Jump to content
Dogomania

Raczyna

Members
  • Posts

    862
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Raczyna

  1. [quote name='olakazek']Oby oby oby! chwilke tu nie zaglądałam i takie wieści! wyszykujcie tam Demonka, żeby się pięknie zaprezentował :) Należy mu sie dom na starość ..[/QUOTE] przecież to nie jest kwestia prezencji:roll: najważniejsze jest niewidoczne dla oczu...
  2. ja też się będę godzinę tłuc :) oj tam oj tam, ja taka kochliwa to nie jestem ;P w Alpinie się zakochałam, ale to już stara historia ;)
  3. to nie wyszło do końca tak jak miało, ale gdy zobaczyłam te piszące łapki... [url]http://www.youtube.com/watch?v=FaLesWmoxcg[/url] natomiast to to już poezja [url]http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&v=fiO-BTldRpA&NR=1[/url]
  4. [quote name='pinczerka_i_Gizmo'] [B]Słuchajcie... Wybaczcie prywatne pytanie - ale czy ktoś z Was ma na Śląsku kogokolwiek znajomego w SM bądź Policji? Jeśli tak proszę dajcie mi znać na PW - to bardzo ważne.[/B][/QUOTE] wiesz, to zależy w jakim mieście jeśli chodzi o SM , oraz w jakim mieście i jaki pion jeśli chodzi o policję bo wbrew pozorom to mogą być spore różnice
  5. już wiem że weekend u mnie odpada- w sobotę mam szkolenie a w niedzielę pierwszy dzień pracy ale w czwartek jak najbardziej, powiedz tylko o której możesz być i umówimy się na miejscu w schronisku :) przy okazji poznam ten słynny Psitul
  6. [quote name='halszka'][URL="http://obrazki.elektroda.net/6456711900_1363104571.jpg"][IMG]http://obrazki.elektroda.net/6456711900_1363104571_thumb.jpg[/IMG][/URL] klik,klik i mamy pełny rozmiar ;)[/QUOTE] fiu fiu, nie wiedziałam że mała ma zdjęcie z postawionymi uszami:cool3:
  7. gdy wejdziesz w edycję pierwszego posta w okienku w prawym dolnym rogu masz "edycja zaawansowana" czy jakoś tak, tam możesz edytować tytuł ja bym potrzebowała więcej danych jak często wychodzi na spacery? wyczytałam że z psami się dogaduje tymczas za żarcie i weta? pojechała już do tej Wawy? serio, ale trochę nawaliłyście :)
  8. i nadal nic nie wiadomo :] nie wiem jak chcecie jej pomóc- tej Jamajce tutaj nadal nikt nic nie wie, na kilku wątkach dałyście linka do tego tematu, ale konkretów żadnych nawet jeśli ktoś chciałby pomóc to nie może, jeśli go nie ma na FB same utrudniacie sobie sprawę
  9. acha, dzisiaj na trzech innych wątkach na dogo widziałam zdjęcia psów, które wyglądały jak drops (psy które nim nie są-na 100%), nawet jeden miał identycznie umaszczony pysk, tylko inne łaty na grzbiecie, i też wysoki :p
  10. [quote name='ania shirley']Też myślałam o pogryzieniu. I opisać , ze szary , średni, do kolana, bez ogona np. Żeby inny był. I wtedy dla świętego spokoju moze pokaże tego psa. Ale może się pozbyć.... Plakaty, jedna kobieta, druga , pogryzienie... On pewno cale życie się taka popularnością nie cieszył... Żeby z nerwów nie wyrzucił psa[/QUOTE] psa ci nie pokaże, powie że ma innego nawet jeśli go zobaczysz, możesz być na 100% przekonana że to Drops- tak jak dziewczyny były.... a okaże się że to nie on jeśli nie zrobicie tego w sposób konkretny, tak żeby wykluczyć wszelkie możliwości pomyłki, to pamiętajcie że jak facet się połapie i zgłosi na policję będziecie miały nieprzyjemności
  11. o guzkach trzeba mówić, bo Biszkopta trzeba pilnować można uprzedzić, że jeśli w związku z tym wynikną jakieś koszta na tfu tfu leczenie to wesprzemy finansowo, bo tego też mogą się ludzie obawiać trzeba mówić że na dzień dzisiejszy jest wyleczony, ale tak jak u ludzi- może mieć nawroty tyle że trzeba to zmarginalizować, żeby te guzki nie były motywem przewodnim, tylko...hmmm...nazwijmy to "drobnym druczkiem"
  12. [quote name='iwonamaj'][B]Wklejam z FB, straszne nieszczęście :-(:-(:-( POMOCY!!!!!! Nie wiem od czego zacząć..!!! Stała się straszna tragedia w domu Jamajki!!!!! Jej kochany opiekun wczoraj w południe dostał zawału i umarł w domu!!!!!!!!! Przyjechała Pani Ania i zastała przerażający widok!!! Zadzwoniła po pogotowie które wstępnie odmówiło przyjechania i przyjechało po kilku godzinach!!! Stwierdzili zgon i pojechali!!!! Ona sama dostała wylewu czy zawału (już sama nie wiem bo jej córka jest kompletnie przerażona) w każdym razie leży na intensywnej terapii w szpitalu i walczy o życie!!!!![/B] [B]Dom został bez opieki! Jamajka, Pusia, dwa koty, kury i perliczki! W tej chwili są na dworzu same bez pomocy! Córka Pani Aniu czuwa daleko stamtąd przy matce w szpitalu a jej mąż jest zagranicą!!!! My nie mamy jak pomóc- jesteśmy 350km dalej bez możliwości żeby tam pojechać! Może ktoś ma kogo znajomego na Śląsku żeby podjechał tam, pomógł, nakarmił zwierzęta czy cokolwiek pomógł!!!!! [/B] [/QUOTE] to tak jest, jak wszystko wrzuca się tylko na fb mnie tam nie ma, wielu osób tam nie ma najpierw czytam że Jamajka jest w Korabiewicach, później na wątku miesiąc ciszy i nagle że w jej domu coś się stało- domu na Śląsku ale wcześniej nic, ani mru mru że ma jakiś dom, gdzie itd taki mały bałagan, który odstrasza....
  13. ale kicha :( a czy w schronisku Toyoty są adopcje wirtualne? albo można opłacić badania dla jakiegoś psiaka? żeby jej chociaż RTG zrobić, ewentualnie USG, co tam wet uzna za niezbędne, przecież fakturę za badania my już uregulujemy to już byłoby coś...
  14. czy tylko ja widzę, że Joga ma zawadiacki wygląd pyszczka? mizianka dla Grace
  15. [quote name='ania shirley']A gość powie na wstępie , ze dziekuje.[/QUOTE] stracić pięć minut za darmowe żarcie dla psa? też byś podziękowała? tylko tę karmę i snacki trzeba mieć na wierzchu, żeby je widział ale masz rację:) lepiej czatować pod klatką w deszczu albo na mrozie i i tak nie mieć pewności co to za pies:lol:
  16. jutro się dowiem jak mam rozpiskę do końca tygodnia to napiszę w który dzień mogłybyśmy się umówić
  17. [quote name='Bjuta']Oj to by było wspaniale... A może mogłabyś przyjechać do nas w weekend, albo w czwartek czy piątek, ja bym przyjechała z Katowic i byśmy poszły z nimi na wspólny spacer? Poznałabyś Demona miałabyś więcej danych, żeby się zastanowić... :) Ja bym go przy okazji wyczesała, bo już wygląda okropnie...[/QUOTE] no myślałam o tym spacerku jeszcze nie wiem jak mi się tydzień ułoży, jutro pewnie będę miała więcej danych :)
  18. [quote name='Bjuta']Raczyno, a miałabyś szansę umieścić Demona w domowych warunkach?? :roll:[/QUOTE] myślałam o sobie :oops: wiesz, bezpłatny DT za karmę, weta tzn na karmę to pewnie nie będzie problemu, bo głównie domowe by dostawał, przy wecie wolałabym wsparcie
  19. ja się zastanawiam nad tym gościem co ma psa i zastanawiacie się jak go podejść a taki plan? muszą być najlepiej dwie osoby, duże torby, wydrukowana ankieta na twardej podkładce, szerokie uśmiechy i byłoby super gdyby się udało wypożyczyć od kogoś czytnik chipów na tę okazję dzień dobry, jesteśmy przedstawicielami firmy Mars Polska, producenta karmy dla zwierząt, słyszałyśmy że ma pan pieska i jeśli się pan zgodzi- przeprowadzamy degustację wśród psów naszej nowej suchej karmy, czy może nam pan poświęcić kilka minut? za udział w degustacji mamy dla psa małe opakowanie suchej karmy i gryzaki dental stiks (cokolwiek, myślę że to niewielka cena za pewność czy to drops czy nie) facet na pewno się zgodzi, darmowa karma i w ogóle jakby pytał to po prostu chodzicie po właścielach i pytacie czy wiedzą gdzie jeszcze mieszka ktoś z psem jedna osoba zagaduje gościa- ta ankieta- co pies je, jak często, od kiedy jest, czy na coś choruje i takie tam bzdety druga w tym czasie robi z psem degustację, najlepiej jeśli nie są obok siebie, facet zajęty odpowiadaniem nie będzie kontrolował co robicie przy psie na koniec dane statystyczne właściciela- ile osób w rodzinie, średni miesięczny dochód, ile na psa szacunkowo i dane psa- wciskacie że żeby nie było że dwa trzy razy robicie ankietę u tego samego psa to spisujecie numer chipu (osoba robiąca degustację już to sprawdziła w trakcie degustacji), możecie też poprosić o numer telefonu gościa, na wypadek gdyby szefostwo chciało sprawdzić czy na pewno zrobiłyście tę ankietę u niego, to standardowa procedura przy takich akcjach zostawiacie facetowi paczkę pedigree i snacki, znowu szerokie uśmiechy i spadacie mając numer chipa, jeśli pies go będzie miał, będziecie wiedzieć czy to Drops i na następny dzień osoba prawnie odpowiedzialna za psa może już przyjechać z policją
  20. ja wiem że pieski są pod opieką fundacji rozumiem, że DT jest za żarcie i opiekę wet? brakuje mi jakichś rozliczeń, nie wiadomo, czy ktoś już coś dał i ile, na co to poszło, trzeba szukać po postach jak to w końcu wygląda?
  21. zaglądam do Miśków kochanych ja wiem że to głupio zabrzmi, bo to dla psów tragedia, ale lubię patrzeć jak z takiego nieszczęścia wyłania się piękny pies vide sunia parę postów wyżej i nie chce się wtedy wierzyć, że mogło tak źle być... a ten szczurzy ogonek mnie po prostu rozwala :) kurcze, gdybym miała inną sytuacją brałabym chłopaków do siebie :(
  22. hmm dwa raczej odpadają :/
  23. i jak tam z małą? oswaja się?
×
×
  • Create New...