-
Posts
11409 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Elisabeta
-
Zaglądam do Apsika. Spokojnego poniedziałku dla Wszystkich.
-
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Elisabeta replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Ptaki potrafią się cieszyć każdym nowym dniem. Nawet poniedziałkiem... Spokojnego dnia dla Grzesia i jego Przyjaciół. -
Tyskie staruszki czekają na cud... Czy doczekają?
Elisabeta replied to AlfaLS's topic in Już w nowym domu
Bardzo dzielny Fuksik. Alfuniu, dobrej niedzieli dla Ciebie i dla Twojego Stadka. -
Apsik musi dać radę. I my razem musimy dać radę. Spokojnej niedzieli.
-
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Elisabeta replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Dzień dobry, Grzesiu. Dostałeś bazarek od Olenki. Podzielisz się nim z innymi Bezdomniakami, ale przecież jesteś dobrym i zgodnym psiakiem. Dobrej niedzieli Wszystkim. -
Kochana Nesiowata, konto Apsika to konto Hoteliku u Murki. Jest podane przez Dorę w pierwszym poście.
-
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Elisabeta replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Teraz to już naprawdę mamy weekend. Po wiosennych burzach nareszcie trochę wilgoci w powietrzu. Dobrej soboty dla Grzesia i Wszystkich stąd. -
Tyle tego wszystkiego niedobrego na jednego biednego Apsika... Może to rzeczywiście ukryta babeszjoza robiła swoje. Potrafi zrobić spustoszenie w narządach wewnętrznych.. Od strony medycznej możemy się zdać na specjalistów, ale sytuacja z finansami Apsika mnie przeraża. Na wątku jest kilka Osób, a z pieniędzmi na Dogo w ogóle jest bardzo teraz ciężko,
-
Tyskie staruszki czekają na cud... Czy doczekają?
Elisabeta replied to AlfaLS's topic in Już w nowym domu
Alfuniu, mam nadzieję, że u Fuksika wszystko dobrze po wczorajszym zabiegu i że jest już najedzony jak trzeba. -
Jesteś, Eliczku... Nie wiem, o której wkleisz fotki Beni, ale w razie co ucieszą mnie jutro przed świtem... Eliku, szczęśliwej podróży i miłego pobytu na Sycylii. Szkoda, że bez Męża... Ktoś pewnie musiał zostać z Waszymi psiaczkami. Tydzień szybko minie... Mam nadzieję, że napiszesz tu do nas choć słówko. Wracaj, Eliku.
-
Biedny kochany Apsik... Ale ważne, że już wiemy...
-
Dzień dobry, Pomadko. Nie mam już w sygnaturce banerka Pomadzi, bo mi gdzieś nocą przepadł... Sprawdziłam na wątku. Zniknął też w poście Iwstar, w którym go tu przyniosła. Sarunia, przy okazji zauważyłam, że poznikały dawniejsze fotki Pomadki i faktur, które umieszczałaś na wątku. Widać to już na pierwszej stronie. Co się stało? Na szczęście jest banerek wspólny Emki i Pomadki. Dobrego piątku.