj sie, głaski
  7. czytam od jakiegoś czasu... się porobiło Ważne, że wszystko w porzadku z mamą i maleństwem i oby tak dalej..duuuuuuuużo zdrówka i szybkiego powrotu do sił i formy pozdrawiam
  8. dołanczam sie do powyższej prośby... cichutkie plis...
  9. bardzo twarzowe yyyy pyszczkowe to wdzianko - psiepiękny Ojejek a to łobuziak - ochrzcił pani torebke dobrze że wyrozumiała byla masz rację dobrych manier czas zaczać go uczyc bo sie rozbestwi i bedzie rozrabiaką, ze hoho
  10. zagladamy, pozdrawiamy słonecznie kciuki za super domek trzymamy
  11. to juz za chwileczke, już za momencik ... trzymam kciuki zeby wszystko odbyło sie zgodnie z planem i sunia szczesliwie pozbyła sie balastu.....
  12. ciekawe jak będzie, czekam z zaciśnietymi kciukami
  13. podczytuję od dawna i jestem pod wrazeniem zmian, fajna psinka za dobry domek trzymam teraz kciuki głaski dla Tosi i pozostałego zwierzyńca
  14. fajnie, fajnie ...głaski dla Amorka :lol:
  15. uffffff dobrze że to nic poważnego a i waga wzrosła - super:multi:
  16. bidulka... na razie tylko zapisuję i bede zagladać
  17. śliczna jest i super że grzeczna..oby tak dalej a te książki to moze wypadek przy pracy albo ....... zgłodniała:eviltong: w takim wypadku te zabawki edukacyjne to strzał w dziesiątkę, bedzie miec pożywniejsza przekąskę:p
  18. o rany ... mam nadzieję ze szybko będzie okej ...:-( biedna malizna, czekam na wieści
  19. Witam sie po tygodniowej przerwie..widze, że Amorek ma sie całkiem dobrze i finansowo i zdrowotnie ominęła mnie dyskusja na temat badań ale moim zdaniem jakieś konkretniejsze badania przydałoby mu sie zrobic dopiero po antybiotyku, zeby widziec jak to wyglada na tą chwile, bo jak przeczytałam ten przypomniany post z pażdziernika to niektóre badania niewesołe Ciekawe czy nadaje sie juz do wspomnianej wtedy operacji czy moze nie bedzie takiej potrzeby i wystarczą jakies leki i obecna karma Wazne ze Amor czuje sie już lepiej, trzymma kciuki za dobry dt
  20. Fajniusi i te oczyska... ja dopiero dziś po tygodniowej przerwie dotarłam na dogo, zaraz prześle jakiś grosik zgodnie z obietnicą myzianko za uszkiem dla psotnika
  21. witam, przekopałam sie przez wątek psow z jednostki i Ojeja - i .................. ojej Biedniusi maluszek, aż sie serce kraje, nawet nie wiedziałam ze takie schorzenia występują Nie dziwie sie, że cieżko bedzie zaufac obcym ludziom, którzy by mieli przejąc opieke nad pieskiem, bo trzeba bardzo uważać Trzymam kciuki za Ojeja i za Ciebie Maia, zeby wam sie poukładało tak jak byś chciała i podziwiam Poprosze numer konta a w ciagu kilku dni postaram sie jakis grosik dla niego wysupłać
  22. Super, ze takie dobre wieści, bo już struchlałam jak zaczęłam czytac zalegosci weekendowe Myśle, ze Lea potrzebuje czasu, obserwacji i konsekwentnej pracy z człowiekiem Być może niektóre obecne zachwania jej zostana (miałam kiedys psa który nie cierpiał staruszków a pozostaą czesć społeczeństwa kochał i nie był psem po przejsciach) moze przez zapach sposób poruszania sie... Ale oby udało sie wyeliminowac co sie da i oby DT sobie poradził, zeby znowu nie stanąć po pewnym czasie w punkcie wyjścia.... ale tfu tfu trzeba wierzyc ze bedzie dobrze głaski dla suni
  23. wow! wow! wow! Malwo i Fly - czapki z głów - tyle się tu dzieje od piątku pozytywnych rzeczy, ze :crazyeye: dobrze ze można sobie rozjaśnić ten ponury dzień takimi promyczkami Amorku głaski
×
×
  • Create New...