-
Posts
4426 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zozola77
-
EUTANAZJA- czy to jedyne rozwiązanie? Psie dziecko czeka na pomoc!!!
zozola77 replied to Maia's topic in Już w nowym domu
no prosze jaki sławny Ojejek sie robi ... :loveu: -
Karinka śliczna - jeszcze raz gratulacje dla Rodziców zabwany opis akcji porodowej, uśmiałam sie i od razu mi sie przypomniała moja noc kiedy rodziłam też z psem w tle ale nie tak dosłownie i zabawnie jak u Was i moja tez była grzeczna nie tylko w tym pierwszym okresie ale później tez - mało płaczu, szybko przesypiane całe noce i tego życze szcześliwej mamie jest wiecej czasu dla siebie a jeszcze jak sie nie uczy dzicka ciagłego noszenia na rekach to juz wogóle super jest i oby TZ w domu tez sie sprawdził w nowej roli a nie tylko do szyby (okiennej) przyklejony był i w oczach miał błaganie - wypuscie mnie stąd (żarcik)
-
Amor trafił do DS, teraz już za TM........
zozola77 replied to IKA & SONIA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dzień doberek :Rose: -
Ogromny,GUZ już po operacji ! Zbieramy na karmę i sterylizację!
zozola77 replied to auraa's topic in Już w nowym domu
Warto było czekac - superowe wiadomości i oby dalej wszystko przebiegało tylko w tak dobrym kierunku... Sunia głaski, jesteś bardzo dzielna :klacz: -
Amor trafił do DS, teraz już za TM........
zozola77 replied to IKA & SONIA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
zaglądam do Amorka :loveu: -
Ogromny,GUZ już po operacji ! Zbieramy na karmę i sterylizację!
zozola77 replied to auraa's topic in Już w nowym domu
no to kciukamy , zeby to było wreszcie dziś i zeby wszystko sie udało Sunia trzymaj sie, głaski -
EUTANAZJA- czy to jedyne rozwiązanie? Psie dziecko czeka na pomoc!!!
zozola77 replied to Maia's topic in Już w nowym domu
bardzo twarzowe yyyy pyszczkowe to wdzianko - psiepiękny Ojejek a to łobuziak - ochrzcił pani torebke dobrze że wyrozumiała byla masz rację dobrych manier czas zaczać go uczyc bo sie rozbestwi i bedzie rozrabiaką, ze hoho -
TOŚKA W SUPER DOMKU!! Zamarzała w śniegu - bezdomna mała dropiata
zozola77 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
zagladamy, pozdrawiamy słonecznie kciuki za super domek trzymamy -
Ogromny,GUZ już po operacji ! Zbieramy na karmę i sterylizację!
zozola77 replied to auraa's topic in Już w nowym domu
to juz za chwileczke, już za momencik ... trzymam kciuki zeby wszystko odbyło sie zgodnie z planem i sunia szczesliwie pozbyła sie balastu..... -
Amor trafił do DS, teraz już za TM........
zozola77 replied to IKA & SONIA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ciekawe jak będzie, czekam z zaciśnietymi kciukami -
TOŚKA W SUPER DOMKU!! Zamarzała w śniegu - bezdomna mała dropiata
zozola77 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
podczytuję od dawna i jestem pod wrazeniem zmian, fajna psinka za dobry domek trzymam teraz kciuki głaski dla Tosi i pozostałego zwierzyńca -
Amor trafił do DS, teraz już za TM........
zozola77 replied to IKA & SONIA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
fajnie, fajnie ...głaski dla Amorka :lol: -
EUTANAZJA- czy to jedyne rozwiązanie? Psie dziecko czeka na pomoc!!!
zozola77 replied to Maia's topic in Już w nowym domu
uffffff dobrze że to nic poważnego a i waga wzrosła - super:multi: -
Ogromny,GUZ już po operacji ! Zbieramy na karmę i sterylizację!
zozola77 replied to auraa's topic in Już w nowym domu
bidulka... na razie tylko zapisuję i bede zagladać -
EUTANAZJA- czy to jedyne rozwiązanie? Psie dziecko czeka na pomoc!!!
zozola77 replied to Maia's topic in Już w nowym domu
o rany ... mam nadzieję ze szybko będzie okej ...:-( biedna malizna, czekam na wieści -
Amor trafił do DS, teraz już za TM........
zozola77 replied to IKA & SONIA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Witam sie po tygodniowej przerwie..widze, że Amorek ma sie całkiem dobrze i finansowo i zdrowotnie ominęła mnie dyskusja na temat badań ale moim zdaniem jakieś konkretniejsze badania przydałoby mu sie zrobic dopiero po antybiotyku, zeby widziec jak to wyglada na tą chwile, bo jak przeczytałam ten przypomniany post z pażdziernika to niektóre badania niewesołe Ciekawe czy nadaje sie juz do wspomnianej wtedy operacji czy moze nie bedzie takiej potrzeby i wystarczą jakies leki i obecna karma Wazne ze Amor czuje sie już lepiej, trzymma kciuki za dobry dt -
EUTANAZJA- czy to jedyne rozwiązanie? Psie dziecko czeka na pomoc!!!
zozola77 replied to Maia's topic in Już w nowym domu
Fajniusi i te oczyska... ja dopiero dziś po tygodniowej przerwie dotarłam na dogo, zaraz prześle jakiś grosik zgodnie z obietnicą myzianko za uszkiem dla psotnika -
EUTANAZJA- czy to jedyne rozwiązanie? Psie dziecko czeka na pomoc!!!
zozola77 replied to Maia's topic in Już w nowym domu
witam, przekopałam sie przez wątek psow z jednostki i Ojeja - i .................. ojej Biedniusi maluszek, aż sie serce kraje, nawet nie wiedziałam ze takie schorzenia występują Nie dziwie sie, że cieżko bedzie zaufac obcym ludziom, którzy by mieli przejąc opieke nad pieskiem, bo trzeba bardzo uważać Trzymam kciuki za Ojeja i za Ciebie Maia, zeby wam sie poukładało tak jak byś chciała i podziwiam Poprosze numer konta a w ciagu kilku dni postaram sie jakis grosik dla niego wysupłać -
Super, ze takie dobre wieści, bo już struchlałam jak zaczęłam czytac zalegosci weekendowe Myśle, ze Lea potrzebuje czasu, obserwacji i konsekwentnej pracy z człowiekiem Być może niektóre obecne zachwania jej zostana (miałam kiedys psa który nie cierpiał staruszków a pozostaą czesć społeczeństwa kochał i nie był psem po przejsciach) moze przez zapach sposób poruszania sie... Ale oby udało sie wyeliminowac co sie da i oby DT sobie poradził, zeby znowu nie stanąć po pewnym czasie w punkcie wyjścia.... ale tfu tfu trzeba wierzyc ze bedzie dobrze głaski dla suni
-
Amor trafił do DS, teraz już za TM........
zozola77 replied to IKA & SONIA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
wow! wow! wow! Malwo i Fly - czapki z głów - tyle się tu dzieje od piątku pozytywnych rzeczy, ze :crazyeye: dobrze ze można sobie rozjaśnić ten ponury dzień takimi promyczkami Amorku głaski