-
Posts
862 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Raczyna
-
Afra potrącona przez samochód wróciła do właścicieli
Raczyna replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
super! Afrunię się wyleczy do końca, domek w tym czasie się sprawdzi! cudnie! -
Krzyk rozpaczy - Bronka,ma BDT, wsparcie na karmę potrzebne.
Raczyna replied to monika55's topic in Już w nowym domu
co tam u naszego krupnioczka?:loveu: -
jak tam maleńka?
-
[quote name='piescofajnyjest']to ja po cichutku....zeby nie budzic;)[/QUOTE] to teraz wiem komu nakopać za to że się tak rano obudziłam :eviltong:
-
czarny niepokorny, a taki słodki na zdjęciach! ale napędziłyście mi strachu! wchodzę i w pierwszym poście widzę info o nieudanej operacji i już- co się stało sznupie, a te mają po prostu skrzynkę zapchaną pff
-
Bongo łagodny 4 letni psiak w typie astka już w SWOIM DOMKU !!!!!!!
Raczyna replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
ponieważ od Bongo się zaczęło:razz:to jego wątek zaśmiecę, a co! już zaczęłam myśleć, że najpierw musiałabym sobie sprawić kota, bo jak ktoś chce psa, to pierwsze pytanie jest jak reaguje na koty i bez sierściucha trudno sprawdzić, ewentualnie nauczyć że kotków się nie je a tu wychodzi na to, że dostanę pracę od kwietnia, godzinowo pół etatu, ale co drugi dzień 8h, z dojazdami ok 11h..... więc wizja bycia BDT rozmywa się niczym makijaż na deszczu -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Raczyna replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
sory za mojego pierwszego posta, myślałam że sprawa świeża, nie wiedziałam że już dłużej szukacie i sprawa w toku, a nie mogłam prześledzić wątku, widzę że zrobiłyście już wszystko może jeszcze na dworcu i głównych węzłach komunikacyjnych rozplakatować ciekawe czy cwaniak się gdzieś zamelinował czy porusza się w bliżej nieokreślonym kierunku -
Afra potrącona przez samochód wróciła do właścicieli
Raczyna replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
w ogóle to ciekawe co z niej wyjdzie po ostrzyżeniu... -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Raczyna replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='xxxx52'] -moze podac na plakatach nagrode[/QUOTE] rozumiem, że tę nagrodę zasponsorujesz? -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Raczyna replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
nieźle cioteczki.... nie mój rejon, jestem w trakcie przeprowadzki a w niedzielę wyjeżdżam na tydzień jeśli w tym czasie się nie znajdzie to jak wrócę pomogę go szukać konkretnej, bo nie będe miała do roboty nic innego w tej chwili inaczej pomóc nie mogę, i tak sypiam po 4h na dobę więc czasu w żaden sposób poświęcić Dropsowi i wam nie mogę zaangażujcie w pomoc taksówkarzy i przekażcie policji że takiego psa szukacie, info u wetów i w sklepach z żarciem dla zwierząt, może Drops skusi się pobawić z jakimś psem i wtedy go ktoś capnie schronisko też powinno wiedzieć -
trudno powiedzieć, mogą się poczuć przyciśnięci i zupełnie odpuścić, niektórzy tak reagują albo ją wezmą, chociaż nie są przekonani i tylko więcej nieszczęścia z tego będzie chociaż bardzo szkoda
-
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/266/64227334.jpg/][IMG]http://img266.imageshack.us/img266/5183/64227334.jpg[/IMG][/URL]
-
Bongo łagodny 4 letni psiak w typie astka już w SWOIM DOMKU !!!!!!!
Raczyna replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
rano było dosyć wiosennie ale znikanie śniegu ma pewien minus- psie gówienka wyłażą w hurtowych ilościach :] -
[quote name='rita60']To rzeczywiscie okrutne znęcanie:razz:a już spanie w łożku to pewnie dla nich katorga:lol:[/QUOTE] nie wiem, chyba powinnyśmy to gdzieś zgłosić...
-
Cywil z Glinna w DS, Lira odeszła [*] ... śpij Maleńka :( :( :(
Raczyna replied to DONnka's topic in Już w nowym domu
chętnie przeczytałabym cały wątek, ale zabraknie mi nocy ofiarki RULEZ -
te, żebych się musiała na ósmo strona kulać do tej szczigi, to jest unmoglich!
-
Krzyk rozpaczy - Bronka,ma BDT, wsparcie na karmę potrzebne.
Raczyna replied to monika55's topic in Już w nowym domu
[quote name='monika55'] A w ogóle to mam wieści. Bronka rządzi, wcale nie jest tak przerażona jak w schronie. Ustawia Rudka, adoptowanego od nas. A Rudek był charakternym psem. A teraz zwiewa przed Bronką. I w ogóle opierniczyła panią jak pani wróciła z długiego spaceru ze swoimi psami.Pani twierdzi że Bronka wcale zapasiona nie jest. Brzusio czyste , bez ropy. Fartuszki prane i zmieniane.[/QUOTE] też bym opierniczyła... hmm moja Babcia też mówiła że gruba nie jestem, a byłam tak spasiona że żuchwy przez tłuszcz nie było widać i szyi w ogóle nie miałam:roll: -
Krzyk rozpaczy - Bronka,ma BDT, wsparcie na karmę potrzebne.
Raczyna replied to monika55's topic in Już w nowym domu
nie mówi mi o wyrostku, to była trauma :nerwy: -
King ma już swój własny dom !! Powodzenia psiaku :)
Raczyna replied to Crys's topic in Już w nowym domu
no, fajnie byłoby wiedzieć, co się u niego dzieje.... -
Do niedawna schroniskowy numer ...ZJAWISKOWY OWCZAREK BEZ OGONA
Raczyna replied to izek77's topic in Już w nowym domu
[quote name='joteska'] Cezarek jedzie do swojego domku we wtorek:multi::multi::multi: jutro padanie preparatów a we wtorek Iwona zawiezie go do domku, Państwo juz by chcieli Go zabrać ale musimy zrobić pa:evil_lol: Czarek jeszcze kuleje niestety. Jest niesamowity, pieknym kontaktowy, łagodny przytulak, lubi dzieci, ufny do ludzi w 2 minutki na parówkę nauczył sie siad a potem w czasie wizyty siadał sam nawet jak parówki sie skończyly - łasuchowata mądrala ;) bedzie mieszkał w bardzo dobrej zielonej dzielnicy pod Wawa w duuużym mieszkaniu z patio, przestrzeń do spacerów wokół, Pani zajmuje sie domem i duuuzo chodzi, dzieci superowe znające psy i wychowane przy nich, latem działka ogrodzona na Mazurach. W domu wiewiórek bez ogonka wyratowany przez dzieci, tak do pary:evil_lol: karmę i preparaty jakie polecamy już zamawiają :) niedaleko mają dobrego ortopede wet polecanego przez Iwonkę do kontroli [IMG]http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/487322_258494267618807_1490002595_n.jpg[/IMG][/QUOTE] och, cudne wieści!!! ale to było do przewidzenia, jest taki cudny że gdybym miała bardziej normalną sytuację to sama bym go brała a to zdjęcie jest po prostu MEGA!!! postaram się pomóc w spłacie długu Cezarego, ale to się może wydłużyć w czasie, w sensie do miesiąca :/ -
Krzyk rozpaczy - Bronka,ma BDT, wsparcie na karmę potrzebne.
Raczyna replied to monika55's topic in Już w nowym domu
[quote name='stzw']Hmm, sugerujesz, że mam kaczy chód? :mad:[/QUOTE] nie wiem :P ale po prostu taką znałam sytuację i taka opisałam nie wiem jak jest u Ciebie:razz: poza tym one nie kaczkowały tylko się kiwały chociaż to i tak nie był szczyt teraz mi się przypomniała jeszcze jedna anegdotka znajomi mieli pensjonat, chyba to był Korbielów? i dwa psy, mastif i taka starsza sunia średnia mastif był durny i trzymał sie pensjonatu i właścicieli, a sunia była zaradna i przedsiębiorcza, szybko się zorientowała że w pobliżu są trzy domy wczasowe z kuchniami.... codziennie rano znikała, wracała późnym popołudniem i tyła w oczach pan jakoś to przegapił, pani była dwa miesiące w mieście, gdy pojechała znowu do pensjonatu nie poznała suni w końcu gdy wyjeżdżała suczysko było szczupłe, a gdy wróciła i mała chciała podnieść łapkę żeby jej podać na dzień dobry...to się przeturlała na bok, taka była okrąglutka sunia wróciła do miasta i tam samoistnie zeszło :evil_lol: -
Maleńka Pysia ma dom, w którym zakochali się w niej!
Raczyna replied to soboz4's topic in Już w nowym domu
a nie lepiej od poprzednich załatwić zrzeczenie? -
Puma - sunia AST wróciła z adopcji! Potrzebny DT lub DS!
Raczyna replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
nie widzę, ale na pewno jest wykastrowana, tak? -
[quote name='ULKA12']Tak bo ja się tutaj znęcam nad psami, zmuszam je do leżenia na fotelach i kanapach, a najgorsze to to, że każę im spać na łóżku :-)[/QUOTE] i jeszcze je siłą układasz w kółeczko:loveu: